Варненска група - SEA WOLVES

sts1969

Редовен Потребител
Утре по кое време ориентировъчно ще се съберем? Някой има ли малко въглища за скара...ако ще се пали огън разбира се...че в това време дървата там няма да са от най-горливите. :rolleyes:
 

Bee Varna

Потребител
Съжалявам, днеска ми кацнаха " парашутисти" от София. Утре съм "гъзовоз" така че извенявайте но съм вързан към тях сутрента.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

mitaka

Потребител
Светльо огъня не го мисли- ако има нещо за скара все ще го запалим. А иначе утре към 10- 10 и половина мисля че е добре . Някой ако иска може да дойде и по-рано
 

surfistche

Новодошъл
Привет! :)
Нов съм във форума и отскоро собственик на хасанче 125-чка. Приемате ли сред редиците младоци, които искат да научат повече за въздушните оръжия ? На 22 съм, последна година в Морско и би ми се искало да видя и пипна по възможност нещо по-различно от моята турчаляга и да науча повечко за устройство и механизъм .. било то и на по бира ;):cheers:
Поздрави !
 

sts1969

Редовен Потребител
Добре дошъл от мен, въпреки че не съм от Варна. Следи темата и ще видиш кога ще има сбирки...колкото и да са рядко :) Обикновенно чакаме да се оправи времето защото стреляме на открито. :cheers:
 

ichlkv

Потребител
Здравейте колеги,Нов съм във форума,казвам се Иван и съм от Пазарджик.Не се чудете защо пиша в този раздел ама ще обясня по-подробно:намерих най случайно форума в нета и се зачетох,след като четох се запалих ими се дощя пушка.Четох ,четох и реших-искам хасан ат44 10 кал.5.5.Знам какво е мнението ви за марката и модела,но аз не живея в Бг и се прибирам през лятото за 1-2 месеца,да купувам скъпа пушка не си заслужава затова мисля ,че хасана ще ми върши работа още повече,че съм начинаещ.Та на въпроса-намерих в OLX хасан за продан във Варна за 300лв.писах на човека и каза че бил подобрен,но аз не мога да го погледна,а и да го гледам нищо не разбирам.Искам да ви попитам ако някой има възможност да го погледне и да каже дали струва ще съм му мн. благодарен.Искам само това от там нататък аз ще се оправя с плащане и куриер,само искам да знам дали си струва.Ако някой може да
 

ichlkv

Потребител
Нещо не се получи трансфера-не се публикува целият пост,исках да кажа:Ако някой може да помогне ще съм много благодарен и ще почерпя някой ден като се видим
 

lynx

Редовен Потребител
Не се сърди, но АТ-44 за 300 лева няма да е подобрен, а увреден ;)
 

ichlkv

Потребител
Не се сърдя.Не разбирам и затова питам хора които разбират.Като не знаеш нещо по-добре питай.В Пз собственика на един магазин ми е приятел и каза ,че за нова пушка с помпа цената е 800лв,пък тази направо изглежда без пари,та аз за това питам
 

ichlkv

Потребител
Да точно това е.Чак сега се загледах подробно в снимките.Добре че питах щото щеше да има -изгори за да светиш.Благодаря за отварянето на очите ми.Ама като ти влезе перото........
 

surfistche

Новодошъл
Да точно това е.Чак сега се загледах подробно в снимките.Добре че питах щото щеше да има -изгори за да светиш.Благодаря за отварянето на очите ми.Ама като ти влезе перото........

Според мен по-подходящо място за подобно запитване би било в темата "Hatsan PCP: AT 44, AT 44-10, BT65 и т.н." http://forum.airguns.bg/index.php?threads/hatsan-pcp-at-44-at-44-10-ВТ65-и-т-н.39/

или нова тема в раздел Компресионна Пневматика -http://forum.airguns.bg/index.php?forums/Компресионна-Пневматика.2/

Според мен след като си нов не скачай на ПЦП-тата, за тези пари можеш да си вземеш една хубава пружинна пушка да видиш дали стрелбата ще ти хареса, да се запознаеш и тогава да прецениш дали би дал повечко пари за едно читаво ПЦП.

Ето раздел Пружинна Пневматика -http://forum.airguns.bg/index.php?forums/Пружинна-Пневматика.27/

Поздрави!
 

ichlkv

Потребител
Първоначално мислех да пиша в хасанската тема но си помислих че във варненската група е по удачно.извинявам се.след съвета от колегите се отказах.извинявам се отново
 

lynx

Редовен Потребител
Нека не издребняваме. Аз също бих молил във Варненската тема, ако се нуждая от помоща на някой Варненец да провери нещо там на място.
Ако човек си е навил на масрафа и има пари за ПЦП, не виждам смисъл да скача на пружинна пушка.
Повечето от нас са се запалили по пневматиките едва след като са тествали ПЦП-та и са видяли колко лесно и приятно е, без особени умения да можеш да уцелваш :)
Пружинните пушки искат повече умения и стаж, искат по-здрави оптики и т.н.
Айдееее, пак оспамихме хавата :D
 

sts1969

Редовен Потребител
Според мен по-подходящо място за подобно запитване би било в темата "Hatsan PCP: AT 44, AT 44-10, BT65 и т.н." http://forum.airguns.bg/index.php?threads/hatsan-pcp-at-44-at-44-10-ВТ65-и-т-н.39/

или нова тема в раздел Компресионна Пневматика -http://forum.airguns.bg/index.php?forums/Компресионна-Пневматика.2/

Според мен след като си нов не скачай на ПЦП-тата, за тези пари можеш да си вземеш една хубава пружинна пушка да видиш дали стрелбата ще ти хареса, да се запознаеш и тогава да прецениш дали би дал повечко пари за едно читаво ПЦП.

Ето раздел Пружинна Пневматика -http://forum.airguns.bg/index.php?forums/Пружинна-Пневматика.27/

Поздрави!
По-хубава пружинна пушка струва колкото 2 РСР-та Хатсан Ат 44, Няма нужда да минава през пружинна пушка за да разбере дали ще му хареса стрелбата с въздушно. Обикновенно, хубава пружинка се купува след като си минал през няколко РСР-та и си я държиш и стреляш с нея за гевезалък.:cheers:
 

ichlkv

Потребител
Точно така-ако купя едно ренде за200-300лв и след това реша че ми харесва отивам на ПЦП или по скъпа пружинка(хубавата е около 800-1000 и нагоре)за двата месеца в Бг не си струва.Ако я разнасям до Англия и обратно със самолет искат 60 английски пари в едната посока.След 2 отпуски по-добре да си купя 1 хасан от тука-360 паунда чисто нов горе-долу,ако ми хареса да стрелям де.Още повече тука доколкото разбрах може да стреляш зайци и мишки по къра(майче) има и стрелбища ама още не съм разучил както трябва.Като гледам в част продажби има 1-2 хасана за продан,тук в Англия също няма мн за продан,значи не са толкова големи рендета.щом хората не ги продават толкова,в същото време пружинки хасани има колкото искаш.
 

methaa

Редовен Потребител
:offtopic:
Моето мнение е че пружинка трябва се купи след като сме се нарадвали на пцп. Като задължително пружинката да е "лачена".
 
Нагоре