КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 09-10.06.2018 г.

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
Благодарности на организаторите. За поредна година направихте едно страхотно състезание на много интересен терен и с перфектна организация.
Специални благодарности и на Павел Великов, че ми позволи да стрелям с неговата пушка, иначе нямаше да мога да се похваля с такъв резултат.
Поздравления на победителите и на всички "начинаещи" престрашили се да дойдат и да стрелят.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
И аз да благодаря на Павката и Оги за отлично организираното състезание. Интересно и разнообразно трасе, което позволява усъвършенстване и доставя удоволствие ...едновременно. Поздравявам победителите и всички участници. Благодаря за чудесното преживяване!
 

bleu81

Редовен Потребител
Благодарности и от мен. Без да има с какво да го сравня, понеже ми е първо участие, съм очарован от трасето и разнообразието от дистанции и положения на мишените което ни предостави. Жалко, че мишените се събират след състезанието иначе бих ходил там да прострелям при всяка възможност. Би било чудесно ако се изградят подобни трасета за целогодишно ползване където срещу заплащане всеки да може да постеля.

Използвам възможността да се "заканя" на "пружинкарите" ;-) Любо и Васил да се стягат, още довечера хайнела и рауха ще бъдат разглобени за тунинг. Скоро в клас ПП няма да е същото!

Поздрави
 

Dominus

Редовен Потребител
Би било чудесно ако се изградят подобни трасета за целогодишно ползване където срещу заплащане всеки да може да постеля.
Хубаво, но невъзможно.
В Англия е така, но ще трябва да заживееш там, като първо условие.
 

lynx

Редовен Потребител
Това и друг път съм го чувал o_O
И все ми е било странно, тия в Англия от неръждавейка ли ги правят тия мишени?
Там всеки ден вали и винаги е влажно и гадно...:wall:
 

Dominus

Редовен Потребител
А ние ползвахме трасето на един клуб (Greyhound) с над 50 мишени в много голяма местност и много разнообразно.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
След толкова благодарности и адмирации към организаторите /в които всичко си е казано едно към едно както и аз го усетих/...чудих се, чудих каква ли "мъдрост" да напиша, че да споделя и аз уважението си към труда на домакините... И не намерих нищо по-искрено от това, което казах на Павката на раздяла след закриването:
Балкантрейд е като войнишка тръба, която като свирне "сбор"- събира рамо до рамо редовния аскер с новобранците, вади от кълъфите клеясали пушки и измъква изпод чаршафите мързелуващите им притежатели...:rambo: За да стреляме, да катерим и да се забавляваме всички заедно сред красивата природа на троянския балкан :cheers: !
 

gary m

Редовен Потребител
[QUOTE = "lynx, post: 257313, member: 574"] This and other times I've heard it o_O
And it was strange to me, those in England made of stainless steel these targets?
Every day it's raining and always wet and nasty ... : wall:[/ QUOTE]
Galvanised targets Lynx. I have had one permanently in my garden here for over 5 years. A bit of WD 40, it works every time.:)
 
Нагоре