Варненска група - SEA WOLVES

sts1969

Редовен Потребител
Васко, вземи Байкала че да пипна хубав пистолет и аз поне веднъж. :D
 

Whale

Потребител
Аз потвърждавам за утре.Тъй-като всички май знаем мястото,предлагам в един часа направо там.
 

Raymon

Потребител
И аз ще дойда, вземете си аутан защото сме до потока а там хапят здраво
 

sts1969

Редовен Потребител
Колеги, тук в Провадия яко причерня небето и се чуват гръмотевици, очаквам да завали всеки момент. Как е при вас?
 

lynx

Редовен Потребител
Бягай да скриеш колата, да не я начука някоя градушка, че ще изтръпнеш с пари за един Дейстейт при бояджиите :):p
1460008_746419028764131_1567791679192129374_n.jpg
 
6

6.35

Гост
Днес пострелях сам.Имам един стар пружинен Хатсан125 .На 50 крачки прав подпрян на колата.Сигурно не е много добре но толкова си мога.На механични.
 

Attachments

  • 20170604_130224.jpg
    20170604_130224.jpg
    402.2 KB · Прегледи: 43

joro_ihr

Редовен Потребител
Не съм човека дето мога да оценя, но за механични това за мен е идеално. Не съм стрелял на механични от поне 10 г. на това разстояние се радвах на туба от литър автомобилно масло.
 
6

6.35

Гост
Аз имам някаква оптика но ме е страх да я сложа на 125-цата.Не съм пробвал но пишат лоши неща.Другата неделя пак ще пострелям.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Колко ще изкара никой не знае. Аз на моята бях сложил таско 3-9х40 и за около 250 чашки нищо не и стана. После си я монтирах на ат44 и така до продажбата му.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Я да питам.Има ли място във Варна където пълнят бутилки събота и неделя?
Ще идвам към Варна до вторник просто тогава ми е по удобно.Благодаря предварително.:cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Я да питам.Има ли място във Варна където пълнят бутилки събота и неделя?
Ще идвам към Варна до вторник просто тогава ми е по удобно.Благодаря предварително.:cheers:
Там където аз пълня бутилката си/Цикония/ не работят събота и неделя.
Имало някъде и под аспаруховския мост да пълнят такива бутилки,но там не съм ходил и не съм запознат.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Под моста пълнят в една барака. Като казвам барака, имам предвид един хубав малък нов фургон. Преди беше барака.
Казват му при Парахода, ама не пълнят на 300. Макс 230. Там пълнят водолазите.
 

sve

Потребител
Здравей Колега,ако е на зор работата ще ги напълним на макс-имам компресор и можем да свършим работата-обади се като си във Варна да се разберем,няма проблем да помогна.Телефона ми е написан във профилната информация
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря колега.Едва ли ще те ангажирам не е спешно.Питах просто ако има някъде където работи през уикенда.Ще видя аз и до вторник ще съм в района така че може да мина и през цикония.:cheers:
 
Нагоре