Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

7

7842

Гост
има го назад в темата-опитай с търсачката ;)
колеги така пишете-опитай с търсачката и аз опитвах,даже пуснах пост в темата за о-пръстена в цевта за дотиквача на Hatsan BT65 6,35 мм.,но не излиза нищо в търсачката и никой не даде размера,а ето колегата ilko_dim е написал размера за който пита колегата PUNISHER vw,поздравявам колегата за помоща:bravo:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Група с баракуда на 25-30м на окомер от коляно.
Херкулес 6.35мм.

Вече няколко човека ме питат.
Групата е от коляно на -10гр.и силен вятър, и изобщо не е сигурно дали съм ги стрелял в платото на пушката. Предния ден се опитах да хваня някакво плато, но ви замръзна химикала задуха много силно и процедурата беше отложена да по-топли дни.
 

Attachments

  • 20170108_143203.jpg
    20170108_143203.jpg
    131.4 KB · Прегледи: 126
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Аз набързо го одялках с фотошопа, дори да не се прави нов приклад може да изглежда доволно приличен като се модне фабричния.

turkbull-izmiravmarket-isgoren.jpg
 
Последна промяна:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Това, което разисквате не е за тази тема.
Моля, поне колегите които са наясно, да не вземат отношение на въпроси постнати на неправилно място.
Ако толкова горите от желание да помогнете, просто дайте линк към правилната тема.
http://forum.airguns.bg/index.php?threads/online-поръчки-на-пневматично-оръжие-и-аксесоари-от-чужбина.242/page-36
Тогава за да почистят, модераторите просто ще изтрият след известно време, въпроса и евентуално посочения линк, а сега от 20 мин си играя за да ги преместя и то защото някой не иска да потърси и да прочете вече дискутирани неща. Този въпрос, специално за внос от Турция се задава поне за трети път, но все на неправилното място. Така остава изгубен из темите и файда, че го има на три места, няма никаква.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Днес успях да пусна няколко групи на 100м с 2.2гр jsb 6.35мм скорост 295мс.
Първа група със шрауда на 100м.ужасяваща и доказваща, че шрауда пречи в момента
.20170122_142552.jpg
Втората група без шрауда е вече изтината и това което очаквам от пушката.
20170122_142541.jpg 20170122_142529.jpg
Направих и трета група с хатсански заглушител, но нея снимах защото обектива ми е малък за нея:lol::lol::lol:
И двете групи са по около 10 изтрела прав подпрян на кола без никакви опори.
Днес станах свидетел на 1 аномалия, но нали си знам че шрауда на херкулеса е кенеф неми пука. Та със свален шрауд попадението на 100м и с около 30см по ниско от монтиран шрауд, до сега винаги при слагане на шрауд на която и да е пушка изтрела пропада, докато тук вдига на горе. Което доказва някакво некачествено опъване на цевта.
При предишни излети до 50-60м.със шрауд стреля добре но на 100м отваря групата и то доста.
 

anibis

Редовен Потребител
Днес успях да пусна няколко групи на 100м с 2.2гр jsb 6.35мм скорост 295мс.
Първа група със шрауда на 100м.ужасяваща и доказваща, че шрауда пречи в момента
.View attachment 63117
Втората група без шрауда е вече изтината и това което очаквам от пушката.
View attachment 63118 View attachment 63119
Направих и трета група с хатсански заглушител, но нея снимах защото обектива ми е малък за нея:lol::lol::lol:
И двете групи са по около 10 изтрела прав подпрян на кола без никакви опори.
Днес станах свидетел на 1 аномалия, но нали си знам че шрауда на херкулеса е кенеф неми пука. Та със свален шрауд попадението на 100м и с около 30см по ниско от монтиран шрауд, до сега винаги при слагане на шрауд на която и да е пушка изтрела пропада, докато тук вдига на горе. Което доказва някакво некачествено опъване на цевта.
При предишни излети до 50-60м.със шрауд стреля добре но на 100м отваря групата и то доста.

Резни шока,и ще се подобри групата на 100м.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Говорим за група от около 4см на 100м.
Прав подпрян на огледалото на колата, аз повече от пушката не искам, ако е от маса с упора нещата ще са още по-добри.
 

Shooter94

Новодошъл
Колеги имам едни. At 44
Четях отпред в ряздела че се натяга някакво болче и се маха няква прожинка за да вдигне скорост !
Но малко не съм запознат с конструкцията може ли да ми обясните малко повече или някаква снимка да се намира ?
Благодаря ви предварително !!!
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ми ти много си чел тогава... за някаква пушка, в някакъв калибър, с някаква скорост?!
 

ToHKa

Редовен Потребител
Зnачи да кажем ,че ще е сложно за теб защото не си запознат.
Демек ще трябва да отвориш пушката ,това пък значи ,че ще се запознаеш с конструкцията и ще ти стане ясно как работи и сам ще откриеш този болт (това е най-скрития болт от цялата конструкция, вътре в ударника) , но само с натягането му идват редица щуротии от сорта на преразход на въздух,неточна и шумна стрелба........като домино е навързано всичко, нестава ей тъй докато си пиеш кафето да направиш пушката Barrett .50 :)
Ако наистина имаш желание, прехвърли на бързо темата (незнам колко щ е бързо де :D ) ,вземи си 2 отвертки + 2 шестограма и лепваййй :)
Хора са я създали, не е извънземна технология, простички детайли поставени с ясна цел.

Това е ударния механизъм, в формата на вилка, вътре има винт (на снимката е изкаран) който се развива за да стане " по-мощна " пушката. Повтарям развива, защото по този начин излиза на вън и свива повече ударната пружина :)

УСПЕХ :)

Picture2006.jpg
Picture2009.jpg
 
Последна промяна:

Shooter94

Новодошъл
Благодаря многи колега ! Ако има нещо важно което ще ми е в полза и не е тейна моля кажи иначе свичко ми е ясно и не проблем да я разглобя!
Мисла,че съм технически грамотен до известна степен ! Благодаря много за инфото !
 

sts1969

Редовен Потребител
Когато отделяш цевната кутия от тръбата, внимавай да не изгубиш малката пружинка на блокиращата вилка.
 

Shooter94

Новодошъл
Добре мерси много !
А каква прожинка от горе на ударника може да се маха да увеличи скороста ?
 
Нагоре