Air Arms - S200, CZ S200, CZ S200T.

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Супер изглежда, дано и настойките са добри, че да я изцедиш максимално. А пък аз да питам друго:По ТТ данни цевта на АА200 и CZ200 са 485мм, резервоарите по 122сс. (приемам, че са с един и същ диаметър външен 28мм), при сложен външен редуктор в случая цевта продължава да стърчи напред при теб, апри мен по сметки предните им краища почти равнят?? Би ли замерил само дължината на резервоара без тапите и редуктора и съответно с тях?
 

cdman

Администратор
Хамстер-а е от Локи :) , а размера на резервоара е 40см целия от край до край заедно с капачките , и 36см без редуктора.
 
A

Anonymous

Гост
Редукторы до чизы: http://airgun.org.ua/forum/viewtopic.php?f=21&t=5572
Regulators for CZ-200

Я не знаю болгарского, мой родной русский. I do not speak Your language, sorry.

Но немного понимаю - языки похожи.

Спрашивайте, может смогу помочь :)

Гена, з повагою
 
A

Anonymous

Гост
Здравствуй Гена и добро пожаловать!
Я надеюс, что болшинство коллег понимают русского язька. Нам будеть приятно общатся с тобой. :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Я делаю и продаю редукторы почти для каждой модели pcp винтовки, которые есть в Украине.
I making and selling regulators almost for every model of PCP rifle which are in Ukraine.

Photos of my works You can see in my photo album: http://photofile.com.ua/users/south76/

Но могу помочь советом-консультацией :cheers: But I can help with advice

Best regards - Gennady
С уважением - Геннадий
З повагою - Геннадій
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Днес разглобих резервоара на CZ200S .Целта направа на куикфил и редуктор. Разглобяването с подходящите приспособления става за 2 минути без оставяне на следи. Оказа се,че дявола не е толкова черен колкото бях чел. Нямаше никакво лепило по резбите и тапите се развиха доста лесно. Пускам скици с размери на двете тапи, за който има нужда щото аз изчетох де що има публикации и не намерих данни.
Резервоара на HUNTER a e 153мл., въпреки, че чехите не са си направили труда да сменят маркировката върху него. Там е изписано 122мл.
 

Attachments

  • cz200s tapa s boen klapan.pdf
    115.5 KB · Прегледи: 188
  • cz200s tapa s manometar.pdf
    110.5 KB · Прегледи: 144

lynx

Редовен Потребител
Хммм, каква е тая резба м25х1 на тапата на Армсов резервоар? :crazy:
Не трябва ли да е по-голям диаметъра?
До колкото знам резервоарите на АА са 3 вида с различни дължини но еднакви на диаметър, който е 31,5мм външно.
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
CZ200S Hunter , CZ200S, AA S200, резервоар външен диаметър 28мм, вътрешен 24. Резба на тапите М25х1 факт.
Ето и куикфила. Изработена е нова тапа за манометъра , тяло с порта за пълнене с клапан и предпазна гривна
 

Attachments

  • IMG_5511.JPG
    IMG_5511.JPG
    135.7 KB · Прегледи: 256
  • IMG_5512.JPG
    IMG_5512.JPG
    95.3 KB · Прегледи: 208
  • IMG_5513.JPG
    IMG_5513.JPG
    97.6 KB · Прегледи: 233
  • kuikfill v3-1.jpg
    kuikfill v3-1.jpg
    76 KB · Прегледи: 278
  • kuikfill v3-2.jpg
    kuikfill v3-2.jpg
    55.4 KB · Прегледи: 211
  • Kuikfill V3.PDF
    262 KB · Прегледи: 127

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
В нарушение на правилата пиша втори пост след предишния си , защото когато влязох и го промених публикувайки някои нови снимки поста не се актуализира с днешна дата а си остана както беше. Може би е редно при промяна и редакция на пост след който не е писано и са минали няколко дни да му се актуализита датата и да се показва като нов.
Ето още една добавка - заготовка за стрипер
 

