12.06.2010 бенчрест Пловдив-Оризари

A

Anonymous

Гост
Благодаря на организаторите за добре свършената работа! Изкарахме страхотен ден и въпреки убийствената жега, мисля всички се забавлявахме отлично! Съжалявам, че нямах възможност да се включа в организацията, но поне ударих едно рамо при съдийстването на сектор ПП. Радвам се, че подобни мероприятия обединяват толкова много хора с общи интереси на едно място и въпреки различията и пререканията понякога тук във форума, в крайна сметка всички се разделят като приятели! :cheers: Благодаря на всички присъствали от името на Пловдивската група и до нови срещи!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
За мен беше удоволствие да присъствам на това състезание, Браво на организаторите :bravo: :bravo: За пореден път си тръгвам преди награждаването независимо кой печели, за което се извинявам ( знам че от части изглежда неуважително към всички), но докато съм зависим с транспорта така ще е за съжаление :rose: Жегата както казаха беше непоносима потта ми се стичаше в очите, ноооо все пак всички стреляхме при еднакви условия и еднаква темпераура ;). С нетърпение чакам резулттите......... Поздравление на всички победители, :cheers: и до нови срещи на всички :rambo:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
То всичко много хубаво, ама стига ни държахте в напрежение де! :no: Давайте снимки на мероприятието, снимки на мишените, класиране............. :-\
 
A

Anonymous

Гост
Шапката на Петьо и калъфа за стола на Мира са налични. Като се видим ще си ги получите ;)
 
A

Anonymous

Гост
Специални благодарности към организаторите от нестрелящите и излежаващите се на сянка :cheers:
Силно сме впечатлени, че се грижихте да се чувстваме отлично и ни осигурихте шезлонги и всичко необходимо за приятното ни мързелуване.

Да не забравя - пържените картофки бяха неповторими... :yes: :yes: :yes:
 

lynx

Редовен Потребител
Pi4ka Trepa4ka написа:
Специални благодарности към организаторите от нестрелящите и излежаващите се на сянка :cheers:
Силно сме впечатлени, че се грижихте да се чувстваме отлично и ни осигурихте шезлонги и всичко необходимо за приятното ни мързелуване.
Да не забравя - пържените картофки бяха неповторими... :yes: :yes: :yes:
Няма да минеш само с благодарностите, дай да видим снимките ;)
На Оризари имаше поне 5-6 човека с фотоапарати , а никой не споделя снимчици :quiet:
 
A

Anonymous

Гост
lynx написа:
На Оризари имаше поне 5-6 човека с фотоапарати , а никой не споделя снимчици :quiet:
Аз мярнах и камера ;) Кой каквото има и му е на сърце да сподели да го мята тук. :cheers:
 

M_I_T_A_K_A

Потребител
аз мога да споделя само една снимка :p
 

Attachments

  • Изображение016.jpg
    Изображение016.jpg
    295.4 KB · Прегледи: 115
A

Anonymous

Гост
И това ако не е лицето на пловдивската група... ;)
:cheers:
 

братушка

Редовен Потребител
Честито на победителите !
Условията бяха тежки и те дойстойно се пребориха със всичките трудности и заслужено получиха нашето уважение :cheers: :cheers: :cheers:

Нашите с Аленка благодарности за персоналното гостоприемство, което получихме. Условията бяха чудесни.

Успех и със бъдещи планове.

http://bratushka.snimka.bg/hobby/airgun ... -06.509792
или
http://www.airguns.bg/files/bratushka/p ... 010-06.rar
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Супер! Блазе Ви! Мястото изглежда уникално. Пусто в тая жега и натоварени пътища, 5-6 часа шофиране само в едната посока ни идва множко.
 

DANNY

Редовен Потребител
Здравейте
Най сетне и аз можах да се добера до компютър :)
Какво мога да кажа?
Ами добри неща като за първо домакинство на Пловдивчани :bravo:
Добра организация
Доста мъчителна подготовка за тия дето са обикаляли до 4;00ч сутринта с косачката. ;)
Всичко мина добре
Свободното време м/у стрелбите също бе на ниво.
Бира, пържени картофи, шезлонги, сладки приказки, чат-пат стрелба, какво му трябва на повече на човек :yahoo:

За самия регламент, аз на место изказах своите забележки. Нямам какво повече да кажа.
За мен е важно, че последния 1 час направих това за което бях отишъл. Сравних се с друга 16-ка.

И по-интересното е, че братушка повярва на думите ми :) Чакам нашия резултат. :rambo:
....Той повече ме интересува от резултата на 50м където съм се изправил с/у пушки с 2-3 по-мощни и проектили 2 пъти по-тежки.

Отново да ви похваля за добрата база която имате, за желанието на Яшо да развие стрелковите спортове.


Жегата си бе жега но независеше от никой от нас :pardon:

Ще се виждаме пак, надявам се и по-често.

:cheers: :cheers: :cheers:

А снимките, ще изчакаме жената да ги качи когато може, защото е на М-телски нет а цената там е солена, много солена :crazy:
 

piperov_pipi

Потребител
Здравейте момчета! Драго ми беше,че се запознах с всички Вас...! Като изключим жегата всичко беше на ниво. Имам една идея, е ли възможно наред със снимките,да качите и мишените на първите 6 състезатели от всички класове. Така мисля,че повече ще се популяризира стрелбата и ще има повече желаещи за участие.
дядо ДАНЧО

Кога ще качите цялото класиране? :wall:
 

lynx

Редовен Потребител
piperov_pipi написа:
......Имам една идея, е ли възможно наред със снимките,да качите и мишените на първите 6 състезатели от всички класове. Така мисля,че повече ще се популяризира стрелбата и ще има повече желаещи за участие.
дядо ДАНЧО
Дядо Данчо, ето ти мишените от Купа Ботев, ако искаш да си сравняваш твоите постижения с тези на други съфорумци . http://andi1.snimka.bg/other/botewo-201 ... 7.19043672

