Umarex HDS 68

CrystalCreek

Новодошъл
Здравейте на всички! Предварително се извинявам, ако вече има такава тема!
Имам нужда от мнението и съдействието на повечето от вас, които сте ,,ветерани” във форума и в употребата на въздушни пушки.
Харесала съм си Umarex HDS 68 (16 J) от гледна точка на дължината и теглото, понеже съм с ограничено място вкъщи и няма да мога да побера оръжие от типа на Cometa Fenix 400 . Umarex HDS го представят като ,,перфектно оръжие за защита на дома”, което ми е добре дошло като мотивация, понеже вече имахме един взлом вкъщи….. Та, въпросът ми е като цяло дали си заслужава инвестицията в конкретните марка и модел, или да потърся нещо различно?

Благодаря предварително на отзовалите се! Хубав ден от мен!
 

Attachments

  • IMG_7994.jpeg
    IMG_7994.jpeg
    17.5 KB · Прегледи: 23

Vasil_

Новодошъл
Това с взлома е кофти... А още повече, ако ти не си в къщи, и ти вземат и пушлето... Това е по скоро да си правиш кефа.
За наглеци в къщи, направо огнестрелно
 

CrystalCreek

Новодошъл
Това с влома е кофти... А още повече, ако ти не си в къщи, а ти вземат и пушлето... Това е по скоро да си правиш кефа.
За наглеци в къщи, направо огнестрелно
За огнестрелно никой няма да ми даде психо-то…. И с право!
 

Vasil_

Новодошъл
За огнестрелно никой няма да ми даде психо-то…. И с право!
Тогава поне едно газово цикало
От скоро се запалих по ВО, но наистина, само за кеф е... Варианти за неканени чакали, има доста. Ама ако ти се стрелка по кенчета, мисля че въпросния ти пример горе, ще те изкефи... Е, не от много далече.
 
Нагоре