Варненска група - SEA WOLVES

димитър

Потребител
На този ден се извършва ритуално зарязване на лозята

Обичаят повелява стопанката на къщата да стане рано и да опече обреден хляб, украсен с лозово листо. Вари се и пиле, а в бъклица се налива от най-хубавото вино. :cheers: :cheers: :cheers:

Наздраве на всички именици.
 

Tesla

Потребител
bobi1kenobi63 написа:
колеги от Варна съм и си търся гамо хънтър 1250 или хатсан 135 с ГП и тунинг ще съм много благодарен за всякакво съдействие тел 0896 993 963 или лични

7J в окото са повече от 60J в опашката, така че погледни това. Колегата е от Варна...
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Пак да напомня - някой ако има излишна духалка, която не ползува - да я донесе на стрелбището. :verycold:
 

4i4o

Потребител
Здрвейте всички.Пишеви един новак в тия работи(но имащ желание да научи това онова).
Като за начало как да подобря мерните прибори на Hatsan 125.

П.П извинявам се ако съм объркал нещо :)
 

Iv

Потребител
Като за начало, Hatsan 125 първо се разглобява и почиства от смазка, и разни метални парчета, така че не стреляй докато не го почистиш. Защото до сега съм чувал за само за 1 ЕДИН чист фабрично хасан. Ако не знаеш как се разглобява питай, или чети има писано доста.
 

4i4o

Потребител
пушката я имам от 2 години(а още от малък баща ми ме учеше как да боравя и да обслужвам оръжие) така че това го направих още след като я получих(подарък ми е) но от скоро взех да ровя из форумите ида се информирам за модела.
Та мисля малко по малко да я подобря с помощ и съвети от ваша страна разбира се
 
A

Anonymous

Гост
4i4o написа:
пушката я имам от 2 години(а още от малък баща ми ме учеше как да боравя и да обслужвам оръжие) така че това го направих още след като я получих(подарък ми е) но от скоро взех да ровя из форумите ида се информирам за модела.
Та мисля малко по малко да я подобря с помощ и съвети от ваша страна разбира се

Има хубава подтема за тази пушка в раздел "Пружинна пневматика". Мисля, че за този масов модел там всичко е написано. ЧЕТИ! Четене му е майката......
 

anibis

Редовен Потребител
Днес севтосах на приятелката ми колата,прострелях и страничния прозорец. :wall: :wall: Тъкмо се връщахме с Лъчо от Белослав.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Абе колеги, вие май все незаконно си превозвате пушките заредени!
 
A

Anonymous

Гост
И аз съм от клуба-първия път с кофти лепило за огледалото за ОВ, втория път с БАМ -30........
тука имат:
Автостъкла Варна
ул. ''Сотира'' No. 5
тел. +359 52 305048; +359 52 305049; +359 886 087289
Работно време: делнични дни:
от 8:00 до 17:30 събота :
от 8:00 до 13:30
 

Tesla

Потребител
Е браво бе Миро, ще трябва да леем куршум на приятелкатата ти май, ама то с твойте катастрофи на теб май трябва снаряд да леем.
 

dinkata

Редовен Потребител
423552_3037058937622_1597442663_2703335_2101809822_n.jpg

Това е снимка от Варненски плаж направена в събота :) Ех да имаше и тук такива неща..... :eek: :eek: :eek: :eek:
 
Нагоре