Заглушител (moderator, supressor)

Laferrari63

Редовен Потребител
Аз бях с този Хъгет до скоро. Уникален модератор, адски качествено е направен и е доста лек и компактен. Заглушава доста добре, имам клип
. Това е 90 джаула крал.
 

radosten

Потребител
Колеги, благодаря на всички отзовали се и най- вече на Емо, (emci74 ),който ми даде възможност, да стрелям с
FX и DONI FL. Оказа се, че моят модератор по шум е на нивото на горепосочените, и пушката по- тиха от това, няма да стане. Благодаря. Ви още веднъж.
 

Oneshoot

Новодошъл
Колеги саундмодератор за Хатсан Херкулес 7.62 интересуваме от къде мога да намеря и цена,благодаря предварително!
 
Последна промяна:

Gadnqra

Редовен Потребител
Опитай тук:
 

koki_84

Потребител
Колеги, бихте ли ми пратили чертеж на хубав модератор понеже не мога да ди намеря. Благодаря предвсрително.
 

wakafaka

Редовен Потребител
Колеги, бихте ли ми пратили чертеж на хубав модератор понеже не мога да ди намеря. Благодаря предвсрително.
Няма смисъл да се занимаваш.Поръчай един турски фантом от Левент.Модераторите са леки,здрави и държат на силни пушки.Единствения недостатък е че са им тънки стените където е резбата и малко се огъват при удар на пушката в тавана. :yes:
 

koki_84

Потребител
Имам такъв, не струва. Пълен шит е! Искам да си направя качествен. Моля за подробен чертеж ако трябва и на лично. 6,35
 

radosten

Потребител
Е това турче, което в Турция струва 30.00 лв. Върши същата работа, като Doni Fl i FX. Тествано. Доверете ми се.
 

Attachments

  • Screenshot_2023-12-30-17-23-13-38_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-12-30-17-23-13-38_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    135.7 KB · Прегледи: 115
  • IMG_20231230_172528.jpg
    IMG_20231230_172528.jpg
    720.4 KB · Прегледи: 115

emci74

Редовен Потребител
Не се отказвай! Ронина е по- тактикъл и ще изглежа доста по- добре на снимките във Фейса в сравнение с турчето :p.
Когато ги тествахме, скоростта беше ниска и нямаше разлика.
При по- високи скорости, предполагам разликата вече ще се усети в полза на Дони
 

radosten

Потребител
Не се отказвай! Ронина е по- тактикъл и ще изглежа доста по- добре на снимките във Фейса в сравнение с турчето :p.
Когато ги тествахме, скоростта беше ниска и нямаше разлика.
При по- високи скорости, предполагам разликата вече ще се усети в полза на Дони
Сега стрелям с него с FX, като сложа оригиналният FX, не усещам разлика. Като се прибереш пак ще ги тестваме, да не се окаже, че си даваме парите за марки, без съществена разлика в шумът.
 
Последна промяна:

emci74

Редовен Потребител
Дони фл е съвсем друго ниво, в сравнение с Фхксовия.На Фх модераторът е празна тръба без нищо вътре. Шраудът на цевта е с компенсатор и върши половината работа по заглушаването.
Ако се махне шрауда, ще се разбере каква работа върши реално модератора.
 

Antoan28

Потребител
Бихте ли ми препоръчали някой бюджетен саундмодератор 6.35 около 110 джаула е пушката
 
Нагоре