Kral Arms

luft9waffe

Редовен Потребител
резултата от двата о-пръстени е + 3-5 м/с
Колега,не поставям под съмнение добрите резултати,които постигаш,но това е мижав прираст,който би могъл да изцедиш от другите компоненти на системата.От друга страна каналите за о-пръстените отслабват стержена,особено при силов тунинг.Нямам Крал,но за първите 5-6 години смених 3 оригинални фх-стержена- всичките изкривени или счупени в областта на о-пръстените.И то след засилване на енергията само с 5-7 дж над препоръчаната.От 10г. съм със стержен без пръстени,от инокс(някакво стебло на свредло) и нещата са ок.Както писа колегата по-горе, стержена се прави наистина макс близко по канала.А е логично гумата да ''бави''.И колко ще стои силиконовото масло при този въздушен поток?
 

valcholakov

Редовен Потребител
На
Колега,не поставям под съмнение добрите резултати,които постигаш,но това е мижав прираст,който би могъл да изцедиш от другите компоненти на системата.От друга страна каналите за о-пръстените отслабват стержена,особено при силов тунинг.Нямам Крал,но за първите 5-6 години смених 3 оригинални фх-стержена- всичките изкривени или счупени в областта на о-пръстените.И то след засилване на енергията само с 5-7 дж над препоръчаната.От 10г. съм със стержен без пръстени,от инокс(някакво стебло на свредло) и нещата са ок.Както писа колегата по-горе, стержена се прави наистина макс близко по канала.А е логично гумата да ''бави''.И колко ще стои силиконовото масло при този въздушен поток?
На два три клапана на Крал се оказа че отвора за щока не е еднакъв /измерено с калибри/ отпред е 5,1 а отзад 5,2
при това положение за да се направи клапан без О-пръстен трябва да се разпробива и да се набие втулка фосфорен бронз, да се райберова, което е по сложно,затова напасвам два О-пръстена и уплътнението е добре. За сега работят идеално клапаните.
 

kokodjambo

Потребител
Кral puncher със нов модел .45 калибър 11мм Majestic. Изглежда че пак ще е на правоток.
 

Attachments

  • Majestic1.jpg
    Majestic1.jpg
    127.2 KB · Прегледи: 84
  • Majestic2.jpg
    Majestic2.jpg
    211 KB · Прегледи: 81
  • Majestic3.jpg
    Majestic3.jpg
    171.7 KB · Прегледи: 82
  • Majestic4.jpg
    Majestic4.jpg
    165.2 KB · Прегледи: 82
  • Majestic5.jpg
    Majestic5.jpg
    871.7 KB · Прегледи: 86
  • Majestic6.jpg
    Majestic6.jpg
    163.4 KB · Прегледи: 82

kokodjambo

Потребител
Тоя модел малко е разочарование на фона на factor sniper, fx panthera и останалата конкуренция но kral е малка фабрика а и напоследък се съсредоточиха във огнестрелните оръжия. Имат много продажби на гладкоцевни евтини пушки но много добре изглеждащи също направиха и реплика на mossberg jm pro и автомат в 5.56 това е което им носи печалби от американския пазар. А въздушните пушки ги оставиха на заден план. Иначе за средния чичко който търси винаги дървения приклад и голямото бум от големия калибър това ще е доста купувана пушка както беше Bighorn 9mm. БигХорн-а не ставаше но имаше доста клиенти заради горните параметри. С един външен регулатор на Huma и бутилка 12л ще е огин тая .45ти Majestic. И ще е на цена не повече от 1500-1600лв в България което значи много клиенти.
 
Последна промяна:

немезис

Редовен Потребител
И ще е на цена не повече от 1500-1600лв в България което значи много клиенти.
Със сигурност и мноооого разочаровани (няма да съм от тях:)) и мноооого работа за форумните майстори.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Със сигурност и мноооого разочаровани (няма да съм от тях:)) и мноооого работа за форумните майстори.
Да пази господ, дано скоро да не се срещам с новото им отроче. Макар, че ми е интересно, как са решили някои детайли.
 

DeadShot

Редовен Потребител
Привет. На биг макс може ли да се смени пружината на ударника с по-корава без да се престъргва? Идеята е да се постигнат 100на дж,като в същото време ударника да има свободен ход и съответно да се намали преразхода?
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Не. По-коравите пружини са по-дебели и не влизат свободно. Между другото, направи ми впечатление, при последните 7 - 8 Бигмакса, които идваха при мен, бойният клапан е 12 мм. И съответно са доста по-слаби. Явно тия още не могат да се усетят, че клапаните им са от скапан полиамид и си мислят, че като сложат по-големи и проблемът им е решен.
 
Последна промяна:

Jorom

Редовен Потребител
Две такива крал ми гръмнаха на около 260+ бара- като съм помпел голяма бутилка с компресора. Видно е че са тънкостенни. За без пари, толкова! Има масивни такива връзки, но са по 12 лв и няма да гръмнат като кралските.
 
Последна промяна:

Antoan28

Потребител
Две такива крал ми гръмнаха на около 260+ бара- като съм помпел голяма бутилка с компресора. Видно е че са тънкостенни. За без пари, толкова! Има масивни такива връзки, но са по 12 лв
Къде колега понеже оригиналните такива са 45 лв така че тез 12лв за нещо по качествено си е без пари
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Казвайте ги тия работи, че може да стане някоя бела. Това, ако гръмне до окото на някой, може да го нарани сериозно. Имам няколко такива, ползвани безброй пъти. Вече ще внимавам с тях повече.
 
Последна промяна:

Jorom

Редовен Потребител
Къде се продават по 45 лв тези боклуци?
Дадоха ми мостра след три месеца чакане....Ще проверя тия дни, могат ли да доставят още, и за цената също.
 

Antoan28

Потребител
Къде се продават по 45 лв тези боклуци?
Дадоха ми мостра след три месеца чакане....Ще проверя тия дни, могат ли да доставят още, и за цената също.
Окей колега ще се радвам ако има и веднага ще взема
 

kokodjambo

Потребител
Аз миналия weekend моя bigmax го заредих 3 пъти до 290 бара понеже съм натегнал пружината на ударника и от 290бара до 250 бара си хвърля 3.5 грама слъгове със 275 м/с а след 250 бара до 180 бара със 285 м/с но на щуцера държа винаги и накрайника който е за бърза връзка и да гръмне никаде няма да иде.
 
Нагоре