Vulcan 3 25кал или fx-impact-m3 25кал

Kameno Karp

Редовен Потребител
Не случайно Павката шамана по горе пише
"Айде сега ще ме вкарвате в друг филм"
Той е стрелял и с двете нека каже коя е по точна пък после ще видим кой се заяжда

А съм сигурен че ще има и коментари след днес в Банево.
Ще ги чакам довечера с нетърпение а и бих дошъл но нямам кола имам само ел.велосипед
Коментара е че си спретнахме много хубава стрелба. Ако някой иска,да заповяда на следващата среща и да прави сравнения. Целта не беше да си мерим пишките,а да се забавляваме.
 

emci74

Редовен Потребител
На 100. Ама дойде един пич с Хейтсън 125 и ни уби всичките.
Шегувам се, разбира се. Просто подло се възползвам от това, че другите още пътуват и не могат да се защитят :crazy: :cheers:
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Уникален ден! Голяма забава, конкурентно състезание. Истината е, че и двете пушки са много хубави. Аз лично сега ще си купя един маверик или импакт в 6.35. Адски добра пушка, толкова е изпипан, освен това всичко е метално и е толкова мазен….
Вятъра беше ужасен, променлив от 5-8 м/с като имаше и 10-12 м/с пориви. Прикачам прострелваща тренировъчна мишена. 3 Fx-a и 2 Вулкана от 100м. Всички пушки в този клас са еднакви.

586929B3-4664-46B4-87BD-9A8CBDD69CF6.jpeg5B75E0F1-8A17-4823-B7BF-6206A104025D.jpeg
 

Gadnqra

Редовен Потребител
А си задайте и въпроса , защо ники гадняра има вуккан три 3 пушки и в трите калибъра
При избора си имах някои съображения. Колегите, са достигнали вече до тях. Иначе и двете пушки са на един кантар и заслужено си делят първото място. Стрелял съм и с двете и смятам, че са идентични, като точност.
 

MALIN

Потребител
Радвам се , че има вече такива състезания и в България.Лека полека ще ги стигнем американците , даже и надминем , въпреки бедната ни (поради управляващите) държава.Браво на организаторите.Хобито е страхотно и печели постоянно нови членове.С оглед на различното финансово състояние (едни са с по скъпи , други с по евтини пушки , всеки според възможности те си) , важното е желанието , мерака и постоянството
 

Amfo

Редовен Потребител
Не случайно Павката шамана по горе пише
"Айде сега ще ме вкарвате в друг филм"
Той е стрелял и с двете нека каже коя е по точна пък после ще видим кой се заяжда

А съм сигурен че ще има и коментари след днес в Банево.
Ще ги чакам довечера с нетърпение а и бих дошъл но нямам кола имам само ел.велосипед

Днес имах възможност да се запозная с хора ,които наистина са отдадени на хобито или стрелбата като цяло . Най-много ми хареса ,че се развенча мита за дупка в дупка на 100 и на 50 метра на открито. Подобна група може да е една на пет или на десет. Ще се радвам на следващото мероприятие да има повече хора . Само да вмъкна, аз лично в началото при този вятър отказах да стрелям и не вярвах ,че е възможно да се направят прилични групи . Както и ,че на 330 метра някой ще успее с балона , но уви имаше хора ,които бяха способни и на това . И двете пушки са добри , не виждам смисъл да се сравняват изделията при положение, че и двете компании са сериозни в този бизнес .
 
Последна промяна:

Amfo

Редовен Потребител
При мен е една на петдесет. :lol:
Ще се опитам да позная . В момента в ,който взе пушката започна да стреляш слъгове и да е засилваш, колкото в възможно. Не е правилно да се съди за хората по нас самите. Но аз направих тази грешка и после разбрах ,че чашките на 50 до 70 метра задминават слъгове по групираност.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Не позна. Слъговете ми летят с около 295 м/с най - добре. Та пушката може още да се засили от врътката,ама пада точността. А това за чашките е всеизвестен факт,ама в безветрие. Ама при нас безветрието е като бяла лястовица. За това и стрелям само със слъгове.
 
Нагоре