FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

wakafaka

Редовен Потребител
Това беше първото което направих. Всичко изглежда идеално.

Според мен няма начин да влезе там. Ширината на канала е 1.95мм
Еми ако видиш зора пиши да ти пратя 16х2 NBR 90.Задължително ги смазвай пръстените със силиконова смазка да си влизат на мястото.
Ето как трябва да изглежда леглото ако трябва да се използва о-пръстен 15х2.
Може ли сайта в който ги гледаш тези работи?
 

O.K.

Потребител
Вътрешен диаметър 15мм дълбочина 1.6мм ширина 1.95мм
Както е показал колегата @peko, вътрешният диаметър на канала трябва да е ~14мм. О-пръстен 15х2, поставен в канал с Вашите размери би работил като дихтунг, а не като пневматично уплътнение, което не е пречка да се опита.
 

REMUS

Потребител
Както е показал колегата @peko, вътрешният диаметър на канала трябва да е ~14мм. О-пръстен 15х2, поставен в канал с Вашите размери би работил като дихтунг, а не като пневматично уплътнение, което не е пречка да се опита.
Всичко е в оригинал както са го направили от фх. Поставих 15х2 витон 80 за сега 2 часа няма проблем. Ще видя колко ще издържи и дали няма да има теч и ще докладвам.
 

Христо.

Потребител

REMUS

Потребител
Поиграх си с този калкулатор и според него не съществува о-пръстен който да е подходящ за канала на ФХ
За сега 15х2 витон 80 държи, но се появи минимален теч на въздух, който не откривам от къде е. Довечера ще се занимавам малко по-сериозно, за да го открия.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Поиграх си с този калкулатор и според него не съществува о-пръстен който да е подходящ за канала на ФХ
За сега 15х2 витон 80 държи, но се появи минимален теч на въздух, който не откривам от къде е. Довечера ще се занимавам малко по-сериозно, за да го открия.
Страничен въпрос,за каква причиа си го свалял първия редуктор?
 

REMUS

Потребител
Страничен въпрос,за каква причиа си го свалял първия редуктор?
Не помня вече, беше преди година. Най-вероятно нещо съм се превъзбудил да го полирам или да му сменя опръстените заради теч. Общо взето от скука.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Абе Иво, Що не бъзикаш от скука Вълка?;)
Огледай добре и ръбовете на леглото за о-пръстена. Ако някъде има подбито или неравно, ще го издухва от там малко по малко.
 

REMUS

Потребител
Абе Иво, Що не бъзикаш от скука Вълка?;)
Огледай добре и ръбовете на леглото за о-пръстена. Ако някъде има подбито или неравно, ще го издухва от там малко по малко.
Огледах ги, перфектни са. Какво да му бъзикам на вълка? Скучна пушка, вадиш стреляш, прибираш и винаги е едно и също. Все по-често обмислям покупка на Делта вълк, но не съм сигурен дали ще е по-добре от импакта.
 

REMUS

Потребител
От втория е от о-пръстена в корпуса на спусъка където се навива втория регулатор. Вади се трудно и още по-трудно се вкарва новия 10х1.5 NBR 90 Теча е оправен, сега чакам да мине време за да съм сигурен
 

mitkogolf

Потребител
Здравейте,тъй като в момента нямам далекомер,има ли някоя програма която е по-точна,да измеря разтоянието с GPS-са на телефон с андроид ???
 

Tonev

Потребител
Здравейте, започнах да настройвам редукторите на Маверика > Отвих 2ри , махнах бутилката и веднага въздуха излезе от пленума (без да стрелям). Навих 1ви , заредих (Павката ми каза), сложих бутилката и веднага започва да изтича въздух от цевта независимо колко е отворен първия регулатор ? Къде може да е проблема!?
 
Нагоре