КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 09-10.05.2015 г.

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Милко де не се чудят, ами направо да ми пусната по едно л.с. с данни за участие.
Ще пуснат ЛС. Тачи днес се прибра и му казах,тея дни ще ти пише а Пешо аз ще го запиша че няма регистрация тук но ще говоря с него утре да каже последно дали ще се престраши да участва.:cheers:
 

gary m

Редовен Потребител
:lol::-[ English weather......... sorry guys!!!
Maybe someone could translate for me.
Or maybe I should leave this great forum. Only joking.:stop:
 

lynx

Редовен Потребител
:lol::-[ English weather......... sorry guys!!!
Maybe someone could translate for me.
Or maybe I should leave this great forum. Only joking.:stop:

Гари, това няма нужда от превод. Повечето хора във форума четат и разбират малко английски.
Ти вече живееш в България, започвай да се учиш да пишеш на български :)
Пробвай да пишеш във форума на български.
Ние обещаваме да не прекаляваме с шегите относно твоя български правопис и граматика! :p;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Добрата новина е, че руснаците дават на 09.05.2015 г. слънчево от 15 до 25 градуса.
За неделя 10.05.2015 го дават малко облачно с малко дъжд.
Дано имаме късмет и тази година да не ни вали.
 

aandreev

Потребител
Искам потоп, повечето се отказват и по-слабите, но упорити взимаме по един приз :)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Искам потоп, повечето се отказват и по-слабите, но упорити взимаме по един приз :)

Не разчитай на това. :)
Трудно се отказват независимо от времето.
Към днешна дата никой не е заявил отказване от предварителното записване.
По-добре да си е слънчево.:cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Те тия дето все са първи са гърмяни зайци. А и на Бонсови е едно времее.... Те са му свикнали на дъжда и на снега....
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да ви подсетя, че остават 3 дни до срока за предварителното записване.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Към днешна дата няма новозаписали се,
има отказа ли се от предварителното заявено участие.
Все пак има време до утре вечер за предварително записване както и в деня на състезанието.
На 07.05.15 г. ще пусна отново списък на състезателните двойки.
Към момента са записани 25 човека.
7 в клас до 45 джаула
18 в клас международен.
 

apapazov

Редовен Потребител
Антон Папазов /apapazov/
FBW С60 PCP
оптика Vector 10-40x50/ако я освободя от митницата и успея да я прострелям/ или Simmons 6-24x44
JSB 0,547
Клас международен
Може би ще участвам само първия ден ,защото ми се налага да пътувам в Неделя
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Такаааа. Понеже получих запитвания за мястото. Всичко е описано в темата от миналата година, и по-точно тук:

http://forum.airguns.bg/index.php?threads/КУПА-„БАЛКАНТРЕЙД”-–-17-18-05-2014-г.5835/#post-176702

Не зная колко хора ще спят в Никола Габърски, но ако са малко ще се наложи догодина да мислим ново място за вечерната сбирка.. Също така ще се наложи да се събере символична такса за ползване на механичката. Това само при положение че повечето хора спят на други места. Въпроса ще го обсъдим вечерта на масата, защото всяка година имаме голям проблем с намирането на място за преспиване.

За хората които няма да стрелят ФТ. Подготвил съм благодарение на колегата @naskotninov допълнително мишенки за фън шутинг. Освен масата на @братушка която имам, Миро от Варна ще носи неговата. Още една няма да е излишна. Та на 50 метра ще сложа това:
IMG_0183%2B%282%29.JPG


На около 100 ще е стария гонг от миналата година:

IMG_0186%2B%282%29.JPG


На около 150 ще е тази мишена:

IMG_0185%2B%282%29.JPG


И на около 200 мисля да сложа голямата Берта:
IMG_0188%2B%282%29.JPG


Разтоянията слагам символично и дистанциите могат да не са същите, за да не си простреляте предварително пушките така че си носете далекомерчртата :p ;)

Времето по прогноза го даваха да вали и двата дни, но в планината нищо не се знае. Сега прогнозата е доста по-добра, но според мен си носете и дъждобрани и слънцезащита..
weather.jpg


Засега това от мен.
Ако някой идва от петък ще бъде добре дошъл да помогне за трасето. :cheers:
 
Последна промяна:

Dominus

Редовен Потребител
Оги, от неболшой дожд никой се не плаши. За голямата берта ще ме караш и карабина да нося [emoji1]
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
:bravo:Оги.
E, ще се "отбележим" и на голямата Берта, аз ще се пробвам дори и прав от ръка.
:cheers:
 
Нагоре