Effecto

naskocy

Потребител
Другата седмица ще имам път към Турция, Мога да доставя зеон, срещу капаро и съответното заплащане, ако някой иска на Лс може да се разберем.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Другата седмица ще имам път към Турция, Мога да доставя зеон, срещу капаро и съответното заплащане, ако някой иска на Лс може да се разберем.

Колега, във форума си има различни раздели за тая работа! Предполагам знаеш!
 

Airguner

Потребител

finata

Потребител
Ще чакаме отзиви! И аз се замислям за един Зеон в 5.5мм. Интересува ме цевта му LW дали харесва слъгове. Аз каквото поръчам максимум до 7 дена е налично при дистрибутора. За магазина от Одрин от където пазураватe (ÇOBANOĞLU AV) нямам отзиви, защото не съм купувал нищо от там.
Няма никакви ядове. Взел съм две пушки от там и водя кореспонденция с Джеймс по уатзап. Първия път беше малко недоверчив и за това преведох парите по карта веднага. След това вече нямаше никакви ядове, доставя всичко свързано със оръжие. В това число и слухове от един фен дето в ютуб стреля с импакт по Ролекс. Така че смело.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Колега finata, нямам и желание да купувам от ÇOBANOĞLU AV, защото имам отношения с друг човек, който се занимава с търговия на оръжия много преди този магази да отвори в Одрин :)
 

Jorom

Редовен Потребител
Видях го днес прехваления зеон, прикладвах го, ии никак , ама никак не харесвам кожата ми да контактува със студен метал! Беше студено....толкова студено като че ли приклада беше метален, както и набузника!
Но, на който му е ок Трона, и тази няма да му е проблем. Аз обаче не съм мазохист! На мен не ми хареса, и ми се струва че и с най- високите монтажи няма да е много удобна за прицелване, щото набузника е много нагоре, и трябва да си мачкаш лицето в него..
Иначе солидна изработка като цяло,, с едно изключение..имам съмнения че тази пушка ще позволи корава пружина....много афиф ми се видя елемента свързан с лоста за зареждане...нЕква пластмаска с нЕкво телче...за първи път виждам подобно решение... Със сигурност ще има разочаровани от Зеона, бас хващам!
 
Последна промяна:

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Натрупаха ли се емпирични данни за булпапа,стреля ли от кутията,забравени и пренавити винтчета,резби,хлабини и т.н.,работа на регулатора ,паразитни и дразнещи звуци,цената и мощността е ясна!
 

Jorom

Редовен Потребител
Мен ме интересува дали приклада е метален, че така ми се стори като го държах....ако е така, зимата ще е интересно....
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Жоро как метален приклад...вероятно имаш предвид набузника,но на снимките има такъв освен ако не се продава отделно както при Крикета и да си прикладвал на без него?!
 

Jorom

Редовен Потребител
Така ми се стори, че беше от алумин или подобна сплав приклада. беше много студен, затова така си мисля
 

dberov

Редовен Потребител
Ебати негативизма, само кусури търсиш и пост след пост какво не ти харесвало. Ами като не ти харесва зaeби я.
Адекватно мнение мога да очаквам от The PuNiShEr, колега с опит който притежава пушката а не който я завъртял в ръце за 5мин и не знае кое е пластмаса и кое алумин.

 

Boxingteam91

Редовен Потребител
Ебати негативизма, само кусури търсиш и пост след пост какво не ти харесвало. Ами като не ти харесва зaeби я.
Адекватно мнение мога да очаквам от The PuNiShEr, колега с опит който притежава пушката а не който я завъртял в ръце за 5мин и не знае кое е пластмаса и кое алумин.

От всичките модели на ефекто , за мен най-добрата си остава ПХ4 :)
 

Krasikam4o

Потребител
Да се похваля и аз с нова придобивка , благодарение на Дончо . Effecto PX4 е пушчицата. Красива, елегантна и много добре изработена . Днес остана малко време да пострелям , стрелба с Спотон 1.175, JSB 1.175, слъгове JSBс тегло 1.64 и ZAR Bullet 1.6. Успях да замеря скорости с моето хронографче и съответно 1.175 -268-271м/с със спонон и JSB-то, 226-228м/с със слъговете и 230-231 със булета . За групи не съм слагал мишени да видя как са , но има доста добра повтаряемост по едни тухлички. В заключение мога да кажа , че съм много доволен от оръжието и искам да благодаря на Дончо Иванов за коректността и бързината с която ми я достави . След време ще видим дали може да се врътне малко редуктора на по-високо налягне , при сметките сега си излиза точно толкова, колкото си я дава производителя -42 J. Ако може само с регулаторчето да се докара до 50 J , ще е чудесно . Ако някой го е правил , ще съм благодарен за съвет .
 

