Effecto

llcoolj

Редовен Потребител
И там почна да става доста скъпо ..... Много ревът от тая инфлация и доста се гневят на Ердоган ,но няма какво да направят. Хората ми викат :искаме да го свалим,Турция потъва,но нищо не можем да направим.
Скъпотията ги тресе здраво в Турция...
Нали ми хареса поста , който бях написал под твоя тази сутрин. Е виж къде остана ;) Фондация Америка за България да не е превзела форума...
 
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
Несправедливо нападнах Дончо , за което дължа извинение ! Разглобих пушката и виждам , че манометъра е на камерата на редуктора , не е на общия обем , което е голяма глупост според мен .
Сега това което казваш не е така,но има едно голямо НО!!! Ако има пушката само един манометър и ти показва зад редуктороното налягане,това е минус много ясно но ако имаш и втори манометър на пушката който ти показва налягането на самия цилиндър....та за манометъра на редуктора там да имаш манометър е много добре,можеш постоянно да си гледаш редуктора дали работи в границите които са дали или ти си наместил. Но ако няма това е лошо....но пък ако имаш на бутилката манометър гледаш си него и си помпиш колкото искаш гледаш манометъра на бутилката. И когато си вече на правоток редуктора не работи,спираш значи вече колкото показва този манометър, толкова и е в цилиндъра,спокойно почваш да си помпиш пак пушката,това е.
 

niki 67

Потребител
Няма лош FX. Но защо точно Дриймлайн, харесва ти визуално моделът или има и техническа причина ? :rolleyes:
Ами предпочитам класическата форма, не булпап или разни патерици. Дриймлайн ми е малко скъпа но ми е в бюджета. Иначе живея над мгазин сотис в люлин2, оръжейния майстор на магазина ми е комшия и той ми я препоръча.
 
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител

llcoolj

Редовен Потребител
Новият модел на Effecto , който ще бъде уж за слъгове. Павката @shaman ако му е видял характеристиките на щанда им на изложението в Нюрнберг може да ги сподели.
 

Attachments

  • Screenshot_2023-03-03-19-51-29-132-edit_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-03-03-19-51-29-132-edit_com.facebook.katana.jpg
    240.9 KB · Прегледи: 112
  • FB_IMG_1678041365222.jpg
    FB_IMG_1678041365222.jpg
    49.1 KB · Прегледи: 98

shaman

Редовен Потребител
Това нещо беше сложено точно на входа на изложението.. За съжаление тези, които бяха около него нищо не можаха да ми кажат като характеристики :(

Това са снимките, които направих:
IMG_1507.JPGIMG_1509.JPGIMG_1510.JPGIMG_1508.JPG


А това е информацията, която получих току що на майл-а:

Hello Pavel,
We showed the new prototype at the IWA and got feedback from the visitors.
After the exhibition, we need time for the improvements. When they finished I will inform you if care.
Best regards;
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
На мен ми допада прототипа, докарва ми визията на Air maks Katran, остава и полигоналната цев да са сложили тук, ще е добре мисля
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Относителна е скоростта колега, според настройки на пушката, тегло и вид на слъг/чашка.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
трябва да имаш хронограф колега, иначе, за тези чашки 285 м/сек е добра скорост.
 

MISHO74

Новодошъл
трябва да имаш хронограф колега, иначе, за тези чашки 285 м/сек е добра скорост.
трябва да имаш хронограф колега, иначе, за тези чашки 285 м/сек е добра скорост.
А zeona стеля ли с тази скорост с тези чашки?
 

bateelmo

Потребител
Без хроно никои не може да познае с каква скорост стреля. Няма значение какво пише в спецификацията.
 
Нагоре