Моят автомобил.

dinkata

Редовен Потребител
Незнам вече какво да си мисля.... http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=3834&page=6 тук само на първите две страници някои леко я оплюват и от там нататък не могат да я нахвалят хората :) Но определено всички казват "евтини части/поддръжка" и доста добра проходимост (за риба) :)
 

andi

Редовен Потребител
Старата и новата Панди нямат нищо общо като концепция и като проходимост . Старата е идеална за риба за 2ма човека и къси преходи . Доскоро иманярите много ги караха . Ама си е самоходна консерва
 

mdinkov

Редовен Потребител
Незнам вече какво да си мисля.... http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=3834&page=6 тук само на първите две страници някои леко я оплюват и от там нататък не могат да я нахвалят хората :) Но определено всички казват "евтини части/поддръжка" и доста добра проходимост (за риба) :)
колата е перфектна и като здравина и като проходимост , проблема е само в цената една панда 4х4 в кондиция и искат повече пари от на голф на половината на годините и .
 

darakchiev_77

Новодошъл
Колеги, дали някой знае къде във Варна почистват дюзи с
ултразвук, за бензинова моноинжекция става въпрос.
 

qtex

Потребител
uvP7yAP.jpg


Много ниско смъкнат. Иначе едно такова повече ми харесва, дори сравнено с Ламборгини. Не харесвам ръбати Батмобили. За жалост и двете струват много и харчат също толкова много :D
 

sts1969

Редовен Потребител
Хубаво нещо са, но цените им са космически, в зависимост от различните марки струваха по спомен м/у 30 и 60 000.
 

lynx

Редовен Потребител
Определено не са за всеки :)
$25.000 e пълният комплект за един автомобил.
Малко са автомобилите, които могат да ползуват тия джаджи.
Ето клипче с по-добро качество на Трак енд Гоу в действие:
 
Последна промяна:

barbaron

Редовен Потребител
Практиката ми е показала, че колкото ти е по-проходимо возилото, толкова по-голям трактор ти трябва за да те изтегли. Самочувствието, че мога да мина "навсякъде",много пъти ми е изигравало лоша шега. И 8х8 да е колата, застане ли "на тумбак". Си трябва лопата.
 

andi

Редовен Потребител
Абе преди месец и половина така заседнахме в една нива , че най-големия трактор в околията (380 кс) с най-добрия тракторист не можа дори да се доближи на по-малко от 130-140 метра до джипа , камо ли да ни тегли .
 

Lamercho

Потребител
Абе преди месец и половина така заседнахме в една нива , че най-големия трактор в околията (380 кс) с най-добрия тракторист не можа дори да се доближи на по-малко от 130-140 метра до джипа , камо ли да ни тегли .
Как излязохте ? Бая кал е било...
 
Нагоре