Gamo big cat

ismail

Новодошъл
Здравейте колеги искам да купя пневматично оръжие Gamo big cat 5,5 1250 някой имал ли е опит с пушката.Добре ли е за начинаещи.
Благодаря.
 

lu-bo

Редовен Потребител
Имал съм такава.Не става.Има много проблеми,много пластмасарии,заключващия зъб има луфт и от там лоша точност.Тази фирма Гамо по-добре не я гледаи. Знам че има колеги които имат Гамо и си ги хвалят но не знам с какво ги сравняват.Няма пушки за начинаещи и за напреднали.Колкото е по-добра пушката толкова по-добре.Виж Комета най-доброто съотношение цена-качество.
 

lu-bo

Редовен Потребител
Това е единственото Гамо което си заслужава. Доказано качествена пушка.Не правя реклама на пушката не познавам колегата които я продава но много добре познавам този модел старото английско производство безупречно качество.
 

redsox

Редовен Потребител
Gamo big cat 1250 5.5мм беше първaтa пушкa, която cъм имaл. нищо оcобено не очaквaй. Идвa без мехaнични мерни прибори. Ще трябвa да инвестираш в моноблок и читава оптика, което ще ти излезе повече от колкото си дал за пушката. Оптиката, която може би ще ти е включена в комплекта с пушката от производителя, не става за нищо. Пушката като цяло не ми е правила проблеми, но и не беше нещо впечатляващо. Стрелял съм по капачки и клечки за уши на 20тина метра. Бях запълнил кухия приклад с микс от пластелин и дребни гайки. Иначе няма баланс. Късмет с избора!
 

ismail

Новодошъл
По какъв начин е по напреднал от тези.
А Stoeger x10 с дървен приклад как е
 

ismail

Новодошъл
Защото в събота ще отида на оръжейния да купувам една пневматична пушка за първи път
 
Нагоре