Attachments

  • IMG_5506_1.JPG
    IMG_5506_1.JPG
    638.5 KB · Прегледи: 356
A

Anonymous

Гост
Колега @dp1962bg, откъде поръча твоя екземпляр на CZ200S Hunter? И на каква цена, ако не е тайна, естествено. Много ли чака за нея?
Четох в другия форум, че си доволен от пушлето. Продължаваш ли още да си?
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
@bernhard: Може би ще ти е полезно и едно странично мнение относно същата CZ. Имам един простичък личен тест, който винаги безкомпромисно ми е показвал дали една пушка на колега би могла да бъде и моята пушка: Първите пет чашки ФТ стрелба при първото хващане на пушката, дистанция 30м. При тази CZ мишенката беше на 28м. Първите пет се събраха в около 12-13мм. Хареса ми и пуснах още десетина - влязоха си в същата дупка. Иначе пушката на мен лично ми е свръхлека и свръхкъса. Но и при тази си конструкция определено стреля точно и елегантно :yes:.
 
A

Anonymous

Гост
Аз съм висок 1,76 m и тежа 80 kg. Пушката може да ми е къса, а може и да не е. ;) Във всеки случай, преди да тръгна да си я купувам, непременно ще поискам да я подържа в ръцете си и да пострелям с нея. Може да се окаже, че съм толкова кьопав стрелец, че с Hatsan 135, Cometa 400 и CZ200S правя едни и същи групи. В смисъл - лоши. :D И тогава отпада нуждата от нова, по-точна пушка.
Честно да си призная, силно се изкушавам и от Air Arms TX200 MkIII - http://www.pyramydair.com/p/air-arms-tx ... ifle.shtml. Тогава няма де се налага да купувам и мъкна допълнителни атрибути като помпи, маркучи, бутилки и т.н. :pumping:
Бъдещето ще покаже.
 

lynx

Редовен Потребител
Можеш да си спокоен за това, с ПЦП-то ще направих много по-добри групи ;)
 

dp1962bg

Потребител
ФТДМ
Ето CZто след окончателния тунинг. Всичко е собствена изработка.
1. Нов заряден порт със предпазна гривна.
2. Отсекател.
3. Хамстер.
4. Редуктор външен (от 200 до 95 бара 80 редукторни изстрела със скорост +-1м/с (за сега) със мощност 17,5J без да са пипани настройките на ударната група).
 

Attachments

  • IMG_5699.JPG
    IMG_5699.JPG
    153.5 KB · Прегледи: 262
  • IMG_5700.JPG
    IMG_5700.JPG
    146.3 KB · Прегледи: 236
  • IMG_5702.JPG
    IMG_5702.JPG
    135.3 KB · Прегледи: 215
  • IMG_5703.JPG
    IMG_5703.JPG
    138.5 KB · Прегледи: 200
  • IMG_5705.JPG
    IMG_5705.JPG
    136.2 KB · Прегледи: 233
  • IMG_5692.JPG
    IMG_5692.JPG
    157.7 KB · Прегледи: 241

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Станала е кукла.А и като знам как стрелят тези пушчици супер просто.Поздравления!
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
scandalo написа:
Станала е кукла.
Като й кацне и новия Лийпърс - направо принцеса ще стане :yes: !
Браво Дидо, с познанията си, уменията и машините си превърнал тази достъпна като бюджет CZ в истинска ФТ пушка :cheers: !
 

rashko

Редовен Потребител
bernhard написа:
Колега @dp1962bg, откъде поръча твоя екземпляр на CZ200S Hunter? И на каква цена, ако не е тайна, естествено. Много ли чака за нея?
Четох в другия форум, че си доволен от пушлето. Продължаваш ли още да си?

Провери във Випа може да ти излезе късмета
 
Нагоре