ChairGun3 Pro - Софтуер за изчисляване на траектория

FreeMan

Редовен Потребител
valens1968 написа:

Най-накрая!!!

Вальо толкова ти благодаря!!!
Трябва да е излезло скоро защото преди нямаше.
Как ли не се мъчих да подкарам WIN версията на скапания МАК...
Сега ако искарат и за Андроид :yahoo:
 

lynx

Редовен Потребител
FreeMan написа:
Сега ако искарат и за Андроид :yahoo:

Стрелок-а и Airgun Helper имат версии за Андроид.
Версия на Чеъргън за Андроид се прави от доста време насам, но още не е готова и ще се плаща малка такса за Червения кръст във вид на дарение.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
valens1968 написа:

Отговор #132 от тази тема.
Ако ти е думнало толкова де :)
Изтествано и работи с предишната версия на ChairGun
За тази новата Java базирана... може и да стане, ама... трябва да се тества...
 

refleks

Потребител
Колеги може ли някой да даде едно линкче да дръпна програмата за Windows XP че не съм много добре с английския и не можах да я намеря в сайта на производителя :wall:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
kid написа:
valens1968 написа:

Отговор #132 от тази тема.
Ако ти е думнало толкова де :)
Изтествано и работи с предишната версия на ChairGun
За тази новата Java базирана... може и да стане, ама... трябва да се тества...

На UBUNTU 12.04 LTS тройката не тръгва. Тази новата и тя. Днес доста си поиграх и не ми върза. Утре пак ще ръчкам. Не че много ми трябва ама студ и скука :pardon:

П.П. ChairGun3 ver. 1.0.3 nа Ubuntu 10.10 работи 100% . Пробвано преди 2 мин. ;) :cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
valens1968 написа:
kid написа:
valens1968 написа:

Отговор #132 от тази тема.
Ако ти е думнало толкова де :)
Изтествано и работи с предишната версия на ChairGun
За тази новата Java базирана... може и да стане, ама... трябва да се тества...

На UBUNTU 12.04 LTS тройката не тръгва. Тази новата и тя. Днес доста си поиграх и не ми върза. Утре пак ще ръчкам. Не че много ми трябва ама студ и скука :pardon:

П.П. ChairGun3 ver. 1.0.3 nа Ubuntu 10.10 работи 100% . Пробвано преди 2 мин. ;) :cheers:

На Kubuntu 12.04 тествах и подкарах ChairGun-а.
За момента нямам дистро на което да тествам новата версия :pardon:

П.П.
Стартирай първо от конзола, там си казва какво му липсва.
Мисля да разпакетирам "ChairGun4.exe" /ако успея де/и да тествам и него. Ама кога ще ми остане време...
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
В конзолата реве така:


valens@izrod-1:~/.wine/drive_c/ProgramFiles/ChairGun3$ wine ChairGun3.exe
fixme:storage:create_storagefile Storage share mode not implemented.
err:eek:le:CoGetClassObject class {d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000} not registered
err:eek:le:CoGetClassObject class {d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000} not registered
err:eek:le:CoGetClassObject no class object {d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000} could be created for context 0x3
err:eek:le:CoGetClassObject class {d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000} not registered
err:eek:le:CoGetClassObject class {d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000} not registered
err:eek:le:CoGetClassObject no class object {d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000} could be created for context 0x3

Не ми идва на акъл какво да правя? Помагай :'(
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Излязла е 4.0.6 версия.
Вальо, едно ХР на виртуална машина няма ли да ти върви? Вярно че заради един Чейргън, ама като няма друг начин ?

Между другото се оказа че с оптика Хоук и 80 джаула с Баракуди, дот скалата ми съвпадна. Чак не е за вярване.. Ще пробвам кликовете и на по-далечни дистанции да видя как ще е.
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги,без да ми се смеете (много) дотчетата само с на Hawkе марката ли ще съвпаднат или с други марки
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Инсталирах и последната версия на чеъргън 4. Но така и не успях да избера оптика която да има коректни милдот корекции?!
Избирах различни оптики и все едно и също ???
Моля за помощ! :sos:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
В 4.0.6 май имаше някакъв бъг. За това може би толкова бързо излезе 4.0.7. При мен се държеше странно и излизаха разни неща без да съм ги извиквал. Сега всичко е наред. И скалата ми си е наред.. Провери с пак всичките данни които се въвеждат, защото на доста от нещата са им разменени местата и аз първия път бях се объркал с нулата...
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
:-\

При мен не показва броя кликове, всичко е 0,00
При генериране на лента за тумблер нещата също са зле.
Генерирана веднъж не се сменя, каквито и стойности да се "бутат" след това, както и да се променя траекторията.
Лично аз направих даунгрейд до ChairGun3.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Понеже вече нъм на бачкане, някой може да провери дали нещата ще се оправят като смени в регионалните си настройки мерните единици, или направо зададе друга страна а не БГ. Оттам може да идва проблема.
 

DANNY

Редовен Потребител
Сменил съм мерните единици НО проблема с кликовете остава!
Всичко е на "00". Не ги отчита :wall:
...а нямам стара версия. Някой ако има запазена нека я качи! :)
Смяната на оптиките става като кликнете под изброените техни оптики на видът скала, която вие имате. Показвам го на снимката.
 

Attachments

  • Clip_3.jpg
    Clip_3.jpg
    79.1 KB · Прегледи: 100

DANNY

Редовен Потребител
Всъщност всичко е на "00" и кликове и дотове, всичко :eek:
 

Attachments

  • Clip_4.jpg
    Clip_4.jpg
    120 KB · Прегледи: 466
Нагоре