Вицове и смешки

незнайко

Редовен Потребител
Първи училищен ден в едно средно училище в САЩ.
Учителката представя нов ученик
- Такиро Сузуки от Япония.
Часът почва и тя казва:
- Сега ще видим дали познавате историята. Кой е казал "свобода или смърт"? Никой не знае, но Сузуки вдига ръка:
- Патрик Хенри, Филаделфия, 1775 г.
- Много добре, Сузуки. А кой е казал "Държавата е народът и като такъв никога не може да умре"?
Сузуки става:
- Ейбръхам Линкълн, Вашингтон, 1863 г. Учителката поглежда другите деца и им казва:
- Засрамете се, деца! Сузуки е японец, а знае по-добре от вас американската история. Тих глас от последните чинове:
- Да им го натаковаме на японците!
- Кой каза това?
- изкрещява учителката.
Сузуки вдига ръка:
- Генерал Макартър, Пърл Харбър, 1941 г. и Ли Якока на събранието на акционерите в Крайслер, Детройт, 1982 г.
Учениците стоят в пълна тишина, когато пак някой се обажда:
- Да до духаш!
Учителката, извън кожата си:
- Стига вече! Кой беше това?
Сузуки:
- Бил Клинтон на Моника Люински, Белия дом, 1997 г. Някой друг извиква:
- Сузуки е лайно!
Сузуки веднага отвръща:
- Валентино Роси, мото-състезанието Гран-При в Рио де Жанейро, Бразилия, 2002 г.
Всички изпадат в истерия, учителката припада, а на вратата се появява разсилният:
- Да го еба! Никога не съм виждал такъв хаос.
Сузуки е готов:
- Българският премиер към министъра на финансите, за разпределението на бюджетния излишък, София, 2004 г.
 

tvt1968

Редовен Потребител
Влиза един каубой в бара, поръчва си уиски и още не отпил, а чува вик:
– Внимавай, ще ти вземе коня!
Излиза и изпозастрелва всичко шаващо пред бара, дето не е кон. Влиза обратно, изпива си питието на екс и а-ха да поръча второ – пак същият глас:
– Казах ти, че ще ти вземе коня!
Взима втория пистолет, втурва се към вратата, а зад гърба му бармана:
– Ало, шахматистите в сепарето, я по-тихо, че тоя ще избие целия град!
 

tvt1968

Редовен Потребител
Една жена родила и мъжа ѝ отива на свиждане. Добре, ама родилното било на последния етаж, грипна епидемия и той крещи от тротоара:
– Как сиииииии?
– Добре съм.
– Как мина ражданетоооо?
– Леко.
– Какво е дететоооо?
– Мъжкоо.
– На кого приличаа?
– Не го познаваш.
 

shaman

Редовен Потребител
Една жена родила и мъжа ѝ отива на свиждане. Добре, ама родилното било на последния етаж, грипна епидемия и той крещи от тротоара:
– Как сиииииии?
– Добре съм.
– Как мина ражданетоооо?
– Леко.
– Какво е дететоооо?
– Мъжкоо.
– На кого приличаа?
– Не го познаваш.

Същата ситуация преди около 30 години..
Жена ми в родилното и ми разказва
Тогава нямаше телфони и това беше начина на комуникация.. Родилното в Русе беше пак на последния етаж.

Отдолу се чува:
- Марчееее... роди лиии ?
отгоре отговор:
- дааа
- Момче ли еее ???
- неее
- Ами какво ееее ?
 

barbaron

Редовен Потребител
Същата ситуация преди около 30 години..
Жена ми в родилното и ми разказва
Тогава нямаше телфони и това беше начина на комуникация.. Родилното в Русе беше пак на последния етаж.

Отдолу се чува:
- Марчееее... роди лиии ?
отгоре отговор:
- дааа
- Момче ли еее ???
- неее
- Ами какво ееее ?
Сега модерният отговор е - "като порастне - само ще реши!"
 

tvt1968

Редовен Потребител
Преди години мама и тати ми подариха за рожден ден радиоуправляем модел на хеликоптер. Как се зарадвах! Разцелувах родитете ми, взех този суперподарък и изскочих на улицата. Там бягах с дистанционното зад въртолета, крещях и радостно се смеех! И досега не съм забравил това усещане за истинско, неподправено щастие...
Когато се наиграх, прибрах се в къщи и с мек парцал много внимателно забърсах прахта от въртолета. Поставих го на масата пред мен и не можех да спра да се усмихвам. Мама и татко явно не очакваха такава бурна реакция, но беше видно, че са много доволни от радостта с която приех подаръка им.
А когато те си тръгнаха, до мен се приближи жената и тихо ми каза на ухото: "Ти си ненормален..."
 

незнайко

Редовен Потребител
Един пич от село тръгнал за града на пазар. Ходил той по пазара, разгледал всичко, купил си една гъска и тръгнал да се прибира. На връщане минал през центъра и гледа едно кино. Решил да види кво е тва, обаче на вратата не го пуснали да влезе с гъската.
Нашия мислил, мислил и я скрил в потурите. Пуснали го в киното, влязъл той, филма започнал обаче гъската шавала непрекъснато в потурите и не му позволявала да гледа. На него му писнало и извадил главата през дюкяна.
След пет минути жената до него припаднала.
Водят я на доктор и той пита:
- Какво се случи?
- Седя си аз в киното и до мене някакъв мъж. Изведнъж той си извади оная работа и аз припаднах
- Е кво толкова бе? Не си ли виждала на мъж оная работа?
- Ааааааааа виждала съм много. Амаа неговата ми ядеше от фъстъците..
 

tvt1968

Редовен Потребител
Първа брачна нощ.Булката без да иска пръднала и от срам започнала да си събира багажа.
-Мъжът:
-Какво правиш?
-Умирам от срам, отивам си!
-Добре де, ти само да пръднеш ли дойде....
 

tvt1968

Редовен Потребител
Трима лекари претърпели тежка катастрофа и се озовали при св. Петър, който почнал да ги разпитва поред:
– Ти какъв беше на Земята?
– Ами аз, свети Петре, бях детски хирург.
– О, лекувал си деца, браво. Отивай в Рая! Ами ти?
– Аз бях психиатър.
– Лекувал си болни души… отивай в Рая и ти. Ами ти?
– Аз работех в НЗОК, свети Петре.
– Хм… добре, отивай в Рая. Само да знаеш, че пътеката ти е три дни, после се местиш в Ада…
 
Нагоре