Велико Търновска група

A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

kupona написа:
1. Смених работата си (в предишната компания работих 11 години) и месеците Март и Април са ми от жизнено важно значение!
Жалко, че си смени работата. Ето на сега ни се очертават 2 седмици ваканция, които се отнасят само за работещите от южната страна на пътя(т.е. жена ти ще продължава да е заета) и ние можеше доста сериозно да се разпищовим както казва премиера.
Аз отсега скучая. Така че ако има мераклии от региона да постреляме, да се обаждат. Ако ще и двама да сме пак е нещо.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Има ли мераклии за утре 29 март да опушим въздуха на полянката до реката под стария път Чолаковци-Дебелец? И да пръснем малко олово :rambo: и след това :cheers:.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

kupona написа:
........
Та...... следя дискусийте за предстоящата национална среща и ми се струва, че нещата са станали прекалено "тежки". Имам предвид следното:
- не се правят срещи, а се правят състезания
- прекалено много ораничения, т.е. правила за участие
- има много различия във "високите етажи" по отношение на това как да се организират подобни мероприятия
- много "бумащина" се е събрала

Поддържам връзки с Джако, той сподели с мен още в началото идеята за провеждане на национална стреща във В.Търново, разполагам със снимки и клипове на нястото още от миналото лято, но за съжаление му отказах съдействие по две причини:
1. Смених работата си (в предишната компания работих 11 години) и месеците Март и Април са ми от жизнено важно значение!
2. Нежеланието ми да се занимавам вече с подобен род мероприятия и по-специално национални срещи/състезания свързани с въздушно оръжие, мотивите си съм посочил в други теми и форуми.

Та аз се чух и днес с Джако и така на първо четене си споделихме една идея за регионална среща през в началото на месец Юли при следните условия:
1. Нощува се на палатки, който желае може да се настанява и на друго място, ще се подаде информация за цени и контакти за резервация, без ангажименти за резервация от страна на организаторите.
2. НЯМА да се провежда официално състезание по стрелба, т.е. няма награди, няма спонсори, няма съдий.....няма ангажименти!
3. Ще се обособят зони за стрелба, ще се определят само хора отговарящи за безопасността.
4. Ще се отправят официални покани на клубовете, които вече познаваме.
5. Няма да се подлага на обсъждане нито датата нито програмата на срещата, това ще се съгласува предварително с клубовете и ще се публикува като информация!
6. Контактите с месните власти, офертите за местата за нощувка, контактите с клубовете, организацията и програмата на срещата ще са наше (най-вече мое :)) задължение.


Това, което искам да кажа, че покрай стремежа си да направим нещата "велики" май забравихме защо се правят срещите между хората!!!

Ако Вие момчета от "Габрово-Велико Търновска група" подкрепите това предложение се наемам с организацията, разбира се с ваша помощ, ако не ви се занимава на палатки само ние можем винаги да отидем :)

Поздрави :)

Kupona


Направите ли такава среща - там съм! :bravo:
:cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

И никой да не дойде там ще бъда с барбекюто. :yahoo:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

kupona написа:
Алооо групата, как сме :)
Ачо, ко стана, ник'ъв не се обади

Пич, като идваш в Търново удряй по един телефон де! Видях се с Божо хвали се с новата си придобивка АК-47 (бил като истински миришел на казарма ;) )
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Габровско - Велико Търновска група

Анчо, сбирай групата за срещата в Русе, че ей има няма 30тина дена остават до тогава, а и 100 тина километра не са кой знае каква дистанция.
Пък и вие сте само купонджии хора и ако не толкова за състезание , поне дърва на огъня ще слагаме :cheers:.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

На линия сме! :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Илияне, Аз и "джантата " сме там.Че отдавна не съм пекъл шишове може вече и да съм забравил как става!!!! ;) ;)
 

kupona

Новодошъл
Re: Габровско - Велико Търновска група

Пачо,
Чак сега видях.....еееее таз джанта и тез вашите (твоите и на Ачо) шишове......ама скоро, скоро :) :cheers: :cheers:

Поздрави :)

Kupona
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Габровско - Велико Търновска група

Стягайте се за Русе, че да вземем и ние патента за тази прословута джанта и шишове.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Честит празник на сички именници. :cheers: :cheers:.
ПРиятно искарване на празника :cheers: :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Re: Габровско - Велико Търновска група

От името на цялата софийска група Ви каня на ІV-то Регионално състезание - гр. София.
Ще се радваме на участие от Ваша страна.
За повече подробнасти следете тази тема: http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=3
 

kupona

Новодошъл
Re: Габровско - Велико Търновска група

Групата, как сме! :)

Бях писал преди време нещо за едни палатки :cheers: съчетани с неангажиращи стрелби ^-^ през месец Юли на терена предложен от Джако! Има ли желаещи да ми съдействат по отношение на организацията?

Предлагам датите 25.07 - 26.07.09, какво мислите по въпроса?

Поздрави :)

Kupona
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Габровско - Велико Търновска група

Здрасти и от мен :)! Ще ти съдействам, разбира се. Но според мен първо прослушай желаещите в тема от "мероприятия", че много се сгъстиха датите напоследък, ей-го - от Ботево до софийското само три седмици. По-добре ще е да се мисли за септември, но това е само мое мнение. Поздрави :)!
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Тъкмо се чудех за кога беше насрочено това мероприятие и щях да ровя назад по темите за регионалната среща...
Страшно много ми се идва, палатковите лагери с неангажираща стрелба са много приятни срещи.
И ако е в средата на месеца, 100% ще присъствам.
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

+1 И на мен ми се идва ,а пък ако някой се навие за палатков лагер в Тутракан да организира ,ще го поздравя искренно,много ми се ходи в този град..далеч от всякаква гражданска цивилизация... :quiet:
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Аз съм за! Но повече ме устройва 18-19.07
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Re: Габровско - Велико Търновска група

Идеята за Ксилифор-Арбанаси е чудесна. Не знам коя точно поляна имате предвид, но там има достатъчно такива. Ускорете забиването на датата, явно ще е за юли - виждам подкрепа. Че да има време за подготовка. Не познавам никой от групата, ама крайно време беше да се поднови живота и в тази регионална тема. Можете да разчитате на мен за съдействие по организацията :).
 
A

Anonymous

Гост
Re: Габровско - Велико Търновска група

Според мен трябва да е до вода (язовир, река) с подходяща поляна и да е достатъчно отдалечено от населени места. Арбанаси е голям припек ще пукнем от жега. В почивните дни на Ксилифор е пълно с хора и не е безопасно за стрелба. Давайте идеи.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Re: Габровско - Велико Търновска група

Идеята е на Купона.
Той вероятно има място предвид и искаше само дата да уточни.
 
Нагоре