Attachments

  • IMG20220503133018_1280x720.jpg
    IMG20220503133018_1280x720.jpg
    783.3 KB · Прегледи: 129
  • IMG20220503133024_1024x1820.jpg
    IMG20220503133024_1024x1820.jpg
    289.7 KB · Прегледи: 122
  • IMG20220503133029_1024x1820.jpg
    IMG20220503133029_1024x1820.jpg
    306.7 KB · Прегледи: 110
  • IMG20220503133032_1024x1820.jpg
    IMG20220503133032_1024x1820.jpg
    274.7 KB · Прегледи: 108
  • IMG20220503133046_1024x1820.jpg
    IMG20220503133046_1024x1820.jpg
    222.1 KB · Прегледи: 107
  • IMG20220503133050_1280x720.jpg
    IMG20220503133050_1280x720.jpg
    612.8 KB · Прегледи: 124

niki 67

Потребител
Честито колега, с здраве да си я ползваш! И на мен много ми харесва и ще си взимам такава. Ще ми излезе по скъпо, че доде се назландисвам, комшиите надървиха цените, но квот такова, ще я имам в най скоро време. Още веднъж, честито!
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
при сметките сега си излиза точно толкова, колкото си я дава производителя -42 J. Ако може само с регулаторчето да се докара до 50 J , ще е чудесно .
Ще е безмислено да човъркаш от 42 на 50 дж.,42 дж. е оптимално за JSB 1,175гр..Ако ще засилваш за пълнители проектили е друго...но ще трябва повечко!
 

Djack

Редовен Потребител
Да се похваля и аз с нова придобивка , благодарение на Дончо . Effecto PX4 е пушчицата. Красива, елегантна и много добре изработена . Днес остана малко време да пострелям , стрелба с Спотон 1.175, JSB 1.175, слъгове JSBс тегло 1.64 и ZAR Bullet 1.6. Успях да замеря скорости с моето хронографче и съответно 1.175 -268-271м/с със спонон и JSB-то, 226-228м/с със слъговете и 230-231 със булета . За групи не съм слагал мишени да видя как са , но има доста добра повтаряемост по едни тухлички. В заключение мога да кажа , че съм много доволен от оръжието и искам да благодаря на Дончо Иванов за коректността и бързината с която ми я достави . След време ще видим дали може да се врътне малко редуктора на по-високо налягне , при сметките сега си излиза точно толкова, колкото си я дава производителя -42 J. Ако може само с регулаторчето да се докара до 50 J , ще е чудесно . Ако някой го е правил , ще съм благодарен за съвет .
Честито! Не знам, как ще е като пушка, ама като дървения е уникална! Комшиите имат хубав орех и са майстори на прикладите!
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
В 25 калибър цевта е полигонална и прави чудеса със слъгове. Дано тази в 5.5 да е добра. Успех колега, остане ли време за мишени пусни 50 метра поне да видим какво ще е положението. :cheers: :rambo:
 

Krasikam4o

Потребител
Ще е безмислено да човъркаш от 42 на 50 дж.,42 дж. е оптимално за JSB 1,175гр..Ако ще засилваш за пълнители проектили е друго...но ще трябва повечко!
Иска ми се и повечко мощност , но с не особено голямото цилиндърче, не искам да губя много от броя изстрели.

В 25 калибър цевта е полигонална и прави чудеса със слъгове. Дано тази в 5.5 да е добра. Успех колега, остане ли време за мишени пусни 50 метра поне да видим какво ще е положението. :cheers: :rambo:
И в 5.5 мисля , че е полигонална . Утре ще погледна , за да съм сигурен .

Честито колега, с здраве да си я ползваш! И на мен много ми харесва и ще си взимам такава. Ще ми излезе по скъпо, че доде се назландисвам, комшиите надървиха цените, но квот такова, ще я имам в най скоро време. Още веднъж, честито!
Благодаря! Наистина не очаквах такова качество от турска пушка , много съм доволен .
 
Нагоре