FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

SEPULTURA

Редовен Потребител
Нова придобивка за Maverick-a :cool: : Saber tactical style 3D printed buttstock
Определено е по-удобно при стрелба прав. Пушката не се хлъзга надолу от рамото. На който му харесва,мож да си я поръча от тук:

По принцип се води за Impact ,но пасва без проблем и на Maverick. Нещата от сайта идват от Гърция за около 10 дни.

PXL_20230712_180414954.PORTRAIT~2.jpg
PXL_20230712_180348097.PORTRAIT.ORIGINAL~2.jpg


PXL_20230712_180501359.PORTRAIT~2.jpg

PXL_20230712_174602824.MP~2.jpg
 

kiborga

Потребител
Здравейте колеги, от скоро съм и аз в клуба на FX феновете със въпросната пушка FX IMPACT M3 30cal. Имам един въпрос към колегите: искам да поръчам 700cc на 300 бар карбонова бутилка, цевта ми е 70 см, притеснява ме дали няма бутилката да е дълга и да опре в модера. Моля, ако някой я е правил тази гимнастика, да сподели. Благодаря предварително!
 

tarikat79

Потребител
Здравейте колеги питам от името на мой приятел който търси редуцир винтил на 300 бар за фх импакт м3,закупил си е 300 барова бутилка и иска да я замени с оригиналната.Някой има ли за продаване или ако знаете от къде може да се закупи?Благодаря ви предварително. IMG-4eb6f221fcd33d4525e6b470631e1f25-V.jpg
 

emci74

Редовен Потребител
Проектът е готов. Задтилъкът стана като оригиналния, направен е от материал подобен на твърда гума, а болтът е поръчван от Алиекспрес. 20230731_195151.jpg
Някой, ако иска подобен, мога да му дам контакт с човека.
 

harry_cool

Потребител
Момци, има ли колеги от София, които притежават FX Dreamline Lite или Classic Walnut?
Бих желал да видя на живо някоя от тези пушки и да добия реална представа, как се усещат в ръката.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ако държиш да си ги мериш, измерването се прави от цетър до център на най-отдалечените попадения .. Може да си свалиш и програмка, която по снимка прави тези измервания.
Друг лесен вариант е, кръгъл предмет(монета или изрязано картонче) с диаметър 10 мм +диаметъра на калибъра в мм да ги покрие(без разкъсванията по хартията, само дупките).
Или в твоя случай мериш от край до край и вадиш 5,5 мм. Тогаеа ЦтЦ ще ти бъде 10 мм.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Знам Пеко, не търся цтц, просто да се вижда стойност и за хората които не могат да преценят по мишена и други ориентири. Имам и програмката, имам и монетите, качвал съм постове по различни начини. Нали не сме на турнир че да търсим някакви десети от милиметъра все пак ;)
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
При 5.5 минимум, не знам как ще се случи под мм група, но.......!!! Пак ще се повторя, измерванията са за онагледяване, а не за прецизно измерване.
 

Ичи Геки

Редовен Потребител
Ебаси замерването Групата 2 лева, той вика под 10мм . Такива групи при FX не са за хвалене, а по скоро да попиташ къде е проблема за да я събереш до задоволително ниво
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
По добре да питам кога да се съберем и да постреляме тук колегите от темата активна ФХ, да видим реално тогава кой колко и какво може Сашко.
 

Ичи Геки

Редовен Потребител
По добре да питам кога да се съберем и да постреляме тук колегите от темата активна ФХ, да видим реално тогава кой колко и какво може Сашко.
Аз подробно съм описал в темата за фх резултатите от моята пушка иначе редовно ходя да стрелям на стрелбището в грандмол варна ;)
 
Нагоре