Варненска група - SEA WOLVES

nelsky

Редовен Потребител
Аз до последно се чудех дали да тръгна. Повече ме притесняваше, че беше валяло предните дни, а не времето към момента. От снимката на пътя предположих, че участъка след отбивката между селата е черен път и не бях сигурен дали няма да е много разкалян. Иначе и аз проверявах сутринта, дали ще има движение в темата.
 

Raymon

Потребител
За другия път да знаете, че до мястото се стига по асфалт и дори да е валяло преди това не е проблем.
 

nelsky

Редовен Потребител
Бих се включил с удоволствие, но утре пътувам към Пловдив. На някой ако му трябва превоз в тази посока, мога да го хвърля.
 
6

6.35

Гост
Здравейте колеги,от скоро си стрелям с една пружинка но ходя все сам .Днес ходих около Владиславово ама не ми харесва там.Ако някой търси компания за другата неделя и знае къде да отидем тел.0898675857.Митко.
 

anibis

Редовен Потребител
Ако има желаещи можем да се организираме пак, да направим едни стрелби на с.Китка.
 
6

6.35

Гост
Благодаря за светкавичното телефонно обаждане.
 

sts1969

Редовен Потребител
Този път ще е добре да се потвърди уговорката 1-2 дена преди събирането за ...ден и час. :no::cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Приказвах с колегите,в събота е задушница и ще се ходи по-късно на с.Китка
Ако искате заповядайте към 13:00ч. Така сме се разбрали,Светльо,Васко вие ако нямате работа отидете по-рано когато ви е удобно на вас,ние ще дойдем към обяд.
 

sts1969

Редовен Потребител
И на мен около обяд в Събота ми е по-удобно от сутринта, за Неделя няма да съм свободен. За Петък ще трябва да потвърдим тук в темата, че има доста време до тогава. :cheers:
 

Whale

Потребител
Е значи нацелихме времето-остава да не вали само.Аз ще взема и барбекю,така че може и по някоя мръвка да се носи покрай бирата :)
 

sts1969

Редовен Потребител
Е значи нацелихме времето-остава да не вали само.Аз ще взема и барбекю,така че може и по някоя мръвка да се носи покрай бирата :)
Там в заслона има зидана камина за скарата, може само малко въглища...и най-важното...кибрит ... че предният път нямаше нито един пушач. :)
 

anibis

Редовен Потребител
Ок,значи се разбрахме,допълнително в петък пак ще пиша,но ако не вали там сме.
Че нов колега от Варна взе една хубава пушка трябва да се полее,че да и гила винаги, 10-те да цели.
 
Последна промяна:
Нагоре