Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

staif

Редовен Потребител
Понеже ми предстои да откривам възможностите на едно БТ в 6.35 калибър та се нуждая от съвет какви чашки да използвам за точност и ефект'' на макс.дистанция...наясно съм с останалите фактори който важат за едно пцп..
Благодаря предварително!:cheers:
 

andi

Редовен Потребител
за точност , да - gsb 2,2 , за ефект + точност корейските са най-доброто съчетание което може да се купи в БГ .
 

staif

Редовен Потребител
andi има ли възможност да покажеш(качиш) опаковката за да знам какво да търся или линк ако ги има в темата за мунициите :cheers:благодаря още веднъж за съвета
 

andi

Редовен Потребител
прясна снимка
Една фабрика ги прави . това са двата вида , ефекта е с тъпите .
Преди вземах Сам-Янг от ВИП , сега внесохме Еваникс - с по-добро и постоянно качество са .
Повечето 65ци и Галатиани , които съм метанизирал "работят" с тях - турските цеви явно ги харесват .
 

Attachments

  • IMG_6125.JPG
    IMG_6125.JPG
    747.6 KB · Прегледи: 105

DeadShot

Редовен Потребител
Колеги,един приятел на скоро си купи АТ44 стандартния размер с 180 кубика резервоар.Сега обаче си е наумил да си купува дългия вариант цилиндър,та искам да ви попитам заслужава ли си 150-те лева които смята да даде за него?Колко истрела отгоре ще има-приблизително 5-10-20? Да речем,че сега с 180кубиковия има 28-30бр. с 40 джаула енергия.Благодаря.
 

xpresident

Редовен Потребител
Аз дълго разсъждавах върху същия проблем. Дори да се докарат 10 изстрела повече, пушката ще тежи напред и освен за бенч това е проблем. Отказах се от идеята.
 

sts1969

Редовен Потребител
Правете си добре сметката защото може да се наложи и смяна на цевта. Резервоара е по-дълъг с около 9-10см. и ще излезе пред цевта, няма да може да се навива модератор.
 

anibis

Редовен Потребител
Колеги,един приятел на скоро си купи АТ44 стандартния размер с 180 кубика резервоар.Сега обаче си е наумил да си купува дългия вариант цилиндър,та искам да ви попитам заслужава ли си 150-те лева които смята да даде за него?Колко истрела отгоре ще има-приблизително 5-10-20? Да речем,че сега с 180кубиковия има 28-30бр. с 40 джаула енергия.Благодаря.
Заглушена цев ще направите.Махате ги осмиците и ще стане много добре,интегриран модер, и ще заглушава по-добре,вярно ще е тънка тръбата но ще стане.
 

andi

Редовен Потребител
44 е по модел (копие) на малка , балансирана 16ка . Лонга много ми дърпа напред , цевната кутия не е мислена за дълга цев и резервоар , особено 44-10 .
Може би ако е еднозаряден (и се вдига цевта за нормален щрауд) като се прави булпап , тогава ще е ОК с дългия цилиндър .
 

бумбар

Новодошъл
прясна снимка
Една фабрика ги прави . това са двата вида , ефекта е с тъпите .
Преди вземах Сам-Янг от ВИП , сега внесохме Еваникс - с по-добро и постоянно качество са .
Повечето 65ци и Галатиани , които съм метанизирал "работят" с тях - турските цеви явно ги харесват .

Анди дай цена и колко грама е бройката
 

staif

Редовен Потребител
Анди дай цена и колко грама е бройката

ще е добре да ги пробваме,но нека първо да и побаем малко:cheers:
между другото ако някой си е притеглял ударника на Бт-то в този калибър(6.35) ще го помоля да сподели за грамажа-просто за сравнение ;)
 
Последна промяна:

andi

Редовен Потребител
Анди дай цена и колко грама е бройката
1,8 г в 5,5 , и 2,35г в 6,35 . Ама корейците как са ги измислили - хем летят добре в широки граници на скорост , с добър БК , хем не съм виждал толкова ефективна сачма - особено надалеч .
По спомен - 17-18 лева кутията , сега с този долар не знам .
 

staif

Редовен Потребител
колеги,някой преправял ли е БТ от 5,5 в 6.35
какво е нужно да преправи и се смени?
 

sts1969

Редовен Потребител
Най-вероятно и в бойният клапан трябва да се разшири отвора на уплътнението което се отваря от иглата...а това е тънка работа, не съм сигурен и дали броят на чашките в барабана е един и същ. Най-добре не се захващай ако не знаеш какво точно, и кой майстор ще ти го прави. Изброените части за подмяна са кажи-речи 1/3 от пушката, ще ти излезе няколко стотака. ???Разбира се, не искам да те разколебавам от преживяването на едно хубаво "приключение" :D:D:D :cheers:
 
Последна промяна:
Нагоре