Вицове и смешки

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
""Из Дневника на един руснак
"Днес станах както обикновено, сипах си триста грама водка за закуска защото е вторник и пуснах телевизора да видя Путин. Вместо него обаче даваха Пугачова. „Тоже неплохо“, помислих си аз, допих водката, намигнах на портрета на Сталин, облякох се и тръгнах към завода.
В асансьора срещнах съседа Кузмич. „Крым наш!“, поздравих го аз. „Воистина наш!“, отговори той и извади от валенката си плоска бутилка водка. Поляхме.
На улицата беше нормално - минус 50 и Ладата запали сравнително лесно още на двадесет и втория опит. Подкарах я внимателно между дупките и мечките. Особено досадни бяха тия нещастни животни – като видят кола, тичат да си изпросят ядене или просто да се сгреят на задната седалка. Кметът все обещава да направи нещо с бездомните мечки, но нищо не се случва и те все така си обикалят около кофите и спят по входовете и на топлите шахти.
Минах покрай най-голямата дупка, където на дъното лежи предишната ми кола. Впрочем, вероятно и двеста други. Местните власти чакат да паднат още пет-шест и като се напълни да асфалтират отгоре.
Малко по-нататък ме чакаше полицейски патрул. По навик посегнах към калашника, но видях в ръцете на единия мент лека картечница с много дълга лента патрони и се отказах.
Полицаите ми взеха десет долара и две касетки на Окуджава, но почерпиха с водка и краставички, а служебната им мечка ми изтанцува казачок и показа няколко фокуса с карти. Разделихме се като братя.
На работа бригадирът беше купил десет бутилки водка и бочка сельодка. Изпихме всичко, като пяхме песни за войната, за победата и малко за Мурка. После съм заспал в кофата на багера.
Привечер се събудих и тръгнах за вкъщи. На улицата беше минус 80 и дори мечките бяха с ушанки. Помислих си, че е време да сложа зимните гуми.
Вечерта най-после дадоха Путин по телевизията и аз отворих една бутилка водка по този случай. Стана ми малко студено, та слязох до мазето да поусиля ядрения реактор. Навремето го тафих от ракетния завод, в който работех и сега не давам пари за отопление. Вярно, на няколко години трябва да му се сменя урана, но иначе си работи, а и съседите от първите етажи имат двуглави шесторъки деца, което им е от голяма помощ.
Посвирих малко на гармошката, поплаках от радост, а после си легнах. Малко преди да заспя си напомних, че вече цял месец не съм ходил в мавзолея на Ленин с любимите му карамфили…""
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Мъж три дни не се прибира в къщи, а на четвъртия се появява. Жена му го гледа намръщено:
- Къде се губиш?
- Представяш ли си оня подлец Бен Ладен пратил ми писмо в службата, отварям го, вътре бял прах!
- И какво? Антракс!!!
- Не ма, трипер.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Руски войник, след втората световна, пиян до козирката, върви по Червения площад и вика:
- Ше му еб@ м@йката на тоя мустакатия педераст нещастен.
Появили двама офицери от КГБ, хванали го и директно при другаря Сталин.
- Другарю Сталин, този войник викаше "Ще таковам таковата на тоя мустакатия педераст" и Ви го водим, да кажете какво да го правим и как да го наказваме.
Сталин погледнал войника, приближил се и попитал:
- Другарю войник, кого имаше предвид, като викаше това по площада?
Войникът, вече поизтрезнял:
- Ами, Хитлер имах предвид.
Сталин:
-Браво, другарю войник, браво!
А вие господа офицери, кого имахте предвид, като го арестувахте?
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Седят си двама пияници в кръчмата и пият ракия. По едно време единият казва:
- А на бас на по една ракия, че не смееш да идеш и да удариш оня големия зад врата.
Става другия, отива до големия го шляпва яко зад врата и казва:
- Ей, Пешо кво става бе, как си?
- Не съм Пешо, припознал си се!
- Извинявай! казал пияницата и се върнал на мястото си.
Другият пияница се зачудил как да си върне ракията и рекъл:
- А на бас на по две ракии, че не смееш да идеш и пак да го удариш!?
Удращият отишъл пак до огромния и отново го ударил зад врата.
- Пешо, не се прави че не си ти. Що се прайш, че не ме познаваш? Колко време се знаеме, в казармата заедно бяхме!
- Господине, не се казвам Пешо и не ви познавам!
- Извинете, много съжалявам! казал нашия и си тръгнал към масата.
През това време големия тип решил да се премести и отишъл на втория етаж на кръчмата.
Седят си двамата пияници и си пият рикията. Загубилият и двата баса решил да си върне почерпките и казал:
- Е сега вече, ако идеш и го удариш пак тоя ще платя цялата сметка!
Станал другия и тръгнал към втория етаж. Стигнал до големия и пак го ударил зад врата:
- Ей, Пешо кво прайш тука горе бе? Аз долу се припознах в един, дето много приличаше на тебе и два пъти го поздравих по нашия си начин, добре че не стана да ме пребие!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Прибира се от работа вкъщи и започва нарежда на жена си:
- Жено, сипи ми едно уиски, чух, че било полезно за сърцето.
Жената като грижовна съпруга му сипва една чашка. Той го изпива на екс и продължава:
- А сега дай една мента, че стомахът нещо ме тормози…
Налива му тя мента, той я изпива и пак започва да нарежда:
- Жено, дай сега една биричка за бъбреците.
Гаврътва бирата, но не спира дотук и продължава:
- Сипи ми сега една чаша червено винце, че кръвното ми май е паднало…
Изпива виното, оригва се доволен от живота и вика:
- Айде, жено, стига вече с тези лекарства, дай ракията от хладилника и да сядам да пия като хората.
 

