КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 09-10.06.2018 г.

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Точно така е всичко само, че не продължаваш към бетоновият възел, а завиваш на ляво и караш до пречиствстелната с колата. Ще сложим табелки на отклоненията
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Прилагам класирането за първият ден.
Днес поставихме рекорд по посещаемост на купа "Балкантрейд". Имаше 37 участника.
Благодаря на всички взели участие.
Болдваните участници са с пружини пушки.
 

Attachments

  • Book1.xls
    23.5 KB · Прегледи: 76

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Прилагам едни файл с класиране втори ден. И един файл общо класиране.
От името на организаторите на купа "Балкантрейд" благодарим на всички посетили мероприятието и уважили нашия труд.
Едно мероприятие го правят хората които участват в него.
Радвам се, че ви познавам всички вас.
 

Attachments

  • Класиране 2 ден.xls
    22.5 KB · Прегледи: 18
  • Общо Класиране.xls
    25 KB · Прегледи: 50

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Пловдивчани се прибрахме. Огромни благодарности на организаторите за положения труд. Отново доказаха, че неслучайно Балкантрейд е емблемата на ФТ в България. Страхотно трасе. Доста трудно, но едновремено с това излкючително интересно и завладяващо. Да не забравяме и прекрасните вечери изкарани край барбекюто с приятели.
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Прекрасна работа от Оги и Павката !!!
Страхотно състезание, според мен и други беше сложно и тежко, според други е средно :)
Но е факт, че стана подредено, организирано и проведено перфектно !!!
А за вечеринките да не говорим - в това май всички сме отличници ! :)
Честито на победителите, евала на участниците, отличен на организаторите !!!
Поставям няколко снимки на триумфиращите, не видях друг да ги е снимал ...

До скоро на всички до следващото ФТ !
 

Attachments

  • 20180610_150648.jpg
    20180610_150648.jpg
    769.1 KB · Прегледи: 70
  • 20180610_150655.jpg
    20180610_150655.jpg
    776.1 KB · Прегледи: 69
  • 20180610_150705.jpg
    20180610_150705.jpg
    660.9 KB · Прегледи: 67

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
За съжаление бях само първият ден,но благодарности за организаторите... г-н Павлов и Оги…"ТРОЯНЦИ" старата школа,тандем Крайъгален камък върху,който може да се построи всичко... и просто се радваш,че ги познаваш!Честито на победителите и на Иван(Ivofox) доказателство,че който се труди упорито ще бъде възнаграден и респект към истинските професионалисти.."спрингарите" Любо,Васко,Марин и Велислава !
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Страхотна организация. Силно състезание. Никой не спомена Надя. Впечатлен съм от увереноста с която стреля и резултатите които постига.
На онези, които разчитат онли и единствено на мерак ще кажа: Стягайте се. Ванката мачка :D
 

pellet

Редовен Потребител
Варненци сме у дома, всичко беше наред с пътуването.

Невероятен Балкантрейд! Павката и Оги винаги са ми били любимите домакини. Прекарах чудесно. Благодаря!
Специални поздравления на всички за страхотната стрелба и най-вече на първенците - Ванко (ПЦП) и Любо (ПП)! И двамата много ги харесвам и ми е дваж по-приятно, че те са на челните места!

До нови срещи,приятели!
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Организация 10/10.
Сложност 8-9/10.
Посещаемост 10/10.
Кеф 10/10.
Поздравления Оги и Павка.
Ванка евала за добрата стрелба искрено се радвам за резултата ти. Поздравявам и жена си, 40 точки на това трасе, а стреля от скоро за мен е уникален резултат(нищо че ме би бая).
Браво на всички медалисти, а ние другите ще трябва да се потрудим повече.
Прекарах си прекрасно както винаги.
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Относно организацията:САМО ХОРА С ГОЛЕМИ СЪРЦА могат да направят ПОДОБНО НЕЩО.

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
Поздравления за първенците и най вече за Надето(заслужаваше на най-голямото състезание да е в 3ката):bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Може би едно от най добре аранжираните трасета които са редени за ФТ.
Много добре използвани възможности на терена. Имаше от всички позиции.
Сложност при всички положения равна и даже надвишаваща тази на световните.
Благодаря на Оги и Павката за пълната отдаденост на идеята ФТ. Благодарение на тях
се "зарибиха":) доста колеги. Благодаря Ви момчета! Благодаря на всички участвали и оценили труда им.
Честито на победителите.
Отлично представяне на дамите.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Организация,трасе,състезание - 6+ както винаги,не съм се и съмнявал във Павката и Оги че няма да е така....затова само адмирации.
Поздравления за Повелителя на вятъра,Калата и Павката.
Също така не мога да не спомена и Надето и едно голямо Браво(взе да си проличава по добрия стрелец в семейство Гергушки:p;))
Иначе трито дни прекарани сред приятели си бяха както винаги незабравими:cheers:
 
Последна промяна:
Нагоре