Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Мерси,извадих го и намерих едно ново,полирах го и го сложих,ако и то прави проблеми.Ще ходи при колегата.:cheers:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
12513737_1290464817634281_5187705855793730257_o.jpg
 

bateelmo

Потребител
Ма мнооого добре изглежда. Направо ме кефи, пък и ако не тежи сто кила ставам първи фен.
 

praetorian

Редовен Потребител
A от FX знаят ли :D:D:lol::lol::lol: .Няма майтап, взеха да се развиват в правилната посока....Сега, остава и работещи редуктори за да почнат да им слагат, еша им няма.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Макси, туй с Корела ли или с Фотошопа? :)

Sent from my A850S using Tapatalk
 

apapazov

Редовен Потребител
И мен ме учудват приятно. Дано не струва колкото оригинала
 

sts1969

Редовен Потребител
Това животно от кой модел на FX са го лепнали? Само едно не ми хареса... маса 5.9кг. :D:cheers:
 

Emp

Редовен Потребител
колеги, аз правя полиамиди за ат 44 ,който има проблеми да се обади 0885083606
Е това е сега приказка за темата , да си жив и здрав колега , че голям дефицит са тези полиамиди . Трудно се изработват и не всеки се наема да ги прави .:winner::bravo::cheers:
 

staz

Редовен Потребител
Това животно от кой модел на FX са го лепнали? Само едно не ми хареса... маса 5.9кг. :D:cheers:
Не мога да се сдържа: :D

С това тегло ако го засиля през рамо - бая джаули ще докарам... :crazy:
А тези фесове ако се впрегнат да направят нещо креативно, то може би цените няма да са такива...
 

оги-пз

Редовен Потребител
От доста време го чакам херкулес.
Дано скоро излезнат цените и го поръчвам, ако е с нормална цена.
 

anibis

Редовен Потребител
Това животно от кой модел на FX са го лепнали? Само едно не ми хареса... маса 5.9кг. :D:cheers:
От Гладиатора са го копнали комшиите,но те нямат с два големи резервоара.Имат с един голям 500сс и отпред 180сс
Тука Херколес-а има от две фирми FX Gladiator Mk2,и Evanix Monster
Абе крадат не си играят...
 

sts1969

Редовен Потребител
От Гладиатора са го копнали комшиите,но те нямат с два големи резервоара.Имат с един голям 500сс и отпред 180сс
Тука Хекколес-а има от две фирми FX Gladiator Mk2,и Evanix Monster
Това обяснява тонажа, само че Еваникса не беше ли с карбонови бутилки ??? и като му закача кило оптика ще стане 7кг. Харесва ми на външен вид, важното е че комшиите вървят на пред. :cheers:
 

kaloyan_takev

Редовен Потребител
Малко цени ни Херкулес-а :
1 : http://www.hatsanstore.com/hatsan-hercules-qe-pcp-havali-tufek-pmu1721
2 : http://www.kokogluav.com/hatsan-hercules-pcp-havali-tufek-pmu612
3 : http://www.cihanav.com/Hatsan-Hercules-PCP-Havali-Tufek,PR-102060.html
Все 2500 турски лири - по курса от петък (БНБ) илизат малко над 1500 лева.
Комшийте много `зеха да ги докарват на външен вид....Чак взех да се замисляммм :rolleyes:
 

barbaron

Редовен Потребител
Този херкулес, с хасанската помпа за колко време ще се напомпи на 250 бара??? Или модела се казва така, именно поради необходимостта от "мощен" ползвател на пушката...То ни да го помпиш, ни да го носиш, ни ръце ще ти останат да гърмиш с него после...
 

andi

Редовен Потребител
ФХ гладиатор отзад и отпред са стоманени - общо 645 см3
Еваникс Бляк леопард отзад е карбон , отпред стомана - общо 780 см3 . И е малко по-лек от ФХ.
Еваникс Монстер Премиум отзад и отпред е карбон - около 1000 см3 . И е най-лек от трите - по спомен 3,1кг .
 
Нагоре