DIANA PCP P1000

anibis

Редовен Потребител
С какви цеви са? Имат ли редуктор ?
Можеш да си го поръчаш и с редуктор и без,цевите им са китайски,това си е китайски булпап.
Има го по-евтин в Крале,там е около 1000лв ако не се лъжа.
Китайците са копирали ЦК на Раптор-а но има леки разлики,иначе барабана е 1:1 с украинския булпап.

Ето го и оригинала...

7240865.jpg
 
Последна промяна:

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Е...ма този приклад е по красив :).Освен SPA-тата и Р1000 е преоблечена в EVO2...
 
Последна промяна:

vanko

Редовен Потребител
2019-02-26_090127.jpg Знаете ли кой внася булпап Диана в БГ без Лов и оръжие?
 
Последна промяна:

Georgeobg

Новодошъл
Здравейте! Не съм сигурен дали това е правилният раздел да споделя за проблема.. :)
Закупих си въпросната пушка и на следващият ден установих, че имам изпускане на въздух. Не е от цилиндъра - проверих го. С близо 90bar за един час спада налягането.. От Заримекс получих съобщение, че трябва да върна пушката в магазина, да поръчат части и за около 2 седмици да отстранят проблема. Та това е пушка на 1 ден за не малко пари.. Аз не мога да я върна в магазина предвид ограниченията за движение между градовете а и не бих желал да чакам "около 2 седмици" с тези доставки в момента от Германия на части.

Очевидно е някакво уплътнение в регулатора... дали е сложна смяната му?
 

staz

Редовен Потребител
Щом са ти казали да я връщаш - значи я връщаш.
Попитай ги как да им я върнеш.
Все пак е гаранционна.
 

DGman

Редовен Потребител
Срока за уведомление е 2 седмици
Така че връщай и си вземи парите обратно
Пък знае ли човек може да вземеш нещо по добро
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Тя е един ден при теб,но по рафтовете кой знае...та нормално от стоенето някое О-пръстенче да е заминало,това е ПЦП, случва се и при по скъпи пушки!Питай ги как да стане рекламацията,и честито,една от най-красивите пушки,пиши в съответната тема някакви впечатления, като разрешиш проблема!
http://forum.airguns.bg/index.php?threads/diana-pcp-p1000.2854/ ето я темата за Диана ПЦП
 

xpresident

Редовен Потребител
Питам защото имах същия проблем с CZ-то. Като изстрелях 15-20 чашки и още десетина празни изстрела и се оправи. Явно клапана се е наместил.
 

Georgeobg

Новодошъл
Питам защото имах същия проблем с CZ-то. Като изстрелях 15-20 чашки и още десетина празни изстрела и се оправи. Явно клапана се е наместил.

С огромно желание си я купих. Толкова да ми харесва.. Освен да пробвам като изстрелям още малко
 

Georgeobg

Новодошъл
Развивам цилиндъра да го помпя и изненада :

IMG_5305.jpg

Не е било завито добре фабрично ли? .. на ръка да отвия и тази част, която е в пушката. Това ли е редуктора ?
 
Последна промяна:
Нагоре