Вицове и смешки

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Изпит по аеродинамика:
- Теоретически е невъзможно бръмбарът да лети, защото има тромаво тяло и малка площ на крилете! А как все пак лети? - пита професорът.
- Понеже бръмбарът не знае теорията, той лети на практика! - отговаря студентът
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Топката летеше към прозореца на директора, а децата вече играеха на криеница.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Мила, защо толкова често ме питаш дали ще се оженим?
- Обичам да гледам страха в очите ти.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Това ще бъде трудна нощ. Някои от вас няма да доживеят до изгрев слънце.
- Скъпа, затвори хладилника и спри да говориш на кюфтетата.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Харесвам идеята за български стоки в супермаркетите!
- И аз. Сега очаквам с нетърпение щанда на завод "Арсенал".
 

dberov

Редовен Потребител
Кацам на летище София, след дълга командировка. Не мога да включа телефона - батерията е паднала. Мога да го заредя в барчето, но най-евтината поръчка е 3 лева. Няма да дам 3 лева, помислих си и хайде на такси, и вкъщи. Прибирам се. В спалнята жена ми с някакъв мъж ще счупят леглото. Тихо излизам и се връщам на летището. Поръчвам вода за 10 лева и си зареждам телефона. Обаждам се, че съм кацнал и се прибирам с такси. Жена ми ме посреща радостна и гальовна. Всичко е чисто и подредено. На масата ме чакат сочни пържолки и бутилка от любимата ми ракия, салатки и мезета. Хапвам, целувам жена си, попийвам, целувам пак жена си и си мисля - За някакви си 3 лева, каква жена щях да изпусна.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Съпруг и съпруга вечеряли в къщи и по едно време се звъни на вратата. Жената се стреснала:
- Леле,мъжа ми си идва!
Съпругът и хоп-скочил в гардероба. По едно време се усетил, излязъл от гардероба и казал:
- Брей, жена, с тия командировки, как сме се изнервили!
 

Астрален

Редовен Потребител
- Петрова, вярно ли е, че си казала, че съм отвратителен шеф и ти се гади от мен?!
- Не, шефе! Само споменах, че вие сте понеделникът на моя живот!

Днес поставих на шефа ултиматум - или ми увеличава заплатата или напускам!
Той предложи всеки от нас да направи по един малък компромис и се разбрахме като хората - той няма да ми увеличава заплатата, а пък аз няма да напускам.
 

Дон Мирон

Потребител
Днес поставих на шефа ултиматум - или ми увеличава заплатата или напускам!
Той предложи всеки от нас да направи по един малък компромис и се разбрахме като хората - той няма да ми увеличава заплатата, а пък аз няма да напускам.
Въпроса с банята е РЕШЕН.......баня няма да има

1714418810815.png
 

tvt1968

Редовен Потребител

Доверие

`Един мъж написал писмо до малък хотел, намиращ се в градче в Средния Изток, където смятал да отседне по време на почивката си: `Много бих желал да доведа кучето си. То е чисто и се държи много добре. Бихте ли позволили то да остане в моята стая през нощта?`
Собственикът на хотела изпратил отговор незабавно: `От много години поддържам този хотел. Никога не съм имал случай куче да открадне хавлии, завивки за легло, сребърни прибори или картини от стените. Никога не ми се е налагало да гоня куче през нощта за това, че се е напило и нарушава реда. Никога не се е случвало куче да избяга, без да си плати сметката. Така че Вашето куче е добре дошло в хотела ми. И ако то може да гарантира за Вас, Вие също сте добре дошъл.`

  • Карл Ахбрехт и Рои Зен
 
Нагоре