WEIHRAUCH

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Гледал съм повечето клипчета за HW 97, както и изчетох цялата тази тема.

А относно вноса, ако за тази стандартна пушка ми обяват повече от два -три месеца и искат повече от 30% капаро (не са познали) Аз и 100% капаро ще дам , но със срок на доставка до 20 дни.

П.П. Моя комшия има разрешение за търговия с оръжие в БГ- да не казвам името на магазина (кажете от къде да я поръчаме на името и адреса на неговата фирма, дали и как става - не съм го питал още, но предполагам няма да откаже)

П.П.П. Много ми е чудно, как дадена фирма може да е офиц. представител на дадена марка без да има изисквания да държи в наличност нaй-известните модели на фирмата HW 97 и HW 100 (все пак може и да ги имат в наличност - да не ги клеветим предварително) Надеждата умира последна :)
 

lynx

Редовен Потребител
В момента холандския сайт, от който доста колеги си купиха пушките не работи и не мога да дам линк.
Но от където и да я вземеш, не е проблем да се нагласи на максимална мощност ако това ти се иска.
От Англия идват на 16 джаула, от Германия на 7.
Слагаш си ФАК пружина и си готов за бой.
Нека изчакаме моя приятел Гьон-Сурат от Дайкан, да чуем какво ще отговори и за колко години ще достави пушката до БГ/след като поиска поне 50% капаро/.
 

DoDo

Потребител
Не съм я виждал на живо, но знам че ще е любов от пръв поглед ! Синия ламинат и придава по-модерен, свеж и не толкова тривиален вид. Е, вярно че е по-скъпа, но както казват колегите "Кефа, цена няма! " :)
yqejypys.jpg


http://www.network54.com/Forum/79574/me ... inate+-177



Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
При желание, мога да помогна с доставката на ТХ200(и не само) от Чехия(за тези които не знаят, JSB са представител на АА за там).
За HW97, мога да предложа един uk сайт, който поне може да експедира за цял свят, пък и цените са им сносни:
http://www.cheshiregunroom.com/spring-air-rifles/weihrauch-hw-97-air-rifles
Не е за пренебрегване и възможността да се поръча в калибър .20(5 мм)!
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Значи получих отговор от представителя на Вайрух за България. Ето инфото - Поръчка ще правят 14 януари и срока за доставка е в рамките на месец (по принцип 14 дни след като те поръчат и преведат парите на Вайрух) - това е информацията която получих.
Аз междувременно ще погледна Air Arms TX200 kal.177 и ще видим дали нея или ще поръчвам HW94 KT
 

lynx

Редовен Потребител
Колега, имай предвид факта, че каквото и да поръчаш през втората половина на декември, заради празниците ще се забави ужасно много.
Винаги има ядове с доставките отвън, като приближи Коледа и Нова година.
Някои неща са ми пристигали с месец закъснение, заради задръстване по пощите и куриерите.
Ако желаеш подарък за Коледа, действай по-бързо.
Всеки следващ ден е от значение.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
lynx написа:
Колега, имай предвид факта, че каквото и да поръчаш през втората половина на декември, заради празниците ще се забави ужасно много.
Винаги има ядове с доставките отвън, като приближи Коледа и Нова година.
Някои неща са ми пристигали с месец закъснение, заради задръстване по пощите и куриерите.
Ако желаеш подарък за Коледа, действай по-бързо.
Всеки следващ ден е от значение.

Аз затова мисля да си взема втора ръка еднa AA- TX200(живот и здраве), за да е преди нова година и да си дам подарък :) а пък ...защо да не си взема и HW97 по нататък, никъде не е казано, че не мога да имам и двете :) (тъкмо ще можем да ги сравним)
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Преди повече от година и половина мислех да вземам Weihrauch HW97, в крайна сметка взех Air Arms TX200 (чудесна пушка),която в някакъв пристъп на лудост не знам и аз защо обявих и то взе че веднага се продаде докато осмисля какво направих...и сега ми липсва това да си плинкам с пружинка без да нося бутилки и т.н.т
Та сега реших да си взема една пушка пружинка с чупеща цев, а ако искам да ме кефи няма как да е ефтина и ....сега май ще взема да си купя една Weihrauch HW98 в калибър 4,5мм . Някой да е имал досег с подобна или да имате някакво мнение (имам си ПЦП -та и държа да имам и хубава пружинка с чупеща цев-въпроса е дали това е удачния избор)

Eто това е пушката
http://www.sportsmanguncentre.co.uk...W98+Field+Target+-a-8-f-3177+Standard+Barrel/
 
Последна промяна:

luft9waffe

Редовен Потребител
98 е напудрен и доста по-скъп 95.Разликата в цената предполага селектирана цев и барната механика,но...едва ли.Ако ме ухапе твоя щъркел няма да гледам по-далеч от HW90K в .20(5мм).
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
ами аз държа ма 98 именно поради по добрия приклад с регулируем набузник и задтилък иначе то си е 95 ца с подбрана цев и различен приклад . Пушката ще си я взема директно от Германия нова 7,5J ,(доста по изгодно от цената в УК или в БГне ме бъркат джаулите щото така или иначе ще и вземам тунинг кит който си има пружина и дерлин водачи и шайби и всичко и си става 16 джаула, може да взема и един допълнителен кит за 21 джаула
 

azzaro

Потребител
Васко, не ти се меся, ама изтърва питомното и тръгна да гониш дивото,погледни и модела с чупеща цев на FWB,може да ти хареса повече от рауха! И защо пък с чупеща цев,но ти си знаеш,успех в избора!
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Вече очаквам доставката на пружинката с чупеща цев Weihrauch HW98. :)
Нямам търпение - последно съм имал чупеща цев- пружинка преди 18 години (руска ИЖ - стрелях до 10-15 метра на механични тогава).
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Днес времето се развали, а точно преди няколко часа получих красавицата Weihrauch HW98 .177cal
Няма как да я прострелям в това време. Иначе изглежда невероятно, удобна ми повече от Армса ТХ200. Качеството на изработка и финиша са отлични. Надявам се и да стреля поне колкото армса Утре ще кача снимки
 

staz

Редовен Потребител
Днес времето се развали, а точно преди няколко часа получих красавицата Weihrauch HW98 .177cal
Няма как да я прострелям в това време. Иначе изглежда невероятно, удобна ми повече от Армса ТХ200. Качеството на изработка и финиша са отлични. Надявам се и да стреля поне колкото армса Утре ще кача снимки

Все още чакаме снимки.... :bravo:
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Все още чакаме снимки.... :bravo:

Ще кача и по подробни снимки, че сега ми пристигна поръчания тунинг кит и ще го инсталирам и после ще тествам чашки. Пушката не се е напаснала още защото има изстреляни около 200 чашки и то на 7,5 J, закупения тунинг кит е за от 15 до 20 джаула.


w1.jpg w2.jpg wf2.jpg
 
Последна промяна:

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Честито,големи са красоти ще чакаме повече снимки и резултати.Само да те радват. :cheers:
 
Нагоре