barbaron

Редовен Потребител
–Казвам на мъжа ми, че няма жена с две еднакви гърди... Винаги едната е по-голяма, а другата по-малка...
–А той?
–А той идиотът ми вика: „Е, как при тебе и двете са по-малки?!"
 

shaman

Редовен Потребител
На вратата се звъни. Бащата на Иванчо отваря и вижда на прага една жена около петдесетте. Жената казва:
- Здравейте. Аз съм учителката по биология на вашия син и трябва да поговоря с вас.
Бащата на Иванчо учтиво кани госпожата вкъщи. Предлага кафе. Жената неспокойно се върти на фотоьойла и накрая изплюва камъчето:
- Как да ви кажа, господине, вашият син Иванчо вчера в час по биология каза, че ще ме чука.
- Кой??? Моят Иванчо ли ? - пита бащата.
- Да.Точно той. - отговаря госпожата.
Бащата на Иванчо става от мястото си, отваря прозореца и се провиква с пълно гърло:
- Иванчоооооо!
От двора се чува:
- Кажи, татеееее?
- Ти казвал ли си, че ще чукаш госпожата по биология, аааааа?
- Да, татеееееее.
- Ами качвай се, че госпожата дойде и те чака!

Звъни на вратата пощальон. Отваря му момче на видима възраст около 10 години, облечено в халат, в едната ръка – чаша уиски, в другата – димяща пура.
Леко шокиран, пощальонът пита:
– Ъъъ, вашите… Дали са вкъщи?…
– Тъй кат' ме гледаш, дали са вкъщи?!
 
Последна промяна от модератор:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
След края на Втората Световна Война, великите сили се събрали в Париж и решили да наградят по един участник от войната с доживотна пенсия в месечен размер колкото произволна част от тялото му в сантиметри умножена по 100. Излязал морският пехотинец Джон Райън - премерили го 198 см и му определили месечна пенсия в размер на 19 800 USD. Втори се изправил Серьожка Пушкарьов - парашутист от 2 десантен полк на Непобедимата Съветска Армия. Премерили го 200 см - определили му месечна пенсия в размер на 20 000 USD. Трети се надигнал Иън Мак Галош от САС. Вдигнал ръце и го премерили - 245 см. Определили му месечна пенсия 24 500 USD. Последен се появил сръбският партизанин Небойша от Минич. Застанал пред комисията и казал:
- Искам да ми го премерите от върха ... до топките!
- Виж каво, глей ся пич, колкото и да си надарен, няма да получиш повече от на другите по този начин!
- Не! Искам да ми го премерите от главата до топките! - настоявал Небойша.
Извикали доктор и сестра да извършат измерването. Свалил си Небойша гащите и сестрата останала с увиснало чене! Приближил се докторът, пребледнял и едвам промълвил:
- Къде ти са топките бе момче?!
- При Ниш! При Ниш!
 

barbaron

Редовен Потребител
Детенце дърпа баща си за сакото и пита:
- Тате! Тате! Ти защо си се оженил за мама?
Бащата се обръща към жена си, прави физономия и казва:
- Видя ли? Даже и детето се чуди!
 
Нагоре