П.С. Надявам се , че мишените от това състезание също ще бъдат публикувани.
 

piperov_pipi

Потребител
Браво !!! - така трябва да се работи и ако на следващото състезание изчисляването на резултатите става паралелно с стрелбите :rose:цена няма да имате и обещавам да черпя бира с картофки :cheers:
 

M_I_T_A_K_A

Потребител
всички мишени са снимани просто трябва време за да се качат
за резултатите важи същото
и аз чакам с нетърпение да ги видя
 

andi

Редовен Потребител
Да, наистина всичко е снимано и мишени, и протоколи и е обработено още в събота. Не знам, дали някой е обърнал внимание на "ксерокса", който измислихме със Сиса и Аленка. Снощи бях до 1.00 часа на работа, тази вечер също ще бъда до късно, но когато се прибира ще публикувам албум в snimka.bg или утре като се събудя.
Сега ще прикача тук само снимките на протоколите и малко обяснение как да се разчитат:
-на всеки протокол с червено е записано дали е от 25м или от 50м
-записано е името на състезателя, ника, пушка, калибър, средна група от първия сет, най-малка група от първия сет, точките от втория сет и мястото в общото класиране
-за средна група, за най-малка група и за точки има и класиране от първо до шесто място, заградено с лилаво вътре в полетата
-за общо класиране съм избрал следния принцип /обяснен е в регламента в началото/: целта на 1-вия сет е да направим най-малка група, целта на 2-ри сет е да направим най-много точки, за да може двата сета да имат приблизително еднаква тежест, размерът на групата се удвоява и се вади от постигнатите точки, който от повече точки извади по-малка група, получава по-добър резултат в крайното класиране

КЛАСИРАНЕ:

25м ППП:
1-во място - Ангел Илиев, Ангелмр, средна група: 10,04мм, точки: 203, общо 182,92
2-ро място - Милен Миладинов, МиленМ, 13,80мм 201 173,40
3-то място - Бранимира Сърбинова, МираБис, 15,24 201 170,52
4-то Валери Димитров, Варко 16,50 175 142
5 Михаил Абрамов, Братушка 18 172 136
6 Любомир Здравчев, Саундмакс 35,70 122 50,60
7 Генади Павлов, Гената 31,80 73 9,40
8 Кирил Чибукчиев, Азаро 49,10 65 -33,20
9 Динко Христозов, Динката 44,30 52 -36,66

Най-малка група на 25 м:
1. Ангел Илиев 4 мм
2. Милен Миладинов 8,50
3. Генади Павлов 11
4. Валери Димитров 11,50
4. Любомир Здравчев 11,50
6. Бранимира Сърбинова 12

50м ПЦП:
1-во място - Петко Костов, Стероида 16,96 197 163,08
2 Рачо Рачев, Линкс 15,80 179 147,40
3 Николай Атанасов, нджатанасов 16,30 175 144,40
4 Михайл Абрамов, Братушка 22,40 167 122,20
5 Йордан Пипирев, Пиперов пипи 20 154 114
6 Бранимира Сърбинова, Мира Бис 28,20 167 110,60
7 Генади Павлов, Гената 30,30 169 108,40
8 Димитър Кавков, Митака 33,10 172 105,80
9 Милен Миладинов 34.70 156 86.60
10 Роберт Иванов, Робо 32,10 148 83,80
11 Атанас Панайотов 28,74 141 83,52
12 Йордан Лупов, Филинс 33,60 125 57,80
13 Злати Шумаров, Свирепият 33,10 99 32,80
14 Динко Христозов, Динката 48,54 120 23
15 Тихомир Тодоров, ммст 62,60 122 -3,20
16 Димирът Атанасов, Димо Атанасов 53 99 -7
17 Георги Драгнев, Гоган64 64,30 40 -88,60

50м ПЦП 16дж:
1-во място: Валентин Кисимов, 28,76 151 93,48
2 Даниел Начев, Акраба 22,60 137 91,80
3 Михаил Абрамов, Братушка 60,30 77 -43,60

Най-малка група на 50 м:
1. Петко Костов 7,8 мм
2. Николай Атанасов 9,5
3. Рачо Рачев 12
4. Михайл Абрамов 15
5. Генади Павлов 15,50
6. Георги Терзиев 16
 

Attachments

  • IMG_0697.JPG
    IMG_0697.JPG
    538.6 KB · Прегледи: 56
  • IMG_0698.JPG
    IMG_0698.JPG
    601.7 KB · Прегледи: 42
  • IMG_0699.JPG
    IMG_0699.JPG
    551.5 KB · Прегледи: 35

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Невероятни резултати браво още веднъж, с нетърпение чаках да видя резултата на angelmr :bravo: , пушката си оправда всички хвалби и доказа превъзходството си, за тези които не знаят става въпрос за Feinwerkbau 300s, възхитен съм просто :cheers: Само да допълня Andi, групите са мерени между центровете на попаденията, а не както редовно си показваме мишените по краищата на най-отдалечените попадения. Милен и Мира също имат много добри резултати и показаха че GAMO CFX (и братушка стреля с такава) е една превъзходна пушка за цената си стига да можеш да я настроиш (потдържаш) правилно, както и да я изсползваш разбира се. Коментирам само пружинките тъй като там се състезавах и от там най ме вълнуваше резултата, за ПЦП има по-запознати от мен хора които могат да коментират :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Намерихме калъфа на Милен и шапката на Петко. Казах на Яшо да ги вземе за София, като предположих, че от него по-лесно ще си ги вземат.
 
Нагоре