Вицове и смешки

barbaron

Редовен Потребител
Излита изтребител "Фантом". Разговор с диспечерската кула:
- Първи, тук sigma, насочвам се за излитане.
- Разбрано, записвам.
- Първи, тук sigma, излетях.
- Разбрано, записвам.
- Първи, тук sigma, на вражеска територия съм вече.
- Разбрано, записвам.
- Първи, тук sigma, срещу мен лети "Миг".
- Разбрано, отписвам те.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Когато вечерта в леглото тя му каза: Ти си най-добрия!
той разбра, че някъде се е провело съревнование.
***************************
Попитали Айнщайн защо жените ги боли глава в леглото.
- Всичко е относително. В едно легло ги боли, а в друго - не.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Качил се един Габровец на покрива на къщата си да изчисти комина, но за беда се подхлъзнал и докато падал викнал на жена си:
- Женоооо за мене ядене не слагай! Аз в болницата ще ям.....
 

barbaron

Редовен Потребител
Срещат се приятели, ловец и рибар. Рибарят:
- Ей, хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете
къщата.
Ловецът:
- Аз пък отидох на лов. Тъкмо застрелях един елен и не щеш ли, показа се горския. И нали
знаеш, че ловът е забранен сега, какво да правя, няма да гния по затворите… го застрелях.
Изкопах един трап и точно да го закопая, хоп – двама гъбари. Видяха ме, а не ми трябват свидетели – вдигнах пушката и ги застрелях. Точно да ги закопая, хоп – един рейс с деца.
Рибарят, изумено:
-И какво стана?!
Ловецът:
- Ей, намали малко от рибата, щото ще отстрелям и децата…
 

tvt1968

Редовен Потребител
Един арабин си купил последен модел Мазерати и влиза в квартала и среща негов приятел.Приятелят му карал Рено 5.Заговорили се и той му предложил да си сменят колите,като към Реното щял да му даде една вълшебна лампа.
-Ти луд ли бе,тази кола струва цяло състояние?!
-Ела да видиш лампата ,какви желания изпълнява!
Потъркал лампата и от там излязъл един дух.
-Направи ми чай,казал приятелят.Духа вади един чайник и сипва два чая.Изумен арабина се съгласил да направят смяна.Взел Реното и лампата,пристигнал пред тях и свири с клаксона на жена си.
-Жена,жена,ела да видиш ,какво ти нося!
-Изумена жената сляза и започнала да се кара на мъжа си!
-Ти да не си полудял! Да смениш такава кола за едно счупено Рено! Мъжът ù бързо я успокоил, извадил лампата, разтъркал я и казал:
-Дух, дай една чанта пълна със злато на жена ми!
-Излязъл духът и казал:
-Съжалявам, но аз правя само чай!..
 

doctora

Редовен Потребител
Моя жена спросила меня, почему я так тихо разговариваю в доме. Я сказал, что боюсь, что Марк Цукерберг слушает. В ответ она засмеялась. И я тоже засмеялся.
И Алиса засмеялась.
И Сири засмеялась...
 

barbaron

Редовен Потребител
1. Притча за траките. Живяли били, боси, в драки - трийсет милиона траки. Мръсни, гладни неумити - хем номади, хем бандити! Арий дава им юзда! Грък пък свива им гнезда! И мъждукат некак тия траки сред кози и мръсотия. Бели, спретнати, засмяни, идат хиляди славяни руси, снажни, синеоки, като борове високи! Доста дълъг път са взели - за беда са загорели. На дърво ще се качат, зор – тракийка да свалят. А мъжете им ги няма - на Орфей са те във храма. Дивите тракийки всите скриха срама под полите. С погасения мерак - не остана кьорав трак. Всички станаха славяни, кой одето ги подхване!
2. Притча за славяните. Злато, вино, грънци, крави, нищо няма да остави будният славянски мъж - присвоява отведнъж. И славянската женица търчи с менци за водица, но втрещена е дълбоко и се спира край потока. Очи търка, поглед снема – бре, такова куче НЕМА! Край потока има звяр със копита и товар! Дор се вайка, чуди, плаче - от гората мъж изскача! Мургав, с дръпнати очички, българин е – знайте всички! В ужас тича тя към тях, а зад нея – бурен смях. Бягат цял планински склон. Тя – пеша, а той – на КОН!
3. Притча за българите. Срещнали се на полянка, прабългарин и славянка. Цуни - гуни, вади - тури - народили чукундури. Хем ебливи, хем крадливи, а най-вече завистливи. Най-накрая не остана славянка необладана. А славяните, горките - в ужас скубят си косите. Гледат облите кореми - смърт за цялото им племе. Вече нямало славяни, българи от днес ще станем! Тъй славянското посърна! Бог за траките им върна! Още по е интересно – туй се случва ПОВСЕМЕСТНО! Кюта – пата, пата – кюта – врява в Константинопол чута!
 
Нагоре