Варненска група - SEA WOLVES

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
:no:След 6-месечно прекъсване, утре смятам да отида до Белослав да пострелям, че сигурно ми ръждясаха пушките. А и да не се изложим съвсем на Копринка.
 

mitaka

Потребител
Ходих там преди около три седмици и нямаше ток . Майсторите казаха че ще сменят главни табла и ел инсталации . Тогава един от тях ми пусна ток отнякъде но не знам как е сега . Ако можеш питай предварително .
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Ходих там преди около три седмици и нямаше ток . Майсторите казаха че ще сменят главни табла и ел инсталации . Тогава един от тях ми пусна ток отнякъде но не знам как е сега . Ако можеш питай предварително .

Прав си. Сега говорих със собственика. Още две седмици имат работа по подмяната на ел.мрежата и няма да има ток. Помоли никой да не ходи до 23-24 този месец.
 

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте група! :cheers: Има ли някакъв шанс да дойда веднъж до Белослав когато има някой от вас там...да изпробвам пушката си на закрито? от Провадия съм. :cheers:
п.п. :sorry: Много тъпо ми стана когато погледнах снимките от първата страница на темата, толкова много хора...в момента ми изглежда като научна фантастика :sorry:
 
Последна промяна:

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Вчера за пръв път от 6-7 месеца отидох на стрелбището. Най-малкия проблем е, че не беше метено от последния път, в който го метох аз. С Петко го чистихме поне час. По-лошото е обаче, че вече и двата слоя транспортна лента зад дървената ламперия са пробити, и вече ядем стената на човека към трансформаторното помещение. Затова:
Стрелбището ЗАТВАРЯ за авариен РЕМОНТ! Който каквото има да си взема от там - да го направи тази седмица! Аз вече си прибрах масата и реста. В неделя ключа ще бъде прибран и няма смисъл да се разхождате до там на този етап. Така ще бъде докато не успея да отделя време и средства за да го оправя.
Благодаря за разбирането!
 

Bee Varna

Потребител
Питах с какво мога да помогна за ремонта и как мога да се присъединя към групата на Морски Вълци? Искам да се науча да стрелям с моята пушка.
 

pininfarina

Новодошъл
Здравейте на всички.
Преди време бях запален по стрелбата с въздушни пушки и има две Гамо-та CFX и CFX Royal, но ги продадох и сега много ме е яд за тях.
Отново искам да си взема пушка и да дойда да пострелям малко с вас.
Тоя път съм се насочил към PCP и въпросът ми е дали няма някоя за продаване тук във Варна? Иска ми се да се опитам да си потърся втора ръка и ако не успея, тогава да давам пари за нова.
Ще съм ви благодарен яко някой чуе нещо и ми даде инфо :)
0888757558 - Иво
Оставям си и телефона за всеки случай.
Поздрави на всички и дано скоро да имам честта да се запознаем лично :)
 

petkof

Редовен Потребител
Добре дошъл!
Щом искаш вече ПЦП, разгледай форума и се опитай да се ориентираш към няколко пушки,които смяташ,че ще са ти подходящи.После можеш да питаш каквото още те интересува, или тук в тази тема,или на лично съобщение или в темата за избор на пушки. http://forum.airguns.bg/index.php?forums/Начинаещи-избор-на-въздушна-пушка-или-пистолет.48/
Разбира се,ако се срещнем на някое събиране ще можеш да стреляш с наличните ПЦП-та.
 

pininfarina

Новодошъл
Като се позачетох малко се оказа че то това с пушките си е цяла наука :)
Явно ще трябва да почета малко преди да взема нещо, тъй като не ми се иска да я сменям след няколко месеца ако не ми хареса :)
 

veso94vn

Потребител
Колега кога ще се събирате да стреляте ? че имам 2 нови оптики и имам нужда от помощт :D от мене :cheers:Търся и цев за ГАМо 1250 5.5 ако имате нещо на изпредвид но за по сигурно след като се постреля с пушката от някой по опитен.
 

sts1969

Редовен Потребител
Колега кога ще се събирате да стреляте ? че имам 2 нови оптики и имам нужда от помощт :D от мене :cheers:Търся и цев за ГАМо 1250 5.5 ако имате нещо на изпредвид но за по сигурно след като се постреля с пушката от някой по опитен.

+1 заинтересован :)
 
Последна промяна:

sts1969

Редовен Потребител
Здравейте! :) Наближават 4 почивни дни, а и времето го дават приятно за сезона. Някой желаещ има ли да изгоним паяците от цевите и пуснем по някоя съчма? За место не съм мислил, в Белослав халето знам че е затворено за неопределено време. Района около Варна не го познавам с подробности, но според мен ако има желаещи, все ще се намери поляна...може би с.Китка :cheers:
 

sts1969

Редовен Потребител
Да видим дали ще има и други желаещи...и за място трябва да се уговорим. Не съм ходил към поляната на Китка от сума време и не се знае каква картинка ще е там в момента. :rolleyes:
 

anibis

Редовен Потребител
Казвайте дали ви е удобна тая дата на 2-ри за да се видим и постреляме.
На Китка си има навес, така че там ще направим масата с BBQ-то.
Има още едно място закрито 50м подземен паркинг,но колегата ако е съгласен може да отидем и при него.
Предполагам че ще се съберем доста хора от Варна.
 
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
Бат Мите ако ни събереш ти,и кажеш и на другите колеги ще по-добрия вариант.
А за дата ми е все тая,няма значение,както искате вие!:cheers:
 
Нагоре