КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 09-10.05.2015 г.

оги-пз

Редовен Потребител
И аз да изкажа моите благодарности на организаторите едно Огромно Благодаря.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Това са резултатите, утре ще нанеса и попаденията. Качвам го като екселски файл. Незнам как мога да го кача като снимка.
Моля този колега който администрира рейтинговото класиране да вземе от тука резултатите и да ги нанесе в рейтинга.
 

Attachments

  • Klasirane 09-10-05-2015.xls
    41.5 KB · Прегледи: 67

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Ето го като снимка.
 

Attachments

  • klasirane.png
    klasirane.png
    76.9 KB · Прегледи: 102

petkof

Редовен Потребител
До сега не съм чул някой да се оплаче от това състезание!Поздравления за организаторите!:cheers:
Мисля обаче,че регламента до много скоро беше до 35 дж. в по-големите мощности и поради това не съм мислил за участие в него.Ако и догодина е пак до 45 дж., явно и аз ще се постарая да участавам.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Петко, винаги при нас е било до 45 джаула. За 5-та година. До 35 е в София. Ще се радвам да дойдеш !
 

rashko

Редовен Потребител
Специални благодарности на организаторите и на останалите състезатели - въпреки проливния дъжд си изкарахме много приятно. Очаквайте снимки утре.
 

apapazov

Редовен Потребител
Аз също благодаря на организаторите за положения труд и топлото посрещане !
Съжалявам ,че нямах възможност да остана за сбирката вечерта и за втория кръг на другия ден.
Надявам се с повече тренировки другият път да се представя по добре.
Още веднъж благодарности и респект!!!
 

petkof

Редовен Потребител
Извинявам се.Значи аз съм в грешка,може би породена от регламентите на другите състезания.Аз също ще се радвам да се видим и постреляме в добре направено състезание!
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Понеже получих две лични съобщения от колеги...
Ето това е съчмоуловителят който остана у мен.
По описанието което получих от собственика, предполагам е на @peko

IMG_20150511_072809.jpg
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
От клубните е, разбрахме се... Благодаря за съдействието.
Благодарности и на Организаторите за поредното перфектно състезание.:bravo:
Искам също да приканя всички колеги с пушки над 16 Дж да се престрашат и "пуснат" по трасето на следващото състезание - удоволствието е гарантирано(независимо от превратностите на времето). Не е страшно, дори и да нямат голяма оптика с колело и мерени метри, дори и да не могат да се "сгънат" във ФТ поза - незадължителните позици могат да се стрелят и прав;).
 

dilom08

Редовен Потребител
Състезанието беше наистина прекрасно. Личеше си от всякъде положения труд при подреждането на разнообразното трасе. Имаше всякакви предизвикателства - наклони, мишени на тъмно, вятър от различни посоки, мишени на тихо и тн и тн.
Поздравления за организаторите и победителите.

ПП.
Моля за извинение, че не можах да дам едно рамо при събирането на трасето, но имах предварително уговорен час, когато трябваше да съм на линия и нямаше как да не съм там.
 

dinkata

Редовен Потребител
На мен това ми беше най - добре прекарания "Балкантрейд" до сега. Беше прекрасно във всички аспекти... трасе, маса, компания, разнообразни метеорологични условия... абе с две думи нямаше нещо дето не беше хубаво... е само тая топла вода първия ден :eek:

Благодаря на Павката и Братчеда за положения труд и за това, че отново ни събраха и спомогнаха да си прекараме два незабравими дни!!!

На връщане пътувах заедно с Жоро и нямаше как да помогнем за трасето, за което се надявам ще бъдем извинени.:cheers:
 

tzocho

Потребител
Поздравления към Оги и Павката за ентусиазма и положения труд! :bravo:
Благодарение на тях Балкантрейд се превърна в традиция и едно от най-очакваните и посещавани мероприятия а за мен последните години и единственото!
На този устаних, че за последните 2 год. да съм изстрелял едва 2-3 кут. чашки и като така си дадох равносметка, че ако го нямаше може би и те щяха да ми хартисат ... а не като да ми липсва мерак за стрелба! :)
И аз като Пеко насърчавам всички, които имат възможността да участват следващата година в клас до 45J, ... кефа е гарантиран а за по-амбициозните дори и резултата, за справка - Станчев! :)
Бъдете Здрави! :cheers:
 

ininia

Потребител
ФТКС
Върнах се от Троян с прекрасно настроение.Организаторите се бяха постарали всичко да бъде на много високо ниво.Поклон на Мускетарите.Дерзайте приятели!
Лично из съм трогнат от изненадата за мен,най-стария присъствуващ.
А Цочо наистина е прав.Догодина,ако сме живи и здрави,макар да не мога да се сгъвам в ФТ поза,ще се пусна и аз като стрелям от коляно /така мога:)/.Убеден съм,че няма да бъда последен в класирането;).Е,няма да бъда и между първите,но като гледам класирането - има хляб и за мен.:cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Приятели благодаря ви за добрите и топли думи.
Радвам се, че това състезание ви харесва и идвате с желание.
Да си пожелаем да идват и нови хора, за това го правим да се събираме и да се виждаме.
Вашите постове са най-голямата награда лично за мен. Правим го с единствената идея да се забавлявате.
По очите ви прочетох и разбрах, че труда ни с Оги не е бил напразен.
Жалко, че ни валя малко, но знаете, че всяка година е така.
 

milen.m

Редовен Потребител
ФТКС
С малко закъснение да се присъединя и аз към поздравленията за организаторите. Всичко беше на ниво, както всеки път досега. Затова и никога не пропускам Балкантрейд. Браво, продължавайте все така! Радвам се, че можахме да се видим и да постреляме заедно.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Благодарности на Павката и Огито за всичко:bravo:. Те сами организираха мероприятието и наредиха трасето аз само отидох да гърмя и да пия:cheers:Както винаги на такова мероприятие има какво да се научи и чалъми от ФТ-то и нови рецепти. Разбрах, че на близките мишени е хубаво да се стреля на макс зум, за да се отвори хубаво "тигана" и да можеж убаво да се прицелиш баш у средата. От друг колега научих рецепта за пълнене на кукумявка със скорци (сърджаци, косове и т.н.)
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
И аз с малко закъснение, че вчера се прибрах уморен - огромни благодарности за перфектно организираното състезание :)
 
Нагоре