Въпроси.. Точност при стрелба

redsox

Редовен Потребител
Ае улея за ригела на това бутало само на снимките ли изглежда толкова зле? Дано е някаква оптична измама. В момента изглежда по-крив и от първите снимки, които качи.
 

NoricafanDragon

Потребител
Надявам се да не съм ви опънал нервите и тъпрението с мойте глупави въпроси, но най накрая стигнах до някъкво заключение…Смених я с телена НОВА пружина и горе доло нещата потръгнаха няма го задирането при зареждане чашките излизат не засядат като приди ТОЧНОСТА се подобри е даа не като с газовата пружина да събирам 7 чашки в 3 см.. СЕГА с тази ги събирам 7чашки в 5 см.. от 30м.
 

NoricafanDragon

Потребител
Имам въпрос - с газовата пружина в комплекта имаше нещо като шаиба с големината на един лев и сребристо на цвят за къде се слага и за какво служи.. Дали е между спусковия механизъм и Газовата пружина ето снимка някои да обясни Защото изгледах този клип -
и никаде не го видях За къде е и за какво
 

Attachments

  • 91550113-E901-416B-AC47-4E6C849D215E.jpeg
    91550113-E901-416B-AC47-4E6C849D215E.jpeg
    119.8 KB · Прегледи: 22

xpresident

Редовен Потребител
с газовата пружина в комплекта имаше нещо като шаиба с големината на един лев и сребристо на цвят за къде се слага и за какво служи..
Шаблон за кръгчета за мишени на 25м. След монтаж на ГП, трябва всички попадения, да са вътре.
:cheers:
 

NoricafanDragon

Потребител
Шаблон за кръгчета за мишени на 25м. След монтаж на ГП, трябва всички попадения, да са вътре.
:cheers:
Аз го сложих зад пружината между спусъка и ГАЗОВАТА пружина дали не е задирало буталото в цилиндъра от него… някой мнение
 
Последна промяна:

NoricafanDragon

Потребител
И тя е толково но нали за да влезе спесъка пружината се натяга и съм я пренатегнал с тази “шаиба” и от там почна задирането..??
 
Последна промяна:

Евгений Б.

Редовен Потребител
Само гадая: завършека на ГП-то с формата на шайба, не играе ли роля на центриращ елемент, който би трябвало да легне някъде до спусъка и с подлагането на тази пластинка да се губи съосието/центрирането след определен брой изстрели?!
 

NoricafanDragon

Потребител
Да еднакво изглежда и не влиза в буталото а я сложих между спусъка и задния край на газовата пружина
 

NoricafanDragon

Потребител
Дайте идея за шкурене на цилиндър че е много надран на снимката се вижда или няма проблем така да стрелям
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
Ако деругата не влиза мн навътре, а свършва преди крайното положение на маншета, едва ли ще е от такова значение, при положение, че и буталото изглежда деформирано, и по зареждащия лост има интервенции и ако тръгне и тях да оправя и сменя, ще стане златна пушка. Ако след премахването на пластинката всичко си дойде на мястото и е доволен от резултатите по мишената, дребните косурчета и изпипвания може да ги остави за по-натам.
 
Нагоре