Добричка група

staif

Редовен Потребител
леле..чак пък на менгеме..:eek:
с газово бутало ли е или с пружина ;)
 

dberov

Редовен Потребител
За тия които са на метан.
Днес пълних при Марешки и заби на 250 бара :eek:
Който иска да пълни на въздух, от Христо разбрах че пожарната са ги обзавели с 350 баров компресор но още се ослушваме как да намерим вратичка да пълни всеки и по всяко време, иначе само ако някой има човек там.
 

Христо Христов

Потребител
Че как ти обърнаха внимание на марешки-за 30 стотинки.
Компресора на пожарната е 300 бара.
Само лично шефа на пожарната разрешава да се пълни на граждани.И то без да се чува.
По принцип нямат право да изпълняват такива услуги.
Шефа на пожарната е нов,не е стария.
Аз намерих връзка към стария,но уви.
 

dberov

Редовен Потребител
При наличие на 250 бара метан на Марешки, хич не ми се нрави да се омиквам на някого за да напълня въздух с 50 бара повече.
 
Последна промяна:

staif

Редовен Потребител
авери сме с един от шефовете на пожарната(Наско)-но за сега все още си стрелям на метан ;) не става да се зарежда там :cheers:
 

staif

Редовен Потребител
за неделя -ако не вали ще съм на къра-бачкане..през седмицата го дават да вали, и ако има свободни може да отразим една сбирка..
 

ivanko70

Новодошъл
Колеги, я дайте съвет с каква смазка се маже помпа Хатсан, че да не прецакам някое уплътнение. В упътването пише че на около 500 помпи се смазва ама никакви други указания...нито от къде нито с каква смазка
 

dberov

Редовен Потребител
Със силиконова грес или малсо.
Продава се срещу училище Христи Ботев, веднага след баничарницата в магазинчето за електроника.
 

DeadShot

Редовен Потребител
чудя се що се мъчите с тея помпи бре хора..:rolleyes:

Ами аз живея в Ивайловград.Най-близо има компресор на 120км от мен в Хасково.Дали ми отърва да пътувам на 5-10дни за да си пълня бутилка?Предполагам има и други такива ограничени като мен та затова.
 

sts1969

Редовен Потребител
Обръщаш на метан и забряваш помпането и дългите преходи за пълнене
Ами и аз трябва да пътувам по 100км. до най-близкия метан или въздух, какъв съвет ще ми дадеш като алтернатива за да махна помпата ??? Резервоара ми е 120сс. и с 40 напомпвания си осигурявам 40 изстрела, ако напомпя до 150 бара, имам 60 изстрела (от 150 до 70 бара)...за чеп ли ми е тоя метан ???
 
Нагоре