HFT-Ruse 20-21 Април

Карлсон

Потребител
Предполагам че по-голямата част ще пристигнат в събота, привечер ще има ли скара и бира или по хижите наоколо ще се веселим... ;) А хижите наоколо са....??? :cheers:
 

miteto77bv

Потребител
Карлсон написа:
Предполагам че по-голямата част ще пристигнат в събота, привечер ще има ли скара и бира или по хижите наоколо ще се веселим... ;) А хижите наоколо са....??? :cheers:
много съжалявам че съм на работа и няма да мога да дойда усещам че ще падне голям купон :cheers:
 

djboby

Потребител
Хора ще има още в петък по обед 12:00 със сигорност на полената вкючително и аз ще съм там. Яденето и пиенето ще се извършва на самата поляна. Табели ще има за трасето няма вероятност да се загубите, ако се загубите тел: 0877162971.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз, Петко и Петьо живот и здраве ще сме там петък късния следобед. За :meat: и :shootup:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
petkof написа:
До 300 чак едва ли, но ще се допълни с помпа! ;) ;)

Не с помпа, с на Павката помпата...
AnimatedPumpingUpSmiley.gif
 

братушка

Редовен Потребител
Боби, що така не си гледаш работата ти ? ;) ;)
Дават за Русе валежи и събота и неделя, че и кучешки студ през нощта...
 

big_dragon

Редовен Потребител
И камъни да падат...
:verycold: :nightrain: :sleet: :windy: :heavyrain:
Утре на обяд тръгвам...
 

alpopkochev

Потребител
Момчета и момичета,
Пожелавам ви хубаво време и много приятни емоции на Националната среща. За съжаление съм възпрепятстван и няма да мога да се присъединя към вас, надявам се на "есенната" обаче да съм на линия. :'( :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Към 13-14 часа Дай Боже, очаквам да изсипя доста неща от колата на поляната. Дъжда не ме плаши. Тъкмо Форко ще се "изфука" по Offroad трасето :D
Колегите от Русе, които са поръчали чашки, надявам се ще присъстват поне единия ден. Хем да се запознаем с който не сме, пък и да не остана жаден. Ще е натоварена доста колата, и за пиене нищо няма да нося. Ще карам само на обещавани почерпки ;). Като се има предвид, че съм повечето време само на водичка, от време на време количка ми разрешават, не ми е голям масрафа. ;) :cheers:
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Утре към 10-11 съм на место с мишени и друг инвентар.
Със сигурност няма да изгорим на слънце,но възоблачното време ще е добре дошло при все,че дърветата не са се разлистили.

На всички "ЛЕК ПЪТ!"
 

anibis

Редовен Потребител
Охххх най трудната вечер ще да е,малко остана там сме. :sniper2: :gunner: :meat: :cheeseb: :mcdonalds: :trompet: :akordeon: :baraban: :dazzed: :cheers:
 
Нагоре