ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Честит рожден ден Макс.
Честит рожден ден Оги.
Много здраве и късмет.
Наздраве.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря за пожеланията за рожденният ми ден.И вие да сте здрави и много много успехи през новата година и само точни попадения.Живи и здрави.:cheers::cheers::cheers:

ПП.Надявам се през новата година да се срещаме по често че през миналата направо се изложих.:-[
 

staz

Редовен Потребител
Честита Нова Година!!
Аз ще празнувам до петък, така че, НАЗДРАВЕ на всички и ви желая една успешна година и мноооого здраве!
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честит рожден ден Румен /scandalo/
Жив и здрав и много късмет.:cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Румба, ЧРД и от мен! Много щастие и по-малко носни кърпички по състезанията.
 

lynx

Редовен Потребител
Жив и здрав да си Румба! :cheers:
Честит празник, с пожелание за много щастие и късмет!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
На 7 януари Православната църква почита Свети Йоан Кръстител - кръстителят на Исус Христос. Наричан е още Предтеча, защото е предизвeстил идването на Месията.
В народните обичаи денят се нарича Ивановден. Имен ден имат: Иван, Иванка, Ивайло, Ивайла, Ивелин, Ивелина, Иванина, Иво, Ива, Йоан, Калоян, Жан, Ян, Яна, Янко и производните им. Честит Имен ден на всички празнуващи ! Да са живи и здрави , Бог да ги пази !
Наздраве.:cheers:
1978.jpg
 
7

7842

Гост
Честит имен ден бати Ванко-ivodoc да си много здрав,то другото си идва само:cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Не знаех в коя тема да пиша затова избрах тази понеже имам да споделя нещо хубаво и да кажа на всички че почивката ми приключи и пак ще се виждаме по полянки и по състезания.Нещата при мен се оправиха и вече мога да се завърна към хобито.Искам спецялно да благодаря на Ицето (oblaka) че се съгласи да върне старата ми пушка за да мога да стрелям с нея и да и се нарадвам.И на Митака че е такъв готин човек и въобще на всички които са ми помагали през времето което се занимавах с това хоби.Надявам се всички да ме разбират и не се сърдят че така изведнъж спрях но нямаше как трябваше да си почина малко.
Надявам се тази година да се виждаме на колкото се може повече мероприятия.:cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Троянецът Владимир Илиев стана европейски шампион по биатлон в дисциплината спринт.
С бронзов медал е другият наш биатлонист Красимир Анев в тази дисциплина.
Вчера Краси Анев стана вицеевропейски шампион на 20 км.
Едно голямо браво за нашите момчета.
Това е първата европейска титла при мъжете.
 
Нагоре