Hunt&Guns (Лов и Оръжие)

Ичи Геки

Редовен Потребител
Точно това исках да кажа Ники, практически след края на месеца, тази пушка вече няма да ми е нужна и това ни беше уговорката в началото. След вчерашният разговор по телефона, явно се е свързал с тях и ми прати тракинг номер и нещо като товарителница - уж са тръгнали на 9ти февруари в 8 часа сутринта към България. Аз все пак ще си изчакам до края на месеца и отивам към София да взимам пушка или пари. Просто не ми хареса несериозността от тяхна страна и това че не ги интересуват претенциите на клиента.
Продавачите трябва да се научат, че клиента винаги е с предимство и вместо да се чудят как да го увъртят, за да си продадат стоката, трябва да направят всичко възможно да го спечелят с нещо повече от конкуренцията, а тя е жестока. Защото освен като разочарован клиент, който ще загубят, като споделя случката губят още много потенциални клиенти и трябва да си набият в тъпите тикви, че ОТНОШЕНИЕТО е всичко.
 
Последна промяна:

Ичи Геки

Редовен Потребител
И да ти доставят пушката трябва да те компенсират за просрочено време, нерви, ползи...
Ако я доставят до края на месеца, няма с какво да ме компенсирват в срок са, в противен случай изобщо да не ми я доставят :D
 

Ичи Геки

Редовен Потребител
Обадиха ми се, че току що дошла пушката и мога да отида да си я взема, но 2рия лайнер и карбоновата втулка, които бяха в поръчката ги нямало. Дата за тях не ми дадоха. Щели да ги пратят по куриер като дойдат. Ще отида тези дни да я вида дали няма да липсва и куфара с нещата вътре.

Крайно разочарован съм от тази фирма и си споделям случката, да си има всеки едно на ум ако иска да пазари от тях!

Ще пиша като я взема.
 

Ичи Геки

Редовен Потребител
След 6 месеца хеви лайнера, който беше платен с поръчката на пушката пристигна, но карбоновата втулка още я няма....
 

Ичи Геки

Редовен Потребител
9 месеца след направената поръчка, днеска след поредния скандал ми пристигна и последния детайл, който бях поръчал - карбоновата втулка.
С тази фирма съм приключил взаимоотношения. Ако някой е решил да си поръчва нещо, което не е налично - да си има едно на ум :)
 

Frankeiy

Потребител
Пак не са объркали детайла...
Спомням си след моята сватба ,когато пусках ,,писма,, и ,,поръчки,, и чаках по девет месеца без да знам какво съм поръчал...
Е сега имам и момче и момиче.
Поздрави.
 
Нагоре