Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

SvilenP

Редовен Потребител
Последна промяна от модератор:

Paparak

Новодошъл
Господа, може ли да ми дадете личен съвет от къде мога да си поръчам Hatsan 135 QE Vortex .30/или Crosman trail .25/, че от Заримекс направо ме разочароваха/били на изложение и могат да ми отговорят на запитването за внос след 3 седмици, ми го заяви девойката в магазина по телефона/. В Кралето ги има, но ще ми е за първи път подобна поръчка и се чудя какви подводни камъни мога да срещна. Благодаря.
 

lynx

Редовен Потребител
Бих те посъветвал да избегнеш тези калибри за такъв клас пушки, особено .30 ще е ужасТ!
За ПЦП бива, но за пружинни и разните там Вортекс/мортекс.....ще останеш много недоволен на финала.
Просто тия пушки нямат душа да засилят големия проектил с необходимата скорост.
 

sts1969

Редовен Потребител
Не само душа нямат, знам каква жалка картинка е пружинен Хатсан в 5.5 след 300-400 изстрела. Не ми се мисли какъв дроб ще е, след толкова изстрели в по-голям калибър. :eek:
 

Hidden

Редовен Потребител
Загледах се по разликите в цените на пистолетите Кросман в България и зад океана. Дали ще и ма трудности ако мой познат купи пневматичен пистолет от Канада или САЩ и ми го прати по пощата? Ще направят ли някъде проблем?
 

lynx

Редовен Потребител
Възможни са проблеми както при изпращането, така и при получаването тук.
Митнически такси и ДДС също са трудни за избягване.
Шансът да мине между капките е малък.
 

didarai

Редовен Потребител
Брат ми е в Пенсилвания. Ставаше дума за ББ Гън. Никоя поща не се нави да го изпрати до тук . Снахата работи в УСП и пак не стана. По самолетите искаха да го превозват като огнестрелно. В отделна каса в самолета , но заради прекачванията и разни атентати тогава , се отказахме да ми го носи , да не преебем пътуването , че беше важно . Това беше преди година две.
 
Последна промяна:

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
http://www.aceros-de-hispania.com/ Mалко ми се излигавиха,поръчах си едно пушле 1 седмица по-късно се оказа,че го няма.Ще го получат 28.02.Не,че толкова бързам и няма с какво да стрелям,ама все пак.
 

SGS

Редовен Потребител
Аз затова първо питам имат ли го налично при тях, в момента. Защото на много от артикулите им пише "Shipping 10-15 days", т.е. ще го пратят след 10-15 дни. Което пак не е сигурно, че не се знае те колко ще чакат да го получат. Затова понякога стават такива забавяния.
 
7

7842

Гост
Здравейте колеги.Дайте ми малко инфо за покупка от Алито,начини на плащане,поръчване........
 

SvilenP

Редовен Потребител
Регистрираш се, след това харесваш си нещо, примерно:
https://www.aliexpress.com/item/Pre...32830867311.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.RvPkvL

"Precision Angle Degree Indicator Angle Indicator (ADI/ACI) Fits 1inch and 30mm Rifle Scope Ring for Hunting Gun Accessory
Price: US $19.49 / piece

Shipping:
Free Shipping to Bulgaria via China Post Registered Air Mail
Estimated Delivery Time:23-45days

Quantity:
piece (9990 pieces available)

Total Price:
US $19.49"

Където ти пише "Free Shipping to Bulgaria via China Post Registered Air Mail" в края има чавка и си избираш това, което те устройва. Долу ти се променя "Total Price" и след това: "Buy Now".
Аз използвам ПейПал и почти веднага дърпат парите.

После в "My Orders" следиш какво се случва с поръчката ти:
"информационен пакет
Пратка готов за изпращане
Departed страна на произход
Получено в страната дестинация
Доставка успешно
Parcel Статус In transit at destination country
Дестинация странаБългария
български пощи
Страна на произход
Китай


Пратка с местната корабна компания

  • 01.26.2018 22:20:21 [GMT + 8]

  • Получено в страната дестинация

    2018-01-26 10:39:00

  • процес започна митническо оформяне

    01.26.2018 10:37:00 [БЪЛГАРИЯ]

  • Departed страна на произход

    12.1.2018 18:00:00 [GMT + 8]

  • Пратка приета от авиокомпания

    09/01/2018 13:56:29 [GMT + 8]

  • Пратка напусна страната на произход склад

    06/01/2018 14:43:47 [GMT + 8]

  • Пратка в страната на произход склад

    06/01/2018 13:56:05 [GMT + 8]

  • Пратка в страната на произход център за дистрибуция

    06/01/2018 13:43:05 [GMT + 8]
Данните, предоставени от CAINIAO
Проследяване на номер:
RB441533570SG

Логистика компания:
AliExpress Стандартен експедиране

Пратка време:
2018-01-02 18:35:47

Информация за поръчка
Номер на поръчка:
88856624025864

Име на магазина:
Red Kingdom

"

AliExpress Standard Shipping е за предпочитане според колегите!

Чакането е повече от колкото си мислиш, но пък е по - тънка цената, избор има голям за всичко, но поне за мен по - добре е ebay....
 
Последна промяна:

SvilenP

Редовен Потребител
Първата ми поръчка е от 04.12.2017 и с "AliExpress Standard Shipping", което е по - бърза доставка (Разбира се срещу повече пари може и по - бързо...) още чакам...
 

sts1969

Редовен Потребител
Колко време минава до доставката?
Различно е, на мен са ми идвали и за 2 седмици, но обикновено минава един месец. При последната ми поръчка на 20 Дек. имах 4 артикула, единият (мултишлайф) ми го върнаха обратно до Китай поради объркване. Питаха ме дали да го пратят пак - съгласих се...и дойде с 4-5 дена закъснение от другите, между 20 - 25 Януари. Всички артикули пристигат по различно време, през 1-2 дена.
 

joro_ihr

Редовен Потребител
При мен най-бързо беше оптиката (9) работни дни, а най-бавно 55 календарни. Почти бях забравил.
 
7

7842

Гост
Първата ми поръчка е от 04.12.2017 и с "AliExpress Standard Shipping", което е по - бърза доставка (Разбира се срещу повече пари може и по - бързо...) още чакам...
2 месеца.....ужас:eek:,като ти умре х_я-п_тки много:D.Убиха ми мерака не ми се чака до април.
 

SvilenP

Редовен Потребител
Добре, че не е пушка или в "сезона" ... По - добре ebay! Много неща ги има и там, а най - добре сигурно Амазон, ама уви....
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Свестните китайски търговци и производители имат и в ибея и в амазона магазини и в някои случаи, цените им там са и по-ниски за един и същ продукт. Като добавиш и по-високата сигурност, наличието и на складове в ЕС(идва ти бързо, без митници и разправии) - не виждам причина да се занимавам с алито. Зачеркнал съм го още миналото десетилетие като вариант.
 
Нагоре