Feinwerkbau

Termina4

Потребител
6154394r.jpg
6154401h.jpg
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Да си призная тая 800 FT в 20,4 джаула много ме развълнува. Само трябва да се помисли за куик-фил и заглушаване.
 

go_panch

Потребител
Таз мойта жена, ги разбира работите:
20140625_141150_zpszvptwjaj.jpg

Дължината е 95см от края на цевта до приклада без куката.
Това е версията 16 джаула (вече са 16.3 и 20.4). Разликата между двете е само в дължината на цевта (поне това ми казаха от фабриката).
При моята цевта е 425мм а другата е с 600мм.
Задредукторната камера е 6.15кубика, което ме навежда на мисълта, че регулирането на мощността няма да е трудно.
Скоростите с 0.547 са 239-240м/с или 15.6джаула. Засега не смятам да пипам нищо по настройките, докато не направи поне 5-600 изстрела и да улегнат мат'риалите.
 

lynx

Редовен Потребител
Честито Жоро, да и се радваш много на новата придобивка!
Супер е! :bravo: ^-^ :cheers: :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честито Жоро. Да те радва много новата красавица.
Ама що няма приклад тази пушка и за това ги продават евтино сигурно.............. ;) ;) ;)
 

Loki

Потребител
Жоре почвай да даваш брачни консултации.. Те това Фани вече требва да се види.. live :exclaim: :bravo:
 

rashko

Редовен Потребител
Много :bravo: за придобивката, многооо красива.

Жена ти сестра има ли ??? ;) ;) :pardon:
 

praetorian

Редовен Потребител
Поздрави и от мен, много е красива!
ПП Уроци на жените давате ли ;) ;) ;) Пример барем да вземат ;)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Честито Жоре много успехи да ти носи.
Много мъничка ми се струва от снимката ли е или си е просто късичка?
 

edinak

Потребител
:eek: :eek: :eek: изтекоха ми очите да зяпам........ пушката разбира се ;) невероятна е честито :cheers:
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Ха честито!!!
С пожелания за повече време с хобито.
:cheers: :cheers: :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Жоро за пушката ясно, но я кажи през какво ще гледа тази красавица
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Викам си след всичкото хвалене аз да се задръгна с нещо. Отворих снимката. Зяпах, зяпах .... Е нема братче. Нема какво да не и харесам. Ако и така стреля както изглежда вече няма оправдаване. То не че с Щерьо имаше, ама сега... Нямам търпение да идва състезанието че само на снимки съм я виждал. На живо сигурно е много по вдъхновяваща... Честито !!!
 

go_panch

Потребител
Отвиваш четири болта, махаш приклада и всичко става ясно дори на дебил като мен:
20140705_124043_zps5a9b87f1.jpg

Изстрелите са в коридор от под 2м/с с не сортирани чашки.
Настройките на приклада са безкрайни и може да се нагласи за секунди, така че да ти се излее по тялото.
Кефи ме, че всичко е направено с перфекционизъм към детайла и с мисълта да е удобно за потребителя.
Например:
- спусъка се настройва без инструменти;
- шлица на болта, който натяга пружината е с точно такава ширина, че да може да се върти с шестограма, който отхлабва фиксиращия болт.
- още много дребни неща, който те карат да се радваш, че не си си купил просто поредната добре стреляща пушка..
 

mamawaits

Потребител
Жоре пушката не става за нищо нито за гега нито за лупа хвърли я( но после да ми кажеш къде си я изхвърлил) :crazy:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
mamawaits написа:
Жоре пушката не става за нищо нито за гега нито за лупа хвърли я( но после да ми кажеш къде си я изхвърлил) :crazy:
Така е Алекс едни си взимат функционални пушки, а други си взимат Аншутц :p :p :p
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
От днес и аз имам Feinwerkbau.Модел C62. За момента пушката е на CO2 но започва процедура по конвертиране на въздух и 16J.
Ще поствам развитието на проекта.
Малко снимки
Fein1.jpg Fein2.jpg Fein3.jpg fein4.jpg Fein12.jpg wf2.jpg
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Пушката е в отличен външен(предполагам и вътрешен)вид.
Честито за убавицата и много радости да ти донесе! :bravo::cheers:
 
Нагоре