Варненска група - SEA WOLVES

valenti

Потребител
А днес нямаше ли кой, поне някоя снимка да пусне? Като нямам възможност да присъствам редовно на :rambo: не значи че, не се интересувам вече от нашата група! :'(
 
A

Anonymous

Гост
http://s263.photobucket.com/albums/ii14 ... 0/?start=0

Днес беше прекрасен ден! Гръмнахме 3 напомпени бутилки (аз се отбелязах с първата). Бях го позабравил този звук и това чувство - размазващ кеф ;). Извинявам се на колегите, които чакаха да спра за презареждане, за да почнат да стрелят. Извинявам се за съборените, счупените и надупчени (до неузнаваемост) мишени :D. Вярно, че имаше вятър, но без него, щях да направя още повече поразии ;). Благодаря ви за приятната компания.

valenti щом искаш, веднага ги пуснах.

П.П. DoDo когато си ми писал, вече бях излязъл от нас.
П.П.2 Който иска оригинала на някоя снимка, нека пише на ЛС.
 

GTD

Потребител
Maxi поздравления за модераторското звание, но искам да попитам какво е глобален модератор???? :write:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
GTD написа:
Maxi поздравления за модераторското звание, но искам да попитам какво е глобален модератор???? :write:

"Глобален" в смисъл на "световен, всеобхватен, всеможещ". ;) А сега сериозно - не знам - най-вероятно е функция на матрицата на форума, когато модератора има достъп до всички раздели и теми, а не само до определени.
 

svako

Потребител
Здравейте колеги. Честит празник на всички! Честито на МАХ за модераторския пост! Честито на Светльо за новата пушка! Току що видях снимките на rook и още повече ме доядя, че не присъствах днес. Много добре сте се представили! :bravo:
 

C/E

Потребител
Akela1 написа:
Макси, много съм ти благодарен :yahoo: :bravo:
В момента съм без думи, мога само ще кажа : ИИИИИИИИИИИИИХХХХХХХХХХХХХАААААААААААААААААААААААААААААААА


Честита ти придобивка, Светльо! Със здраве да я ползваш и разбира се само в десятката... :rambo:
:cheers:
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Akela1 написа:
Макси, много съм ти благодарен :yahoo: :bravo:
В момента съм без думи, мога само ще кажа : ИИИИИИИИИИИИИХХХХХХХХХХХХХАААААААААААААААААААААААААААААААА

Честито и от мен, Светльо.
По-добрия калибър за вайха, според мен. Тази пушка е замислена да бъде в 4,5, всичко останало са пазарни компромиси.
Като те гледах как стреляш с Дианата, бедна ми е фантазията как ще е сега с вайха.
Повече няма да стрелям с теб в една група :-[;)
:cheers: :cheers: :cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
И при нас заваля сняг! :eek: За утре кога ще решаваме?
 

svako

Потребител
Според руснаците, утре времето ще е ок. Аз съм се навил да идвам, да не се окаже че съм сам...
 
A

Anonymous

Гост
Ако утре времето е като днес,не ме бройте на рубежа.
Ако пък понавали и задържи сняг довечера /дай Боже/ ще навлека белият гащиризон да му направя сефте и ще стрелям по други мишени. :yahoo:
 
A

Anonymous

Гост
И аз утре съм на линия.
Хайде юнаци дружина да направим и мишените смели от мъките да избавим (нищо, че мишените не са одушевени). ;)
Здравко теб значи няма да те чакаме. Първо, че времето ще е като днес (какво му имаше на днескашното време?) и второ, ще е навалял и задържал сняг (някъде в планината).
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Времето е супер, макар и хладничко! Стягам багажа и тръгвам.
 

veso94vn

Потребител
Колеги,ще ми кажете ли в кой магазин,в който продават Гамо про хънтар до 6лв.Във Владиславово "Магнум" сега мисля,че не работи.
 

valenti

Потребител
veso94vn написа:
Колеги,ще ми кажете ли в кой магазин,в който продават Гамо про хънтар до 6лв.Във Владиславово "Магнум" сега мисля,че не работи.




Виж в ловно-рибарският магазин с/у ПОЛИГРАФИЯТА, работи в неделя , но цената не си спомням каква беше!
 

DoDo

Потребител
Харесаха ми и днешните стрелби, определено !
Днес си бих рекорда по количество изстреляни чашки. ;) Е, има още мноооого хляб да ям докато ги стигна колегите с PCP-тата, особено rook, с тоя автомат ;)

P.S. Благодаря на колегите, които ме транспортират до и от Камчия ! :cheers:
 
Нагоре