Добричка група

Ctan4o

Потребител
Все още не но има голяма вероятност да се прибирам след 10 дни. Ако не ви е проблем да се съберем на 26.3
 

dberov

Редовен Потребител
То в момента вали дъжд, даже го обърна на сняг, та трябва да пекне и изсъхне малко и да се стопли, така че от времето зависи.

CIMG9824.JPG
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Добро утро свате, след като разрушиха всичко работещо в икономическата зона и разпродадоха за стотинки каквото можаха, сега решили да си правят експеримент... Дай боже поне да стане, че хората да имат работа и да си тоят в града, за да стане пак такъв какъвто го помним.

http://www.ndt1.com/article.php/20170331083706894

Вчера в Манила се реши Добрич да стане икономически експеримент на Европейския съюз и до края на 2017 г. да се възстановяват:


1. Заводът за детски и бебешки обувки „Добрич“;
2. Заводът за електронна и нестандартна апаратура;
3. Заводът за апарати за високо напрежение;
4. Мишиностроителният комбинат „Метал-Маяк“;
5. Промишлено-животновъдният комбинат „Родопа“
6. Фуражният комбинат;
7. Строителният комбинат;
8. Шивашкият комбинат „Орлов“,
9. Млекокомбинатът „Сердика“
10. Маслодобивният комбинат

На повярвалите, честито. Това е поредната шега.
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
По принцип имам много работа, но имам пушка за правене която ще гледам да я сколасам до утре и ще трябва да тествам и прострелвам, така че и аз ще дойда.
И пишете ще правим ли скара или не.
Лично аз нямам желание пак да мъкна целия инвентар а и няма да стоя повече от час.
Затова ако ви се хапва нещо вземете този път вие ( който реши ).
 

staif

Редовен Потребител
аз не съм сигурен дали ще мога да дойда..много ми се ще да присъствам но днес ще правим откриване на мото сезона ,а утре ще има за шетане в клуба..приятна стрелба ви пожелавам.. :rambo:и да не забравите да си надупчите предварително мишените в къщи :D:D:winner:
 

dberov

Редовен Потребител
Саше в халето ще сме, ела там.
Предлагам по раничко, към 12 часа да е събирането понеже следобеда имам работа.
 

dberov

Редовен Потребител
И аз съм за тоя вариант, този път без скари защото имам много работа която ще довършвам след срещата която този път ще бъде кратка а не като преди до тъмно.
Пушката на Ицо днес съм я направил и предал, така че можех и да не идвам но щом има желаещи няма да скърша хатъра ви.
 

dberov

Редовен Потребител
За днес, събиране в 12 часа на отбивката на житническата бензиностанция.
Това се налага понеже всяка неделя собственика на фабриката за бутилиране на вода минава пред халето и вече на два пъти имахме проблеми с него.
Затова, моля ви да бъдете точни а не да се чакаме и събираме един час.
п.п.
Някой ако има възможност да разпечата мишени че ми се повреди принтера.
 

dberov

Редовен Потребител
Добре ще е в халето да има един бял чаршаф или покривка щото видяхте какво стана тоя път, 2 пушки ги правих на крак а на тая пъстрата покривка трудно се вижда кое къде е. Ако някой има старо парче бял плат нека го донесе следващия път щото аз имам само една такава постелка върху която правя пушките у дома, всичко друго ми е цветно.
 

V.Mitev

Потребител
здр бих искал да попитам към кого да се обърна за помощ с настройването на пушката ми.От 2 седмици я имам но нещо немога да се справя и попаднах на този форум и Ви намерих и ще се радвам скоро да направите збирка и да се видим.пушката ми е Gamo Big cat 1250 нещо тази оптика ми бяга.Пробвах с менгеме като я пристягам стрелям но пак не се получи мърда ми всеки път.Благодаря ви предварително
 
Нагоре