Варненска група - SEA WOLVES

sts1969

Редовен Потребител
И аз нямам проблем с датата, всеки от четирите дена ми е удобен, ще се изясни до няколко дена на кой кога му е удобно.
 

mitaka

Потребител
Миро новия ми график още не е излязал Не съм сигурен и аз кога ще работя Ще ми е голям кеф ако съм свободен и мога да дойда да се видим
 

anibis

Редовен Потребител
Ако разрешите и аз бих присоединил към група. Свободен съм през тези денове.
Ще се радвам да се запознай ме,тука всеки е добре дошъл.
Нека другите колеги да кажат кога на тях им е удобно да се съберем,за да се видим/запознаем/и да постреляме.
То мръвката винаги остава на заден план,от хубава раздумка,стрелби и т.н.
Заповядай ще се видим.:cheers:
 

Bee Varna

Потребител
Ще се радвам да се запознай ме,тука всеки е добре дошъл.
Нека другите колеги да кажат кога на тях им е удобно да се съберем,за да се видим/запознаем/и да постреляме.
То мръвката винаги остава на заден план,от хубава раздумка,стрелби и т.н.
Заповядай ще се видим.:cheers:
Благодаря. С голямо удоволствие ще дойда за да пострелям с група.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

sts1969

Редовен Потребител
За датата както поясних, аз нямам проблем за всеки от четирите дена, предполагам че до утре вечер ще се уточним. Повече ме интересуват различни предложения и идеи за местото от Варненци, прогнозата я дават благоприятна за сезона http://sinoptik.bg/varna-bulgaria-100726050/10-days
 

anibis

Редовен Потребител
Колеги казвайте за кой ден ще се организираме да се ходи на с.Китка?
Аз предлагам да е в неделя 10:30-11:00ч на ловджийския заслон.
Който иска да си носи скара,може да пекнем някоя друга мръвка.
 

Bee Varna

Потребител
Ще се постарая да дойда след църква, към 11.30 на с. Китка. Там каде да търся група?


С Ув. Вячеслав
 

venciru

Редовен Потребител
Митак, и ти Миро, Имате ли въздух да скокна и аз??? Моя не знам доколко ще ми стигне. На моята става и Хатсански накрайник (и от FX също;))............А може при заявка да взема и един "валандер"
http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=170566&stc=1&d=1271049634 (този не е моя, ама е почти същия)

Само с мръвката ще ми е по-трудно, така че ако организира някой "доставка" ще се включа и аз .
 

venciru

Редовен Потребител
Па немаш проблеми! Тамън не съм го вадил (Зоракито!!!) от доста време. За теб специално ще взема кутийка баракуда. Научиха се нашествениците вече. Сега се движат на дистанция 50+. Неделя и на мен ми е удобно. Ако щете вярвайте, не съм вадил и пушката поне година...................А за "валандер-а" мнения:cheers:? Биричката се подразбира.
 

sts1969

Редовен Потребител
Ще се постарая да дойда след църква, към 11.30 на с. Китка. Там каде да търся група?


С Ув. Вячеслав
Между с. Китка и с. Круша след като се спуснеш на долу покрай една голяма зидана стена, има отбивка в ляво, поемаш по нея и караш докато ни видиш, пътя е тесен и обрасъл от страни. Прочети тези 3 страници, има обяснение. При проблем ми звънни за упътване на 0896 154122 Светльо http://forum.airguns.bg/index.php?threads/Бенчрест-турнир-12-13-07-2014г-Варна.5930/
 

valenti

Потребител
Ей,момци! Все ги правите тея сбирки....когато съм на бач! :( а,иначе много се зарадвах,като видях, че организирате среща на открито! :)
 
Нагоре