Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

Dominus

Редовен Потребител
Няма какво да го гадаем. Щом мести само с модер очевидно е от него. Ако проблема беше в отвора, а липсва луфт при отсекатела няма да я мести постоянно, а ще си е изместена спрямо чиста цев перманентно. С думи прости, без модер прави група. Слагаш модер и пак прави група, но отместена и това отместване е едно и също всеки път.
 

Dominus

Редовен Потребител
Ей гов'на въпросната входна фаска как се получава със специализирания райбер.
b7ccd92ceddab387015613ddfe6ba200.jpg

cc500d2882620c3030a205c189eff29b.jpg
 

Dominus

Редовен Потребител
https://db.tt/178SaRWe
Ще падна от смях с твоя модер Славчо [emoji3]
Те ти го проблема. Видеото е на една страна завъртяно, но се вижда че тръбата е като макарон.
Не знам отваря ли се видеото.
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Отваря се... Само тръбата ли е крива или стрипера я криви?
 

Dominus

Редовен Потребител
Тръбата е страшно крива. На видеото би трябвало да се вижда стрипера. Не е там бедата.
Вариант Б
44e5ca0c790edc0eaa50b2ea323fbce4.jpg

1мм по-тясна тръба, но права.
 

dberov

Редовен Потребител
При толкова крива тръба това можеше да се разбере и без да се врътне на струга...

Щом без модератора бие само на едно място пробвай още нещо, при монтиран модератор махни само предната тапа и ако измести групата значи е от нея, също пробвай да стреляш без модератор а след това да навиеш само стрипера дали ще измести тогава групата и последно постави тръбата върху равна повърхност (например стъкло) и леко я търкулни да видиш дали е права.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
И като разбера че е крива какво?! Нямам с какво да и въздействам да се изправи.
Установих че модера ми е проблема и това ми беше достатъчно.
Специалиста постави диагнозата и ни онагледи проблема.
Павката си знае работата! Обсъдихме вариант "В" и човека действа.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ей гов'на въпросната входна фаска как се получава със специализирания райбер.
b7ccd92ceddab387015613ddfe6ba200.jpg

/QUOTE]

Поне 50 пъти гледах снимките преди и след...
Е думи нямам!
Браво Павка :bravo:

Като барнеш и изходящия фас "хвърли" ни една снимка да "оплакнем окото":cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Тия ще дръпнат много с тоя полуавтоматичния булпап.
Дано след изложението в Нюрнберг да почнат да го продават.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Ахм... текнаха ми лигите :D
Забелязвам обаче една неприятна тенденция.
На око като гледам многозарядния е с около 4см. по-длъжък от еднозарядния, а полуавтоматичния поне 10см.

п.п. Иначе браво на фирмата! Влязоха с гръм и трясък.:bravo:
сега проверих на официалната им страница многозарядния го дават дълъг 79см., а еднозарядният 72см. значи не са 4см. а 7.
 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Китайците се доказаха че знаят как да запушват нишите в пазара. Изкараха един приличен булпап на супер цена, сега ще опипат дали има търсене на semi auto и няма да е далечено времето когато ще се появи модел с напълно автоматично презареждане. Завърти ли се веднъж Китайската машина ще наводнят световния пазар както стана с мобилните телефони които отначало куцаха с качеството но с времето изкараха модели като Xiaomi, Meizu а ОnePlus Оne стана телефон за 2014 година и удариха в земята iphone, Samsung, HTC и други гиганти тая сфера.
Дано стане така и с ВО и да очакваме добро качество на двойно по ниски цени от това което се предлага в момента от марковите модели. За вноса мисля че няма да има проблем но ако имат спънки ще направят складове в Европа и ще ги пласират по същата схема както електрониката.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Китайците се доказаха че знаят как да запушват нишите в пазара. Изкараха един приличен булпап на супер цена, сега ще опипат дали има търсене на semi auto и няма да е далечено времето когато ще се появи модел с напълно автоматично презареждане. Завърти ли се веднъж Китайската машина ще наводнят световния пазар както стана с мобилните телефони които отначало куцаха с качеството но с времето изкараха модели като Xiaomi, Meizu а ОnePlus Оne стана телефон за 2014 година и удариха в земята iphone, Samsung, HTC и други гиганти тая сфера.
Знам,че си прав,но ...не мога да се съглася,китайците са добри,но винаги ще копират от Европа,изделията са им добри или по-добри,но винаги сравнени с европейските.Цената на тази заготовка е добра,но сравнена с Крикета,ФХ,Гамо и т.н ,но(за пореден път) всеки,който си купува този Франкенщайн знае,че го купува защото прави КОМПРОМИС...
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
но сравнена с Крикета,ФХ,Гамо и т.н ,но(за пореден път) всеки,който си купува този Франкенщайн знае,че го купува защото прави КОМПРОМИС...
Не сравнявай, да няма обидени. Не можах да разбера на какво викаш Франкенщайн?!
Аз съм виждал на живо три Крикета, като с два от тях съм стрелял и шапка свалям на производителя.
Гамо ПЦП съм виждал на картинка и засега предпочитам да е само така! Имал съм Комета Линкс.
Преди да купя P12 гледах испанските пушкала и мога да ти кажа че са нива под нея.
Пушката има кусури, но нямаш допир с нея и не знаеш какво говориш/пишеш!
Еле полу-автомата каква визия има?! Направо исках да се пресегна да го грабна:rambo:
 
Последна промяна:

FreeMan

Редовен Потребител
Ще чакаме автомат в 7.62 и скачаме.
С тези темпове - скоро ще е на пазара.
 

didarai

Редовен Потребител
...
Преди да купя P12 гледах испанските пушкала и мога да ти кажа че са нива под нея.
..
Няма страшно! Кат мине периода на зарибяването и настъпи този на масовостта , шса подравнят , че и надолу ;) .... еле за нашият пазар .
 
Нагоре