Вицове и смешки

Астрален

Редовен Потребител
Вълците издебнали куче, обкръжили го, искат да го изядат. Кучето се моли:
- Не ме убивайте, обещавам да ви помагам, да завръщам овцете към вас...
Помислили вълците, оставили го живо. Две години то им помагало, учило ги, показвало им места и методи, ловувало заедно с тях... Обаче дошла много гладна зима. Ловът неуспешен, вълците гладни, отчаяни. Какво да правят? Решили все пак да изядат кучето. И го изяли. Костите погребали. Поставили надгробна плоча. Чудят се как да я подпишат, от кого? "От приятели"? Какви приятели, като са го изяли? "От враговете?" Не става - две години заедно ловували, гръб до гръб, всичко точно... Помислили, помислили и написали:
- "От колегите".
 

dberov

Редовен Потребител
Вчера на село ни дойдоха гости от града. След банкета ги настаних по спалните и понеже беше валяло и бе кално им казах че, ако им се приходи до тоалетна съм сложил ботуши до вратата. На сутринта ботушите бяха пълни.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Купувам отвертка FX,само те издържали на безконечни безмислени операции..
П.с
Също и тръбичка за фунийки(лайнер на FX ще ми свърши работа),имам урок как децата по време на соца са се забавлявали,може и някое списание PIF или Паралели!!! ,:)
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Нееее, най-добрите фунийки ставаха от "Жената днес" и "Некерман"....... Спомням си, че трампих с едно комшийче 10 "сирийки", (шарени стъклени топчета) за един Некерман и после майка му го насини от бой, докато ме издаде и дойде да си го иска обратно. Добре че бях вече "употребил" стотина страници.....
А алуминиеви тръби за фунийките си "вземахме" от големите антени на покривите.
С 2-3 липсващи, все още хващаха що годе, докато не ни усетиха пък бащите. Една такава тръба намерена от баща ми скрита зад дивана, "случайно" се изкриви с формата на задника ми....
 
Последна промяна:

незнайко

Редовен Потребител
Семейство Иванови все не успявали да заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да пристигне бащата донор, г-н Иванов целунал жена си и смутено казал:
– Аз изчезвам скъпа, човека ще дойде скоро.
Половин час по-късно, по една случайност, пътуващ фотограф на бебета позвънил на вратата, надявайки се да реализира продажба.
– Добро утро, мадам, аз бих искал да…
– Оо, няма нужда да обяснявате, аз ви очаквах. – прекъснала го малко нервно г-жа Иванова.
– Наистина? – озадачил се фотографът. – Ами добре, аз съм страхотен специалист по бебета.
– Точно на това се надяваме аз и съпругът ми. Заповядайте, влезте.
След минута госпожата попитала, изчервявайки се:
– Ъмм, откъде ще започнем?
– Оставете всичко на мен, госпожо. Аз обикновено правя две пози във ваната, една на канапето и може би няколко на спалнята. Понякога, на пода на хола също се получава хубава поза, там е широко и спокойно можем да се поразхвърляме.
– Ваната? Пода на хола? Нищо чудно, че не сме успели да направим нищо с моя Гошо.
– Мадам, никой от нас не може да гарантира успех при всеки опит. Но ако опитаме няколко различни пози и аз щракам от шест или седем различни ъгъла, сигурен съм, че ще бъдете доволна от резултата.
– Боже мой! Това е много… – ахнала г-жа Иванова.
– Госпожо, същността на моята работа не позволява да се действува прибързано. Аз лесно мога да ви претупам за пет минути, но съм убеден, че ще бъдете разочарована.
– Зная това. – тъжно отвърнала госпожата.
– Позволете да ви покажа някои от моите произведения! – казал фотографът, изваждайки албум със снимки на бебета.
– Ето това го направих в рейс на градския транспорт.
– Боже господи! – възкликнала г-жа Иванова, мачкайки носната си кърпичка.
– А тези близнаци се получиха изключително добре, като се има предвид, че беше много трудно да се работи с майка им. – продължил фотографът.
– Било е трудно?
– Да, тя беше много претенциозна. Трябваше да отидем в Борисовата градина за да свършим добре работата около децата. Хората се тълпяха и ни притесняваха.
– Борисовата градина!? – разширили се очите на г-жа Иванова от изумление.
– Да, а освен това едно бездомно куче се опитваше да захапе апарата ми и аз трябваше да се пазя от него докато работя с майката!
Госпожа Иванова се олюляла и възкликнала:
– Имате предвид, че кучето наистина е искало да загризе вашият ъъъ.. , апарат!?
– Точно така. Е госпожо стига съм се хвалил, ако сте готова, аз ще вадя триножника и да започваме работа.
– Триножник!?
– Разбира се мадам, моят апарат е голям, тежък, 29 сантиметров, професионален. Без да го подпра на триножник не мога да работя с него. Мадам?! Мадам?! Боже, какво й стана, тя припадна!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Катаджия спира ТИР-а в кабината до шофьора – маймуна.
– Какво прави тази маймуна с теб? – попитал катаджията.
– Прави ми ми*ети – отговорил тираджията. Ударил шамар на маймунката по врата и тя показала какво може.
– Брееей, наистина! – учудил се катаджията.
– Искаш ли и ти да опиташ? – услужливо попитал шофьорът.
– Не, не! Много силно удряш по врата! – уплашен отговорил катаджията.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Съдят много красива жена. Адвокатът пледира:
- Г-н съдия! Погледнете само каква красавица е тя. Какви дълбоки очи има, каква грациозна шия, какви разкошни коси. А какви възхитителни гърди има, какво дупенце, какви крака... Е, аз свърших, г-н съдия.
- Аз също... но това не касае делото!
 
Нагоре