Велико Търновска група

kupona

Новодошъл
Re: Габровско - Велико Търновска група

Такаааа, търновци не могат да предложат подходящ терен за стрелби и палатков лагер, така че сбирката се отлага!
Когато аз съм готов ще сигнализирам :)

Поздрави :)

Kupona
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Толкова ли няма подходящи места около Янтра?
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Аре ве, Търновската група, кво става ве ?!? Гледам, тукашната тема съвсем загина. :( Двамата с Джако ходиме покрай Янтра по пътя към Дебелец да постреляме, ама само двамата :(. Има следи, че и някой друг също ходи, ама да вземе да врътне някой- друго постче тука, че да се разбереме да ходим наедно. Айде, че го дават снега да се завърне! :quiet: Дайте да се разбереме да ходим да :rambo: , докато не е станало късно !!! :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Здравейте, нов съм във форума. По рождение съм русенец, но от 5 години живея в Търново. Преди месец си купих въздушна пушка (Hatsan 95 SAS), голяма краста е. Определено се запалих, за 20ина дни съм изстрелял ~750 чашки :) . Ще се радвам, ако споделите какви (и дали има) са изискванията за включване в Търновската група. Предполагам, в определен момент ще имам и нужда от помощ за пушката (тънкости при разглабяне/почистване... абе, споделяне на опит) , така че ще съм благодарен, ако се запознаем лично, отидем да постреляме и ми покажете някой друг пиниз (предполагам, това се прави на сбирките, освен пиенето и замезването).
Поздрави!

п.с. Ако някой ми поиска координати, ще му ги пусна на ЛС
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Габровско - Велико Търновска група

@bbonev: Добре дошъл :cheers:! Радва ме факта, че първият ти пост е в темата на регионалната група! Току виж пък било писано 2010 да подновим живота тук. Вече два уикенда се събираме с с колегата dp1962gb. На състезанието през февруари ще се запознаем и с valens1968.
И моята първа пушка беше същата. Каквото има - пиши ми на ЛС, ще се видим и ще помагаме :).
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Добре дошъл и от мен :cheers: надявам се скоро да си иде снега и да си организираме :rambo: нем да се запознаем.Имаме си хубава полянка до реката под стария път от Чолаковци за Дебелец.Ще добавя едно клипче от доброто старо време.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Габровско - Велико Търновска група

Така, така - чували сме, че ви е отвял страйкбола, ама то си е казано - стара любов ръжда не хваща :)! Гласете оловните пушкала и тренирайте за срещата в Търново през февруари :rambo:. Че и отборно класиране ще има :write: !
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

За голямо съжаление никой от тях не се върна :'(.Следим форума и чакаме с MILO_HAZE да се появи някой за да обновим групата.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Габровско - Велико Търновска група

Аз пък мислех, че и вие сте от страйкболистите - не пишете из форума и затова така си реших :).
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Имам предложение за неделя 24.01.2010 г по обяд да се срещнем някаде в района на Чолаковци и после да отидем до мястото за :rambo: .Дори и времето да е кофти нека да се срещнем да можем да си разменим тел.номера а след това да :rambo: или :cheers:.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Габровско - Велико Търновска група

Става, тази неделя ще е много подходящо - дават го от минус 19 до минус 6 ;)
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Габровско - Велико Търновска група

Ееееех, какви времена бяха за Габровско - Велико Търновска група.
Само убави ора се бяхте събрали.
 

Attachments

  • 100_0576.JPG
    100_0576.JPG
    165 KB · Прегледи: 149
  • 100_2052.JPG
    100_2052.JPG
    115.8 KB · Прегледи: 134
  • 100_2053.JPG
    100_2053.JPG
    136.3 KB · Прегледи: 125
  • 100_2056.JPG
    100_2056.JPG
    148.6 KB · Прегледи: 143
  • P1070941.JPG
    P1070941.JPG
    157.3 KB · Прегледи: 136
  • P1080158.JPG
    P1080158.JPG
    129.6 KB · Прегледи: 160

lynx

Редовен Потребител
Re: Габровско - Велико Търновска група

Леле, това да не е отряда за бързо реагиране?
Само барети, камуфлажи и оръжие по снимките
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Габровско - Велико Търновска група

Архитекта написа:
@bbonev: Добре дошъл :cheers:! Радва ме факта, че първият ти пост е в темата на регионалната група! Току виж пък било писано 2010 да подновим живота тук. Вече два уикенда се събираме с с колегата dp1962gb. На състезанието през февруари ще се запознаем и с valens1968.
И моята първа пушка беше същата. Каквото има - пиши ми на ЛС, ще се видим и ще помагаме :).

Ако не мога да дойда в неделя 24.01 поради лошо време или нещо друго да се представя тука казвам се Валентин. Фен съм на LIVERPOOL ,на аватара съм аз със синковеца. Той е на година и половина затов нямам много време за хобито. Работя в автосервиз - тенекеджия. Който се интересува имам сайт:www.valens1968.hit.bg
В сервиза съм си направил и станок за разглобяване на пружинни пушки. И да се похваля - от днес пълнокръвен член на БАФТ. :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

ivodoc написа:
Ееееех, какви времена бяха за Габровско - Велико Търновска група.
Само убави ора се бяхте събрали.

Стига бе човек, ти направо ни погреба :)
Тука сме си.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Радвам се че се появи Ачо :bravo: надявам се групата ни увеличи численноста си.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Това, че не пиша в форума не значи, че не го следя.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Габровско - Велико Търновска група

Посъбрахме се някой и друг човек хайде да измислим име на клуба и нещо като емблема. Примерно клуб по ФТ "Боляри" или "Етъра" нали сме Габровско - Великотърновска група. За емблема ще помоля колегата @bbonev да се включи с предложение. Да си изберем един председател аз предлагам @архитекта - Пламен като човек с организаторски качества. Пишете предложения за име. След това ще пуснем анкета. Имам идея на пролетда си закупим ФТ мишени. (Има ги на магазин "Орикс" срещу ловното по 38лв. Ще помоля @архитекта когато има време да мине да ги погледне дали става нещо от тях) Да си изберем хубава и безопасна полянка и да ходим да си стреляме организирано в неделя.
 
Нагоре