Варненска група - SEA WOLVES

Antoan28

Потребител
Здравейте :)
Знае ли някой има ли във Варна майстор, който може да помогне за подмяна на уплътнения на пълнител за пистолет? CO2 Glock 17 t4e . Взех го от човек уж безпроблемен, но уви при затягане издиша от всякъде.
Благодаря ви предварително
Погледни първо дали няма някоя заседнала съчма вътре че някой път от там издишат
 

NPavlov

Новодошъл
Уви не е това. Не знам пренатягам ли или наистина е прецакано уплътнението. С другите ми пистолети нямам такъв проблем.
Поръчах си нов вече ще го пробвам, но ще е добре ако мога да оправя и този.
 

Antoan28

Потребител
Уви не е това. Не знам пренатягам ли или наистина е прецакано уплътнението. С другите ми пистолети нямам такъв проблем.
Поръчах си нов вече ще го пробвам, но ще е добре ако мога да оправя и този.
Питай в магнума да го оправят мисля че един познат го остави там да го правят
 

Grozdanoff

Новодошъл
Здравейте, колеги! Новобранка съм... Ще се изфукам, поръчал съм си Kral Arms Bigmax X, другата седмица ако всичко е наред, ще си имам ПЦП.
Искам да Ви попитам къде във Варна пълните бутилки и по колко взимат за това?
Като първо място за прострелване на оптика и стрелба в Четвъртък и Петък(дано да работят след 17ч) е стрелбището в Гранд Мол.
А вие събирате ли се често да стреляте извънграда, къде ще постреляме някой път! :)
 

Ичи Геки

Редовен Потребител
Здравейте, колеги! Новобранка съм... Ще се изфукам, поръчал съм си Kral Arms Bigmax X, другата седмица ако всичко е наред, ще си имам ПЦП.
Искам да Ви попитам къде във Варна пълните бутилки и по колко взимат за това?
Като първо място за прострелване на оптика и стрелба в Четвъртък и Петък(дано да работят след 17ч) е стрелбището в Гранд Мол.
А вие събирате ли се често да стреляте извънграда, къде ще постреляме някой път! :)
Бигмакса не е много за фукане, виж някой от варна с компресор да ти помогне с пълненето ако имаш бутилка, иначе може в цикония.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Е, Алекс,не може всеки да е финансово стабилен и да може да си позволи ФХ, Вулкан,Еърмакс или някоя друга марка от горните класове пцп пушки. Похвално за колегата,Бигмакса като се понагласи и оптимизира се получава не лоша пушка.
 

Ичи Геки

Редовен Потребител
За цената си даже е една от най-добрите, това беше в кръга на шегата, но аз като перфекционист винаги гледам да се развивам и подобрявам. То и аз в началото като не разбирах бях с херкулеса.
И за да не е спам ако колегата не намери къде да си напълни бутилката да носи една кола 2л и да дойде да му я напълня :)
 

Grozdanoff

Новодошъл
За цената си даже е една от най-добрите, това беше в кръга на шегата, но аз като перфекционист винаги гледам да се развивам и подобрявам. То и аз в началото като не разбирах бях с херкулеса.
И за да не е спам ако колегата не намери къде да си напълни бутилката да носи една кола 2л и да дойде да му я напълня :)
Забавен си колега, харесваш ми!

Сега ще си поръчам 3л бутилка, тъй като мисля, че ще ми бъде достатъчно за еднодневно стреляне.
Относно Бигмакса единствените... как да ги нарека "със средна оценка" ревюта и мнения за Бигмакс са български такива!
Гледах две американски ревюта, американските блогари твърдят, че е мощна и добра за парите си пушка.
Ще видя как ми харесва, имайки предвид, че отдавна си мисля за ВО, струва ми се че е това е просто първата ми пушка!)
Колеги къде ще постреляме около Варна! :)
 

sts1969

Редовен Потребител
Варненци станаха тежки гемии, аз от 2-3 години се опитвам да ги изкарам на зелено да постреляме, ама те явно получават страхова невроза, щом чуят "зелено" :lol:. Преди години, когато все още имаше бенчрест състезания, все някак успявахме да се съберем за лафче и стрелба, но тези времена отминаха за жалост. Сега всеки стреля където намери, предимно в задния двор, като се крие от комшиите. :pardon:
 
Последна промяна:

Grozdanoff

Новодошъл
Аз през следващият уикенд със сигурност няма да мога изляза извън града, но през Април месец с удоволствие бих излязъл от Варна да пострелям със съмишленици :)
 

sts1969

Редовен Потребител
Аз през следващият уикенд със сигурност няма да мога изляза извън града, но през Април месец с удоволствие бих излязъл от Варна да пострелям със съмишленици :)
Амиии, може да станем двама, с повечко късмет даже трима.
 

mgrosco

Редовен Потребител
Аз открих страхотно място което е полузакрито. Намира се в село Рогачево в едни фалирали строежи в полето. Има сутерен за паркинг който е 150 метра. Вчера стрелях там. Има охрана, но с предварителна уговорка и малкък армаган, може да ни пуснат повече хора. Едновременно може да стрелят 2-ма човека, не повече. Аз не бих пропуснал да събера опит от други хора.
Поздрави!
 

Grozdanoff

Новодошъл
Привет, колеги! :) Да се похваля, пушката, оптиката и бутилката ми пристигнаха... Излъгах Ви, че няма да съм свободен през уикенда, всъщност отменил съм си всякакви други ангажименти!
Ще стреляме ли някъде в Събота/Неделя! :)
 

hr_ivanov

Потребител
Привет, колеги! :) Да се похваля, пушката, оптиката и бутилката ми пристигнаха... Излъгах Ви, че няма да съм свободен през уикенда, всъщност отменил съм си всякакви други ангажименти!
Ще стреляме ли някъде в Събота/Неделя! :)
Здравейте, обикновенно къде ходите да стреляте на открито?
 

sts1969

Редовен Потребител
Мога събота или неделя да скокна до ловджииският заслон на Китка, ако някой има мерак, да се включи, примерно към 10.30...11ч. само да уточним деня.
 

Grozdanoff

Новодошъл
Колата ми спря днес. Не се включвам в уговорка, незнам дали ще успея да я оправя до Неделя.
 

Grozdanoff

Новодошъл
Извинявам се, че се превърнах в новодошъл спамер в темата с хиляда мнения, но имах доста неща за вършене и все пак успях с всичко...
Приемам уговорки за Събота следобед и цялата Неделя! :)
 
Нагоре