EDGUN

A

Anonymous

Гост
и аз имам няколко снимки на този мод
p.s: и все пак си мисля, че както е замислен в "заводският" си вид е най-добре...то ако ще е с приклад тип тактикъл има огромен избор на "пазара". Мега лек и мега компактен (разбира се и точен)..това е замисъла на пушкалото.
 

Attachments

  • 2930383.jpg
    2930383.jpg
    58.7 KB · Прегледи: 789
  • 627739.jpg
    627739.jpg
    104.7 KB · Прегледи: 475

andi

Редовен Потребител
Искам да попитам : може ли са се регулира скороста ( мощността) нагоре и надолу ? Или тои си идва настроен ?
И може ли като се поръчва да поискаш нещо друго като скорост ?
 

lynx

Редовен Потребител
В сайта пише че се регулира, но в какъв диапазон е регулировката не съм срещал данни.
 

Termina4

Потребител
Последната кутийка която непада от 6 истрела 5 са в 1 см :eek: , което за 170 метра си е невероятна стрелба :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
Качих на сървара на CDman прилежащият диск към ЕДГЪН-а, на него пушката е разглобена на съставните си части. Еди показва къде се сглабят (финалният етап) Велес и Матадор и как се сглабят точно за информация на бъдещите собственици. Говори се на руски което за 99% от хората тук мисля не е проблем. Информацията отговаря на много въпроси отправени към мен за тази пушка. ДВД диска е 3.1 ГБ, CDman каза, че когато има време ще го рипне до 700 мб и ще даде линк към филма, който от колегите иска да го гледа. По добро показно и не може да се направи... :)
 

cdman

Администратор
Ето го и обещаното филмче в MP4 формат:

Филма е от прилежащият диск към ЕДГЪН-а, на него пушката е разглобена на съставните си части.
Еди показва къде се сглобяват (финалният етап) Велес и Матадор и как се сглобяват за информация на бъдещите собственици.
Филма е на руски :)

част 1 - 285 MB

част 2 - 310 MB

част 3 - 265 MB

част 4 - 65 MB
 
A

Anonymous

Гост
Ами лека полека започвам с тестовете на "руснака"...

п.с: не са перфектни, през цевта няма още прекарани и 250 чашки, простро прострелка за настройка на оптиката. Имам някави съмнения за "качеството" на JSB-то с което стрелям, можеби следващият път ще сменя марката.
 

Attachments

  • 23092010428.jpg
    23092010428.jpg
    132.8 KB · Прегледи: 506
  • 23092010429.jpg
    23092010429.jpg
    146.7 KB · Прегледи: 529

lynx

Редовен Потребител
Виждам че на долната мишена рисуваш хоризонтални тигели, вятър имаше ли при пробите?

П.П.
Доколкото знам, чашките ЕдГън се правят в завода на ЖСБ.
 
A

Anonymous

Гост
lynx написа:
Виждам че на долната мишена рисуваш хоризонтални тигели, вятър имаше ли при пробите?

П.П.
Доколкото знам, чашките ЕдГън се правят в завода на ЖСБ.
Да, ту се показваше ту утихваше, а чашките са си JSB просто като ги поръчах, две от тях дойдоха изкривени в иглите (кутийките), което неменуемо се отразява на "полите" на самите проектили.
 

DANNY

Редовен Потребител
EDGUN с НОВ МОДЕЛ -Morana
Изглежда феноменално!:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Това е най-доброто което съм виждал до тоя момент :bravo:

 

Вячеслав

Потребител
явно търсят хора ,но които бул папа не им допада. Малкетингов трик .

ПП Какво ли са си казали.. ? Като не ни купувате булпапите - ето ви модел с модел с приклад . Те това ,което го показаха ,по-добро надали миже и да бъде .
 

andro

Потребител
Защо не пробват и с малко класика в дизайна . :)Това все едно съм го чертал в час по геометрия.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Преди време ,такова "оплюване" имаше по синтетичните приклади(не, че аз съм ги харесвал) ,а сега взехме да се "прехласваме" по тях.Според мен всеки който си вземе такава пушка,а тя е доказано добра ще "мечтае" за дървен приклад :)
 

Беселин

Потребител
:eek: Мале този новия модел е феноменален.Егати дизайна са докарали.Какво си мисля само.......Започвам да пълня фонд и аз съм човек само живот и здраве да е.
 

HellBoY

Потребител
Виждам един проблем с тоя приклад - затилъка е високо и ще е неудобно прицелването :pardon:
 

Loki

Потребител
И аз не мога да разбера ква е тая мания по тактическите дизайни- на война ли ще ходим или ше си играем на "рамбовци" в детската градина... :-\ (руска работа- недоклатена ;))
 
Нагоре