Western Airguns Rattler Semi Auto .357

tarikat79

Потребител
Здравейте колеги, притежавам 2 бр pcp пушки 4.5мм и 6.35мм,след като закупих тази в 6.35 почти спрях да стрелям с другата нещо ме привличат повечето джаули.И сега съм решил да си взема още една но да бъде поне 9мм,харесъл съм тази Ratler357 разглеждах доста,но тъй като не съм много компетентен бих искал да чуя и вашите мнения,ако я има някой колега от тук би било чудесно да сподели за нея.Благодаря ви!
 

mobilen

Редовен Потребител
Тези мощности може да получиш и от АЕА за по малко пари
 

mobilen

Редовен Потребител
С малки доработки са си много добри.Имам в предвид трошащия се полиамид на клапана.
 

немезис

Редовен Потребител
Имам и аз някакъв интерес към 35 калибър.Някой който разбира английски (аз не съм от тях)обяснява ли някъде в разговора какви скорости постига със 7 и 11 грамовите проектили.
 

tarikat79

Потребител
Това са спецификациите дават и 260м/с със слъг 11 гр
 

Attachments

  • Screenshot_20230719_160701_Chrome.jpg
    Screenshot_20230719_160701_Chrome.jpg
    91.3 KB · Прегледи: 22

tarikat79

Потребител
Да и като добавиш пълнителя за 15 бр слъгове и голямата му дължина и накрая полуавтомат ,става прекрасна пушка.Жалко че я няма никой от форума да сподели нещо за нея.
 

немезис

Редовен Потребител
Имам Еваникс рекс -фа пак девятка,посмъртно не може да ги докара тея джаули.Еднозарядна и не може да направи 15 изстрела в плато.Та въпроса ми е този Western дали всичките 15 бр.изстрели ще са с една скорост .Вярно с доста голям балон е ама ,чуденката си остава.

 

tarikat79

Потребител
Ами незная и аз исках да разбера,дават и 15 изстрела или 1 пълнител напомпена на макс,ама дали ще са в плато всички незнам, ще трябва да поизгледаме още доста клипчета да рзберем.
 

немезис

Редовен Потребител
Ами незная и аз исках да разбера,дават и 15 изстрела или 1 пълнител напомпена на макс,ама дали ще са в плато всички незнам, ще трябва да поизгледаме още доста клипчета да рзберем.
Ми гледам ма пустия английски като го незнайвам."Гледадам,гледам що да видя"
 

Васил 83

Редовен Потребител
Колега, в youtube, като влезнеш на компютъра не на телефона има бутон пускане на субтитри. От там можеш да добавиш български език. Горе долу превежда адекватно. Успех!
 

немезис

Редовен Потребител
Намерих описание но нещо ми се разминават джаулите....Този предпроизводствен модел беше настроен да изстрелва 81 Grain JSB пелети при идеална дулна скорост от 880 – 890 FPS. Това представлява дулна енергия от около 140 Ft/Lbs. Същите настройки на мощността обаче дадоха 180 Ft/Lbs и 680 FPS със 174 Grain slugs, както виждаме. ....... – и те също така казват, че броят на изстрелите на пълнене на 580-кубикова HPA бутилка от въглеродни влакна варира между 15 и 75. И така, твърдението е между 15 изстрела на пълнене при 270 Ft/Lbs и 75 изстрела при 90 Ft/Lbs .
 
Нагоре