Резултати от Търсенето

  1. hunter_78

    Обяви от мрежата

    https://www.olx.bg/d/ad/ptsp-pcp-pushka-reximex-throne-gen-2-za-dreben-divech-CID618-ID95HM1.html Няма лошо да си продаваш пушката но....
  2. hunter_78

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Не знам колко е разхлопан лагера,ако е доста може буталото да не извършва пълен ход и да е от това..
  3. hunter_78

    Обяви от мрежата

    https://m.bazar.bg/obiava-39922109/broneboyni-sachmi-za-vazdushna-pushka-5-5mm
  4. hunter_78

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ето как го е направил някой,попаднах на снимката в алито докато ровех за малък радиатор...
  5. hunter_78

    Оръжейни магазини Росбул Арм

    По описание са 1,65 ама.....преди няколко месеца разчиствах и ги прехвърлих от тяхната кутия в такава от jsb и я изхвърлих.
  6. hunter_78

    Оръжейни магазини Росбул Арм

    По въпроса за помеднените чашки,бях обещал да кача снимки....ето ги.Не са в оригиналната кутия защото ги прехвърлих в кръгла по разбираеми причини.Ако някой ги иска бих му ги подарил,намират се във Варна.Интересното е че задната част е по тежка и при свободно падане се завъртат с полата на пред.
  7. hunter_78

    Оръжейни магазини Росбул Арм

    Навремето съм взимал от тия издължените дето приличат на мостър....голямо зле.Няма две еднакви,полите елипсовидни и пълни със оловни стружки.Ако ги изровя ще пусна снимки на тези недуразумения,за точност няма смисъл и да говорим.
  8. hunter_78

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    BGN 433.72 33%OFF | TUXING TXES031 4500Psi 300Bar 30MPpa Electric Air Compressor High Pressure Pump Scuba Inflator Tank Diving Bottle 220V https://a.aliexpress.com/_mMKiT1s От Чехия за седмица идва.
  9. hunter_78

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Могат ако са налични в магазина иначе трябва онлайн поръчка до хотела а не знам как стават нещата там.На 17-ти отивам до Одрин на разходка и ако има в тамошните магазини....знам 3,ще ти донеса.
  10. hunter_78

    Kral Arms

    Аз съм от Варна,отидох до микромакса в промишлена зона и им дадох всички пръстени от суматрата ми в торбичка и човекът ги взе един по един измери ги записа си размерите на листче и ми ги донесе разделени по размер.Имат принтиран на 3d принтер дорник на който ги пуска и ги замерва,за 10 минути...
  11. hunter_78

    Aliexpress.com - термини за скрити неща!

    Вече май са прекръстени на стойка за фотоапарат
  12. hunter_78

    SUMATRA by Eun Jin

    Един клип с тунинг на Суматра,интересна изработка на тялото с бойния клапан
  13. hunter_78

    SUMATRA by Eun Jin

  14. hunter_78

    SUMATRA by Eun Jin

    Здаравей колега,може да си последния но не си единствен.Дано пушката ти донесе много положителни емоции.Пред теб има два варианта...или да решиш да я тунинговаш или да си стреляш така както е от кутията.Аз си стрелях както си беше от кутията две или три години преди да се счупи бойния...
  15. hunter_78

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Днес ги качиха на сайта
  16. hunter_78

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Моята корейка....(Суматра 5.5) засилва 30 грейновите с 316м/с. и мисля даже да я намаля но засега нямам много време за работа с нея.Иначе 2.2 грамовите на jsb ги мята с 300 което пак е доста за тях но...
  17. hunter_78

    Договор за покупко-продажба на ВО

    Аз минавам с този договор,по кратък е но нямам проблеми.Аз имах други драми с тях.Купих си едната пушка през 2018 г. с договор от първия собственик който ми даде фактурата от магазина и бележка че е регистрирана на негово име...всичко както трябва.Аз от своя страна я регистрирам и си взимам...
  18. hunter_78

    REXIMEX

    Не знам на колко джаула може да се докара трона но да не забрявяме че пълнитела му е малък и не събира 2.2 гр. чашка на jsb.Освен слъгове 1.94 гр. на h&n за друго по тежко не се сещам.
  19. hunter_78

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Пише че е от 67-ма година,бая ретро
Нагоре