Вицове и смешки

Дон Мирон

Потребител
Здравейте, някой знае ли какво стана във времето със записите от хуморист имитатори,самородни таланти и всякакви други зевзеци на аудио касети,които апокрифно обикаляха и се слушаха в България по време на края на режима и началото на безкрайния демократичен преход.
Намирам че съвременната сатира и карикатура/особено политическата / е в ступор и със затихващи функции,ще ми е интересно да чуя нещо от старата школа и да се посмея от сърце
 

tvt1968

Редовен Потребител
Едно момченце попитало баща си:
- Тате, тате, за какво служат пръстите на ръцете?
Родителят обяснил компетентно:
- Палецът - да го вдигаш, когато харесваш нещо.
Показалецът - да си бъркаш в носа. Безименният - да носиш брачната халка. А кутрето да си чистиш ушната кал! Хлапето се поинтересувало:
- Ами, средният пръст - защо го пропусна, бе, тате?
Оня отговорил строго:
- Много си малък още, за да знаеш! Когато се ожениш - чак тогава ще ти обясня!
Изнизали се 10 години.
Момчето станало пълнолетно и вдигнало сватба за чудо и приказ! Малко преди първата брачна нощ попитало баща си:
- Тате, тате, а сега ще ми обясниш ли за какво служи средния пръст?
Онзи отговорил:
- Да, сине! Вече си голям и зрял, и мога да споделя това с теб.
Меденият месец ще мине и замине. И пак ще тръгнеш на бачкане. Ще се прибираш скапан от умора. Жена ти е млада и страстна! Ще поиска вечерта да правите се*с, и от твоя страна - няма да има проблем. Но това няма да и е достатъчно.
За това - ще поиска и втори път. Ти ще се стегнеш и пак ще се представиш на ниво! Но и това няма да и е достатъчно.
За това ще поиска и трети път. Ти обаче - вече няма да можеш физически. И ще те е срам, да не се изложиш!
Точно тук - влиза в действие с пълна сила средния пръст! Ще я почукаш с него по челото и ще и кажеш:
- Ти, луда ли си, ма? Утре съм първа смяна в завода!
 

nelsky

Редовен Потребител
И ние си имаме познавачи на модерното изкуство. :lol:


View attachment 116935
Абе, то не знам смешно ли е, трагично ли е, ама и аз веднъж съм участвал в "освежаването" на подобно "изкуство". А колегата имаше на видео щатния "освежител", как кълне, че не знам колко години е учил за да сменя банани на стената :)
received_1086533039117111_edit_185162483856709.jpg
received_288969734281069_edit_185184198453524.jpg
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
След дълга нощ,
правейки секс, той забелязва снимка на друг мъж на нощното шкафче и започва да пита:
- Това мъжьт ти ли е?
- He, изобщо - отговаря тя, хапейки му ухото.
- Гаджето?
- Не - казва тя, усмихвайки се.
- Зашо се смееш?
- Защото ме възбуждаш, когато ме ревнуваш.
- Може би е баща ти или брат ти?
- Неее, глупчо, това бях аз!..
 

tvt1968

Редовен Потребител
Мъж си купил бутилка шампанско , решил да си я изпие сам и я скрил в казанчето на тоалетната.Легнали си вечерта с благоверната , изчакал той 20 - тина минути и леееко се опитал да я прекрачи за да отиде в тоалетната.Тя разбирайки го погрешно:
- Недей , скъпи. Детето още не е заспало..
Почакал той още половин час и опитал пак да я прелази.
- Недей, детето още е будно!
След час жената най - после заспала. Той тихичко отива в тоалетната ,взема бутилката , отваря я, и се чува " Бууум ..."
От детската стая излиза детето и тича в спалнята със сълзи на очи:
- " Недей,недей!" - сега доволна ли си ?! Tати се самоуби в тоалетната .
 

Frankeiy

Редовен Потребител
Живял някога един принц, който веднъж загубил ума си по една прекрасна принцеса и решил да я попита: "Ще се омъжиш ли за мен?" И тя отговорила: "Не!!" И принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пиeл много бира, напивал се мощно, играел голф и покер, разхвърлял чорапи из целия дворец, не свалял дъската в кенефа, чукал слугини, приятелки и съседки, пял си под душа, и пърдял когато пожелае, и гръмко се уригвал, и си драпал топките. Край.
 
Нагоре